2022 Tüp Bebek Anne Adayları

Eveet bende anlamli bisey istiyorumm, emir ve berat cok guzell ama malesef ailemiz okadar buyukkii o isimler bizdee var

Miraç gecesi dua etmistimm oglum olursada icimden gecirmistimm mirac koyarim diye belki oyle bisey olabiliirr

Eveet bende anlamli bisey istiyorumm, emir ve berat cok guzell ama malesef ailemiz okadar buyukkii o isimler bizdee var

Miraç gecesi dua etmistimm oglum olursada icimden gecirmistimm mirac koyarim diye belki oyle bisey olabiliirr
Ben bencil davranip ismi direk kendim koycam bu kadar emeğe bir tek erkek olursa ben eşimden fikir alcam muhtemelen benim isimler hazirda bebis yok anasını satayim ahahahshhshshshs.
Bu gece ruyaya yat bebiş bakalım ne göreceksin

Evet Miraç da cok guzel isim Bencede koy bende berag kandilinde cok dua etmistim ne zaman tutarsa berat koycam ismini diye adıyla yasasin minik

ayy insallllaah oglun olur emir koy kız güzel isim benm kardeşmin adı da emir :)) aşırı agır oluyorlar emirler oglum yaramaz olmasın agır olsun dersen tavsiye ederim :))
Hhahah olabilir bende agir basli cocuk istiyorum ama bilmiyorm agir mi olur yaramazmi olur

Merhaba kızlar elimde tedavi sürecinde kalan ilaçlarım var İzmir içi ihtiyacı olan varsa özelden benimle iletişime geçebilir herhangi bir ücret talep etmeden vermek istiyorum bana uğurlu geldi umarım kullanacak olan arkadaşta güzel haberler alır

Eklentiler

• 16540037554211593093365884822957.jpg
    126,5 KB · Görüntüleme: 39
Canımsın Allah razı olsun desteğin için o hocalara bilmem nelere bende gittim evet insan herşeyi yapıyor haklısın hayatım nelerden medet bekliyoruz güya bilinçli medikalciyim falan filan ben hayvansal hiç bir şey yemedim 45. 50 gün ama hata etmişim benim beslenmemde sıkıntı var kendime bakamıyorum doktorum sadece folik asit vermişti hala kullanıyorum balik yağı alacam yarin hemen gebe kamistim 25 günlük düşük yaptım inançlıyiz hepimiz çok şükür rabbim ol der oluverir bunun bilincindeyim ama üzülüyorum yinede işe falanda gitmiyorum biraktimm doktorum sağ olsun herşeyi birebir anlatıyor... ilk gittiğim doktor olarak iyi bir doktor olabilir ama asla iyi hekim değil tenezzül edip yüzüne bile bakmıyordu bende derhal bıraktım Cengiz alataş gidiyorum canım ben toparlanıp yine yola devam edecez yapacak bir şey yok hayat devam ediyo sen hamileydin ne güzel rabbim saglikla kucagina almak nasip etsin kuzunu

Pes etmeyin sadece dene verecek olan rabbim kulum sen uğraş dua et elinden geleni yap ben sana herseyi veririm diyo ama biz pes ediyoriz hemen doktorun ne diyosa ona uymak zorundasin akdeniz tipi beslen transferden once bol bol nar ye rahim kalinligin iyi olsun muz ye bol bol süt iç yeşillik tüket ton baligu salatasi yap ye bunlar hep embriyonun tutunmasina iyi geliyo aslında bide ilaclarini duzgun kullan hangi saatte aliyosan her zaman o saatte kullanmaya ozen goster sabah 8 de fitil kullaniyorum 8 bucuk da estrofem 9 da inem var 11 de folik var bu sekilde ilkinde hic duzenli degildi doktordan duydum tvden saat ayarlayın ayni saatte icmeye ozen gösterin dedi tabi bununda bi farki yok aslinda rabbim verirse verir ama bi umut işte sen dene olur mu dualarimdasiniz hepiniz

En çok hissedilenlerin başında gelir zaten bu olmayacakmış hissi. İkinci olarak da eyvah herkes biliyor mu çevremde, bana çocuğu olmuyor gözüyle mi bakıyorlar…
Doktorunuz sizin için en uygun zamanı ayarlayacaktır. Beklemek yorucu gerçekten, adetinizin denk gelmesi çok sıkıntı değilse ayarlayın. Ama Temmuz’da bayrama denk gelmesiyle ilgili kuşkunuz varsa boşverin, en doğru zaman ağustos ise Ağustos’ta gidin. Embriyolar hazır, sizi bekliyorlar siz de kafa olarak hazır olduğunuzda tamamdır bu iş. Gerisi tutunacak olanların o embriyolar olup olmadığına bağlı ki bu da kimsenin elinde değil. Şimdi Haziran ve Temmuz’u güzel geçirmeye bakın, kafanızı boşaltın. Sevineceğiniz günler yakındır

Arkadaşlar 25 Mayıs da 5. Gün embriyosu taze iki transferim oldu bugün 7.gün we pozitif hislerimle iki çizgiyi göreceğime o kadar emindim ki test yapma gafletinde bulundumWe sonuç hüsran…benim durumumda olup kanda pozitif gören arkadaşlarım war mı?iyi bişiiler duymaya çok ihtiyacım war…

Bugün 8. Gün sanırım bence 10. Gün kanda test yaptirin moraliniizi bozmayın şöyle düşünün normal yolla gebelik deneyenler bile bazen iki uc ay uğraşıyor oyle tutuyor embriyo haline geldikten sonra bebisin tutunmasi artik biraz kaderimiz gibi bisey önce moral önemli

7. Gun cok erken bence bi de iki embriyo transferi olmussunuz taze transfer bence geç tutunma olasılığı yuksek olabilir biraz daha bekleyin moralini bozma sakın olabilir moral bozarsan bu sefer moralden tutunmaya bilir doktorlar erken test yapmamizi bu yuzden istemiyolar zaten insallah guzel sonuçlar alirsin

Çok teşekkür ediyorum güzel we iyileştirici cevabınız için…dün baya üzüldüm kötü oldum ama bugün iyiyim mevlam neyi hayırlı görmüşse bizim için onu nasip etsin inşallah…Bugün çok iyiyim elhamdülillah negatifi kowdum ne gelirse kabulüm sağlıkla olsum yeterki…sizin test gününüz ne zaman?

Stresr girmeyin en büyük dusmanimiz stres bizim pozitif olun bol bol dua ile insallah tutunacak minikleriniz ben suanda hamileyim 5 haftalik olmusuz 12 mayis transfer günüm 21 mayis da test yapmistm rabbim sizlere xe bu heycani tattirsin en kisa zamanda sağlıklı hayirli evlatlar versin

Kesinlikle haklısınızÇok şükür bugün iyiyimÇok teşekkür ediyorum inşallah bekleyen herkese yaşatsın Rabbim sağlıklaSize de sağlıklı bir gebelik ve sağlıklı bir doğum nasip etsin RabbimBebiş de sağlıkla gelsin inşallahhhh

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…