2022 Tüp Bebek Anne Adayları

Merhaba bir damla bile gelmis olsa benim iki doktorumda bunu adet gormeek olarak sayiyordu

baya uzunmuş evet bende 300 kullandım diye hatırlıyorum ama iki uc günde bir çağırmıştı doktorum. Bu süreçte ne kadar büyüdüğünü nasıl takip edecek ki bilemedim
Aynen bende işte bilemedim simdi siz de oyle diyirsunuz bakin sizde kullanmissiniz ve aklıma çok takildi şuan okuyorm burda herkes 3.4 günde bir gidiyir kontrole onceki gece sabahi sabah ettim aradim hemşireyi sordum normal diyir ama pazartesi gidince ciddi sekilde sorgulayacagim însallah ters bir durumla karşılaşmam panik oldum iyice... sen bebegin varmi hamile kaldinmi canim kac yumurtan oldu yasin kaç . Ben 40 yasinadayim amh .0 . 82 idi geçen sene haziranda simdi dahada düşmüştür rabbim yardimcimiz olsun

B Burcu2480 S_lidya bide braz öncr tabak alcam diye mutfakta yukarı uzandm baya parmak ucuma kalktm unuttm da karnıma ağrı girdi ne biçim insallah bişey olmamıştır ya
Hic bisey olma kuzum korkma unutp ben neler yapiyorum arada kosturuyorm ediyorm
Pzt kacinci gun olacak kan testine gidersin bence o koyuluk catlatma ignesinden 13-14 Gn sonra bukdr koyu olamaz gbi dusunuuorum

Hic bisey olma kuzum korkma unutp ben neler yapiyorum arada kosturuyorm ediyorm
Pzt kacinci gun olacak kan testine gidersin bence o koyuluk catlatma ignesinden 13-14 Gn sonra bukdr koyu olamaz gbi dusunuuorum
Bugün ignenin 13. Günü Ptesi transferin 8. Günü kuzu benm hastane 9.gün kan istiyo kanda anca anlayacağım cok ikilemdeyim valla

Bugün ignenin 13. Günü Ptesi transferin 8. Günü kuzu benm hastane 9.gün kan istiyo kanda anca anlayacağım cok ikilemdeyim valla
Ya 13. Gunde bukdr koyu cizgi cikmaz gbi geliyor ama seni heveslendircem diye ödüm kopuyor ama cokta olumlu bakiyorum hastaneyi dinle sen 9. Gunde kana git kaldi surada bir kac gunumuz evde teste devam

Ya 13. Gunde bukdr koyu cizgi cikmaz gbi geliyor ama seni heveslendircem diye ödüm kopuyor ama cokta olumlu bakiyorum hastaneyi dinle sen 9. Gunde kana git kaldi surada bir kac gunumuz evde teste devam
Zaten yarın son idrar testm kaldı
Yarında aynı şekilde cıkarsa bırakcam kana kadar
Atarım sabah bakalım
Sabah uyanır uyanmaz ilk idrarlamı cıkıyo daha net? Bugünkünü öyle yapmıştım cünkü siz bilirsinx ben pozitif görmediğm icin hic onlara dikkat etmemiştim

İlk idrarla yapsan iyi hızlı test olduğu için farketmiyo ama ben sabah ilk idrarla yapmıştım

Ben ilkini 5. Gun sabah ilk idrarla yaptim cok netti sonra 8. Gunde aksam hem kaset hem erken gebelik testi yapmıştım kaset testte sadece ben bildigim icin anlayabildigim bir çizgi vardi ( esim anlamamisti cift cizgiyi) ama 5 dk sonra erken gebelik testinde koyu cizgi cikmisti 10.gun ve 12. Gundede de kan vermistim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…