2022 Tüp Bebek Anne Adayları

5 gün önce E2 33 / Progesteron 0,50 çıkmıştı. Bugün verdim tekrar
E2 2071 / Progesteron 0,91 çıkmış
Nasıl sizce kızlar ?

Hahaha masallah❤️ Doktorumda dondurulmus embriyoda basarı daha yuksek demisti daha ilk gorusmelerimizde sureci anlatırken. Suanda da fikri bu yonde. Bunca zaman beklemişiz 1 ay daha bekleriz vız gelir😂 Evet salataya da atıyorum. Direkt bi kasede yedim😂 Rahim kalınlıgı transfer icin 10-14 arası olmalı sanırım dimi?
Yani bilmiyorum rahim kalınlığını doktorum bana böyle bisey demedi neden demedi kafamda soru oluştu bak 😂😂 ama nar gebelik icin cok faydaliymis bol bol meyve yiceksin dedi sadece bi de sebze yicekmisim tuz baharat yağ bunlari hep kesti benden opu dan sonra temizlik yapmiycaksin ağır kaldirmak yok dinlenceksin bol bol doktorun dicek sana

Yani bilmiyorum rahim kalınlığını doktorum bana böyle bisey demedi neden demedi kafamda soru oluştu bak 😂😂 ama nar gebelik icin cok faydaliymis bol bol meyve yiceksin dedi sadece bi de sebze yicekmisim tuz baharat yağ bunlari hep kesti benden opu dan sonra temizlik yapmiycaksin ağır kaldirmak yok dinlenceksin bol bol doktorun dicek sana
Aaa öyle miiii transfer değil toplamadan sonra bilmiyordum bunu. Neden peki?

5 gün önce E2 33 / Progesteron 0,50 çıkmıştı. Bugün verdim tekrar
E2 2071 / Progesteron 0,91 çıkmış
Nasıl sizce kızlar ?
Ayy hic anlamiyom bunlar neymis 😁 dengelemk icin ilaç vericek sana zaten bana dostinex vermisti hormonlari esitlesin bazi hormonları yukseltsin diye ilacı bi gorsen minnacik 😃😃 her kullandigimda aman aman ne tatli şeysin sen diye kullaniyodum 😆😆

Ayy hic anlamiyom bunlar neymis 😁 dengelemk icin ilaç vericek sana zaten bana dostinex vermisti hormonlari esitlesin bazi hormonları yukseltsin diye ilacı bi gorsen minnacik 😃😃 her kullandigimda aman aman ne tatli şeysin sen diye kullaniyodum 😆😆
E2 yumurtalarımızla ilgiliymiş reglide 33 dü şimdi 2071 hatta E2 dusuk olursa opu yapmıyorlarmıs

😂😂 hemen opu sonrası rahim dinlendirme yazıp arastırmaya baslıyorum😂
Cok arastirdim da aklimda kalmadı hic
E2 yumurtalarımızla ilgiliymiş reglide 33 dü şimdi 2071 hatta E2 dusuk olursa opu yapmıyorlarmıs
Bana kan sonuclarimi vermediler ama cok iyi dedi doktor normal gidiyoruz demisti sadece gonal f kullandığım icin değerlerim yukseldi sadece seroloji testi sonuclari bende baktim yoktu bunlar

Cok arastirdim da aklimda kalmadı hic

Bana kan sonuclarimi vermediler ama cok iyi dedi doktor normal gidiyoruz demisti sadece gonal f kullandığım icin değerlerim yukseldi sadece seroloji testi sonuclari bende baktim yoktu bunlar
Hemogram, e2, progesteron, enfeksiyon, covid icin test istedi bizden. Ben sunlarda bi bilir kişi bulayım😂 bir de senin dediğin su olayı arastırayım. Bu aksamında suyu cıkana kadar arastırma konusunu bulduk😂

Hemogram, e2, progesteron, enfeksiyon, covid icin test istedi bizden. Ben sunlarda bi bilir kişi bulayım😂 bir de senin dediğin su olayı arastırayım. Bu aksamında suyu cıkana kadar arastırma konusunu bulduk😂
😂😂 Mutlaka bana da yaz arastirmalarini

Ay hiç bilmiyorum valla. Toplamadan sonra net sayı dogru bilgidir dedi. Yumurta büyüklükleri kaç dedim. Yeteri kadar dedi. Sayılara takılmayacagız dedi. En iyi kalitede 5.gün embriyosu olmasına ragmen tutmayabiliyor dedi. Cuma görücez kısacası anyayı konyayı toplanınca😂
Hakkında hayırlısı neyse o olsun canım

Merhaba herkese, ilk deneme, tek embriyo transferi sonrası 10.gün beta hcg değerim 8 çıktı.Bu durumda olup sonradan yükselen ve hamile kalan oldu mu? Negatif mi kabul etmeliyim?

Bilgilendirirseniz çok sevinirim.

Merhaba herkese, ilk deneme, tek embriyo transferi sonrası 10.gün beta hcg değerim 8 çıktı.Bu durumda olup sonradan yükselen ve hamile kalan oldu mu? Negatif mi kabul etmeliyim?

Bence daha cok erken benimde ilk dememe transfer olmadi daha ama doktorlari falan dinleyince 15. Gunden sonra test yaptirmamizi oneriyor 2 gun sonra daha farkli cikabilir sonuclarin 5 gun daha beklemelisin doktorun ne zaman kan testi ver dedi size

Gebelik ihtimali olmayan bir kadının kanındaki Beta HCG değeri 0 – 10 mIU/ml arasında olacaktır. Gebelikten şüphelenen kişilerde ya da tüp bebek tedavisinde gebelik kesinleşmesi için kanda Beta HCG değerinin kesinlikle en az 5, hatta 10 mIU/ml değeri üzerinde olması gerekir.
Umudunu kaybetme dikkat et netde boyle bişey cikti moralini sakin bozma tutunmaya calisiyo olabilir 🤗🤗🤗

Normal bendede olmustu yumurtalarin çok büyüdü ve cogaldi o yuzden artk tasiyamiyosun 😆😆 bide catlatma kullandin ooo alsinlar artik diye saat sayyosundur
Aynen resmen tasıyamıyorum. Ovitrelleden sonrada bel ağrısı iyice vurmaya basladı. Değişik duygular içerisindeyim☺️

X