2022 Tüp Bebek Anne Adayları

B Burcu2480 S_lidya S_lidya ejce ejce kızlar kan verdim dua edin değerm artmış olsun ya 9. Gün esas kan günümdü bugün umarım artmıştır nolur dua edin
Artmıştır kuzum en stresli gundesin iste bunu atlat bi hersey guzel olacak kan verdigim gün geldi aklima test yapmistm sizlere attim pozitif çıktı diye sonra heycandan unutmusum yazmayi ya o kadar guzel bisey ki o pozitifi almak pozitif 5 senedir hic gormemistim çok şaşırdım bi yandan ağlıyorum bi yandan gülüyorum falan napcami sasirmistim guzel bi deger çıksın insallah tekrar kan vercekmisin bazi doktorlar istiyomus ya iki gune bir artısı izlemek için

Artmıştır kuzum en stresli gundesin iste bunu atlat bi hersey guzel olacak kan verdigim gün geldi aklima test yapmistm sizlere attim pozitif çıktı diye sonra heycandan unutmusum yazmayi ya o kadar guzel bisey ki o pozitifi almak pozitif 5 senedir hic gormemistim çok şaşırdım bi yandan ağlıyorum bi yandan gülüyorum falan napcami sasirmistim guzel bi deger çıksın insallah tekrar kan vercekmisin bazi doktorlar istiyomus ya iki gune bir artısı izlemek için
Ben 7.günkünü attm hastaneye bugün cıkcak sonuca göre arıcaklar eğer sonuc normal gelirse bidaha istemiceklet kan yavrm insallah artmıştır ya aşırı stresliyim

Merhabar 6 Eylül'de transfer oldu 5 gün embriyosu bugün 8 gün ama ben hiç bir şey hissetmiyorum hiç kasıklarımda felan Ağrı'da ilmadi yerleşme kanamamda olmadı sadece arada belim ağrıdı kısa aralıklarla bu şekilde olup testi pozatif çıkan var mı ?test yapicam ama çok korkuyorum olumsuz çıkar diye kendimi cesaretlendirmek istiyorum🤭

Merhabar 6 Eylül'de transfer oldu 5 gün embriyosu bugün 8 gün ama ben hiç bir şey hissetmiyorum hiç kasıklarımda felan Ağrı'da ilmadi yerleşme kanamamda olmadı sadece arada belim ağrıdı kısa aralıklarla bu şekilde olup testi pozatif çıkan var mı ?test yapicam ama çok korkuyorum olumsuz çıkar diye kendimi cesaretlendirmek istiyorum🤭
Ben bu sekilde pozitif gordum yerlesme kanamasi benim 6. Haftayken olmustu yani pozitif gordukten 2 hafta sonra herkese gore degisiyo

Bende de kanama yok henüz kasıklarımda ağrı da olmadı belim agrıdı ara ara bir de ufak ufak üşütme gibi batmam vardı ama batma iğneden bence ne zaman test günün? Dilersen erken gebelikte cıkar illa belirti arama bende de yoktu cogumzdq yoktu kişiden kişiye değişr insallah pozitifi görürsn bu topik ugurlu bak yazan hamile kaliyor😂

Merhabalar , yerlesme kanamasi herkeste olmayabilir ağrı vs de ilaclardan oluyor ztn oda bir belirti degil yani suan hic bir belirti goremezsiniz aramayin🥰 iki yn daha bekleyip kan verin bence stres yapmayin💞

X