2022 Tüp Bebek Anne Adayları

Aynen öyle😂 08:30 da
Bi an önce olsada bitse diyorum. Belirsizlikler cevaplansın. Sayıdır, kalitedir. Opudan hemen sonra söylüyorlar mı sayıyı, kaliteyi?
Sayiyi soyluyolar sadece yarin 0. Gun olarak hesapliyolar cumartesi ariycaklar seni şu kadar dollenme oldu beklemedeyiz diye pazartesi ararlar kaçıncı gune giderse artk iki gune bi ariycaklar

Sayiyi soyluyolar sadece yarin 0. Gun olarak hesapliyolar cumartesi ariycaklar seni şu kadar dollenme oldu beklemedeyiz diye pazartesi ararlar kaçıncı gune giderse artk iki gune bi ariycaklar
Offfffff cok heyecanlııııı
Ay benim doktorun kaliteleri ile ilgili bi öngörüsüde olsa söylemez zaten.
Adet bile söylemedi yaaa adam😂

Offfffff cok heyecanlııııı
Ay benim doktorun kaliteleri ile ilgili bi öngörüsüde olsa söylemez zaten.
Adet bile söylemedi yaaa adam😂
Bana da demediler yarin kac tane toplarlarsa onu soyluyolar sonra doktorunla iliskin kesiliyo embriyo icin hemsireler ariycak seni bilgi vericek

Bana da demediler yarin kac tane toplarlarsa onu soyluyolar sonra doktorunla iliskin kesiliyo embriyo icin hemsireler ariycak seni bilgi vericek
Hakkımızda hayırlısı🙏🏼 Boşuna demedi doktorum asıl olay şimdi başlıyor diye cidden öyleymiş🙈

Ayyy cok heycanli 😁😁 tekrar aynı şeyleri yasiyomus gibiyim şuan hayirlisi olsun canım bi tane de olsa 5 tanede saglikli olurlar insallah
Olay ciddiyetine vardıkca felaket tellalı gibi olmaya basladım. Yok cıkanlar bos olursa, yok dollenme olmaz, ilermezlerse ayyyy kendime gelmem lazımmm😂 Amin canım benim inşallah seninde en kısa zamanda sağlıklı pozitif haberini duyalımda havalara ucalım burdaa❤️

selam kızlar ben günlerdir siteye giremiyordum , sigortamdan henüz yanıt gelmedi bende henüz adet olmadım ve aslında gecikti hsg 3 ocakta oldum ama testte yaptım dün gebe olmama imkan yok ama belki dış gebelik olabilir mi diye test negatif şuan bir tek adet olmamam beni geriyor :KK43:

Olay ciddiyetine vardıkca felaket tellalı gibi olmaya basladım. Yok cıkanlar bos olursa, yok dollenme olmaz, ilermezlerse ayyyy kendime gelmem lazımmm😂 Amin canım benim inşallah seninde en kısa zamanda sağlıklı pozitif haberini duyalımda havalara ucalım burdaa❤️
İnsallah 🤗🤗 kafana takma sakın bi an önce bu piskolojiden çık yarın haberini alicam bi sepet toplamislar diceksin 😂😂 hel beraber gulcez

selam kızlar ben günlerdir siteye giremiyordum , sigortamdan henüz yanıt gelmedi bende henüz adet olmadım ve aslında gecikti hsg 3 ocakta oldum ama testte yaptım dün gebe olmama imkan yok ama belki dış gebelik olabilir mi diye test negatif şuan bir tek adet olmamam beni geriyor :KK43:
Rabbim verirse neden olmasin imkansiz diye bisey yok ben bile tüpsüz halimle belki olur mu diyorum 😂😂 opudan sonra geve kalanlar varmis ama onlar amh düşüklüğü olunca oluyomus tuaf bisey sen şuanda sağlık sigortasını mi bekliyorsun.Bende biraz arastirma yaptim herseyi kapsayan sağlık sigortasi ameliyat icin pahali gelirse benim klinikde diye sigorta karsilamiycani soylediler

İnsallah 🤗🤗 kafana takma sakın bi an önce bu piskolojiden çık yarın haberini alicam bi sepet toplamislar diceksin 😂😂 hel beraber gulcez
Haha bir sepet. Aklıma sen geliceksin eğer güzel bi sayı cıkarsa valla😂 direkt yazarım burayaa bakalımm heyecan dorukta🙈

X