2022 Tüp Bebek Anne Adayları

Ohhhh col şükür Allah'ıma kurban olurum yaa cok guzel haberler aldik 🥹🥹 oyyy kuzum benim keseye ne zaman gitceksin söylediler mi
Şükür burcum nasıl rahatladm anlatamam
Doktor arayacak hemşiresi aradı az önce testi tekrarlamanıza gerek yok dedi değer artış iyi dedi doktor arayacakmş bakalm bekliyorm sanıyorm keseye cagıracak 😂

Şükür burcum nasıl rahatladm anlatamam
Doktor arayacak hemşiresi aradı az önce testi tekrarlamanıza gerek yok dedi değer artış iyi dedi doktor arayacakmş bakalm bekliyorm sanıyorm keseye cagıracak 😂
2 hafta sonrasina cagircak heralde artış guzel bence dedim ya 200 üstüne çıkar 2 sonra tekrar verirsen 500 olur 🥹🥹

Ohhhhcok şükür 🤩🤩🤩🤩 bak stres yok artik her stres bebise zarar 🙈
Çok teşekkür ederimmm😍 stres yok ama şişlik var bol bol 🙈
Yaaa kıyamam kac cıktı deger ??? Ben de ben de hamileyim 😂😂😂 eşime hala hamileyim diyebiliyorum
75 çıktı kuzum 🥰 yaaa ne güzel bir cümle değil mi doğurana kadar demek nasip olur inşallah 🙈
Oyyyy çok şükür hadi guzel haberler geliyo tek tek 😅😅 massallah
Çok sağ oll Burcu başından beri hep sordun Allah razı olsun 😍 sağ salim bebişlerimizi kucağımıza alalım inşallah 🤲🏼

75 çıktı kuzum 🥰 yaaa ne güzel bir cümle değil mi doğurana kadar demek nasip olur inşallah 🙈

Çok sağ oll Burcu başından beri hep sordun Allah razı olsun 😍 sağ salim bebişlerimizi kucağımıza alalım inşallah 🤲🏼

Bu topik ugurlu diye boşuna demiyorm liste yapsam bir dünya hamiş olcaktı grupta😂😂😂 cok sevindm kuzum saglıkla ilerlesn insallah 🥰🥰🥰

Aminnnn insallah sorarim tabiki önemsiyoruz sizi hamile kaldik diye bos mu birakcaktik demi S_lidya S_lidya 😂😂 artk sizlerde acarsiniz bi grup alisverisi konusursunuz falan darısı herkesin başına bizler basardik sıra tedaviye yeni baslayanlarda ve pozitif sonucunu bekleyenlerde 🥹🥹

Aminnnn insallah sorarim tabiki önemsiyoruz sizi hamile kaldik diye bos mu birakcaktik demi S_lidya S_lidya 😂😂 artk sizlerde acarsiniz bi grup alisverisi konusursunuz falan darısı herkesin başına bizler basardik sıra tedaviye yeni baslayanlarda ve pozitif sonucunu bekleyenlerde 🥹🥹
Yaa güzel anneee ♥️♥️ Amin inşallah yine de bol bol dua edelim birbirimize 😍

Bende de kanama yok henüz kasıklarımda ağrı da olmadı belim agrıdı ara ara bir de ufak ufak üşütme gibi batmam vardı ama batma iğneden bence ne zaman test günün? Dilersen erken gebelikte cıkar illa belirti arama bende de yoktu cogumzdq yoktu kişiden kişiye değişr insallah pozitifi görürsn bu topik ugurlu bak yazan hamile kaliyor😂
19 test günüm ama belki yarın sabah yapabilirim:))

Merhabalar , yerlesme kanamasi herkeste olmayabilir ağrı vs de ilaclardan oluyor ztn oda bir belirti degil yani suan hic bir belirti goremezsiniz aramayin🥰 iki yn daha bekleyip kan verin bence stres yapmayin💞
Çok teşekkür ederim inşallah güzel sonuçlar alirim

Aaa calismiyor olsam daha fazla aktif olcam ama hep bakmaya calisiyorum naptiniz diye 🙈 hepimizi hamile gördüm ya gozum arkada kalmayacak artik😆😆😆😆 sizinde kese kalp atışı gorelim duyalim su tup bebegi cikarticam hayatımdan valla artik o psikolojiden kurtulmak istiyorum komple 😆😂😂

Hamislerimiz artikca aşırı mutlu oluyorum🤩🤩😍😍😍💞

Aaa calismiyor olsam daha fazla aktif olcam ama hep bakmaya calisiyorum naptiniz diye 🙈 hepimizi hamile gördüm ya gozum arkada kalmayacak artik😆😆😆😆 sizinde kese kalp atışı gorelim duyalim su tup bebegi cikarticam hayatımdan valla artik o psikolojiden kurtulmak istiyorum komple 😆😂😂
Al benden de o kadar bir biz geriden gelenler kalp atışı kese görsek tüp bebek defterini kapatacaz hepimiz 😂

Al benden de o kadar bir biz geriden gelenler kalp atışı kese görsek tüp bebek defterini kapatacaz hepimiz 😂
İgneler bitene kdr o psikoloj devam ediyor igneler bitcek ozamn komple cikcan😂 bak ben bi senle konusmak icin giriyorum buraya valla. Sitede hic bisey okumuyorum artik nasil travma biraktiysa bende bshshshsh

X