2022 Tüp Bebek Anne Adayları

Lutinus mu kalemini gordun mu baktin mi icine çok pratik cok kullanisli hahahhh cok hosuma gitti pregestandan daha güzel ilk defa bi ilaca hayran oldum o zaman 5 gun sonra tekrar mi gtceksin muaneye
Evet gördüm bende sey diye hayal etmistim uff parmakla ittiricem demek gorunce sevindim yok kontrol degil direk 10 haziran transfere çağırdılar bugun test istedi progesteron muydu neydi işte ona baktilar normal çıkmış cumartesiden itibaren duphaston gunde 3 tane lutinus sabah aksam onlar birak diyene kdr kullanacakmisim boyle

İnsallah kuzum cok sagol tesekkur ederim

Lutinus ikinci transferde vermisti bana dikkatli kullan ayni saatde almaya çalış guzel haberlerin olacak bize insallah igne vermiycek o zaman sana tranfser den once muaneye cagirmadigina gore insallah da vermez

Kızlar 10 haziran transfer günüm
Ay ben anca yazabiliyorm kızlar görüyorm ama geri dönemiyorum inanılmaz bir yogunluk var işlerde adapte olamıyorm hic .
Kuzum hayırlısı olsun insallah seninde pozitif haberini alıcaz darısı başıma dicem senden sonra da bu sefer B Burcu2480 ve sen bana dua edersiniz çifte hamile duası belki daha cabuk kabul olur doktor en son gittğimde yumurtalar az ve kücük oldugu icin ilaçlı transfer demişti sanırm yumurta büyütmede kullanıla ilaçları vericek yine bir dünta para o iğneler en son geçen sene ekimde almıştım kim bilir kaö para oldu gonal f

Dua etmezmiyim hic size inşallah güzel haberlerinizi alirim sizlerinde cok isterim sevinc gozyaslari dökün insallah gonal f hepimiz kullandik kuzum ama seninki biraz uzun surebilir küçük dediyse yada dozu fazla olabilir keske yakin olsak bende 450 lik gonal f var verirdim valla hic tereddüt etmezdim sana yardimi olurdu hic değilse aralik da aldığımda 1200 tlydi tedavi gordugum yerin yaninda anlaşmalı olduğu icin normalde 1600 falan demişti suan herseye zam geldi zaten estrofem ilk transferde aldigimda 82.50 ydi suanki fiyati 92.50 aile hekimine yazdırabilirsiniz bunu receteli 14.50 fiyatı kızlar
Normalde iki gonal f bi de yarım kullandim doktorun 5 bin tutuyo ilaclar dedigine bakmayin 10 bin geciyo inşallah ilk trasferde tutar minikleriniz de gerek kalmaz ikinciye

Gonal f bir kutu da bende var aslında benim ilk transfer tutmazsa bile muhtemelen ihtiyacım olmayacak çünkü zaten cok yumurta toplandi ama ben psikolojik olarak tuttuktan sonra vermeye hazir hissediyorum nedense, bu arada benim ilaclar ne 10 bini 15 i gecti

Kizlar kanamam oluyo benim ya ben cok korkuyorum bi iki damla bisey degil ic camasirim batmis peceteye sildigimde kahverengi görüyorum suanda off kafayi yicem ya

Kizlar kanamam oluyo benim ya ben cok korkuyorum bi iki damla bisey degil ic camasirim batmis peceteye sildigimde kahverengi görüyorum suanda off kafayi yicem ya
Ayy doktorunu arayabiliyor musun bu saatte arasan mi ve olabildiğince az hareket etmeye çalış yavas yavas hatta etme yat dinlen. Yordn mu kendini ya da stres ? Panik oldum ya

Ayy doktorunu arayabiliyor musun bu saatte arasan mi ve olabildiğince az hareket etmeye çalış yavas yavas hatta etme yat dinlen. Yordn mu kendini ya da stres ? Panik oldum ya
Acildeyim dogumhabeye geldim kan verdim sonuclarin cikmasini bekliyorum iki doktoruda aradım oyle dedi bakalm ne cikcak cok korkuyorum ya kaybetmek istemiyorum

Acildeyim dogumhabeye geldim kan verdim sonuclarin cikmasini bekliyorum iki doktoruda aradım oyle dedi bakalm ne cikcak cok korkuyorum ya kaybetmek istemiyorum
Tamam simdi sakin olmaya çalış ve yavas hareketlerde bulun. Bak stres yaptığın her ani bebegin hissedecek. Onu korkutma tedirgin etme iyi şeyler düşün o seni birakmayacak. Be zaman sonuç çıkarmış

Tamam simdi sakin olmaya çalış ve yavas hareketlerde bulun. Bak stres yaptığın her ani bebegin hissedecek. Onu korkutma tedirgin etme iyi şeyler düşün o seni birakmayacak. Be zaman sonuç çıkarmış
1 de falan çıkacakmış cok uzun yarim saattir bekliyorum zaten

Tamam çıkınca hemen haber ver olur mu suan devam ediyor mu kanama ? Bak tuvalete bile girecek olursan cok yavaş hareket et
Acik renkli oluyo peceteyle sildigimde görüyorum kahverenginde ilk basta kirmizi gelmiş hic farketmedim fitil atarken kalemde kararti gordum karanlıkta atiyorum zaten tlfnun ışığıyla baktim kipkirmizi bi kan degil ama kan oldugu belli yani bilmiyorum bekliyoruz suanda dualar ediyorum ama belkide çoktan gitti kendime gelemiyorum hic

Ohhh cok şükür arkadaşım cok sevindim cidden gece uyuyakalmisim ama kötü haber vermeyecegine emindim
Yerlesme kanamasidir dediler ama yerlesme kanamasindan cok farkliydi bi iki damla değildi kanda 59 bini görünce rahatladim daha yeni gece cikmadi sonuclari sabah çıkmış

Yerlesme kanamasidir dediler ama yerlesme kanamasindan cok farkliydi bi iki damla değildi kanda 59 bini görünce rahatladim daha yeni gece cikmadi sonuclari sabah çıkmış
Bak üstte bebeginin doğacağı tahmini tarih 01.02 görünüyor benim doğum günüm şans getirsin bebisine birakmayacak seni iyice tutunuyor görüyor musun

Bak üstte bebeginin doğacağı tahmini tarih 01.02 görünüyor benim doğum günüm şans getirsin bebisine birakmayacak seni iyice tutunuyor görüyor musun
Oyyy ne güzel senle ayni vurcda olucak ayni gun dogacak teyzesi insallah birakmaz iyice tutunsun ömrümden ömur gtti resmen emin ol transfermis falan onlarin stresi daha guzelmis geve kaldiktan sonra daha farkli oluyomus hersey

Korkulacak bisey yok dediler kese gözüküyor hala çok şükür bugunu asla unutamam
Kuzuuum kıyamam stres yapma arada oluyomş öyle leke leke kanamalar bu dönemlerde yatarak geçir biraz bu süreci cok fazla hareket etmeöeye calış burcu stres yapma korkma

Kuzuuum kıyamam stres yapma arada oluyomş öyle leke leke kanamalar bu dönemlerde yatarak geçir biraz bu süreci cok fazla hareket etmeöeye calış burcu stres yapma korkma
Doktor deseydi keşke kanamalar olabilir diye yeminle doktordan cok sakinlestiriyosunuz siz yatiyorum artk kalkmiycam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…