2022 Tüp Bebek Anne Adayları

Merhaba
Transfer öncesi anlaşılmadı mı hidroselpenks durumu?

Doktor deseydi keşke kanamalar olabilir diye yeminle doktordan cok sakinlestiriyosunuz siz yatiyorum artk kalkmiycam
Doktoralara kendileri her duruma cok aliskin olduklari icin onemsemiyorlar is körlüğü , halbuki biz bu durumu ilk defa yaşıyoruz atladik sey o

Transferden önce tam hidrosalpneks değildi tanı fimbral fimozisti bize ameliyat onderdiler biz yine de 1 tanesini deneyelim dedik tutmadı ondan sonra ameliyat oldum
Transfer öncesi alınan tüpünüz kendini çok belli etmedi yani doğru mu anlıyorum

Doktoralara kendileri her duruma cok aliskin olduklari icin onemsemiyorlar is körlüğü , halbuki biz bu durumu ilk defa yaşıyoruz atladik sey o
Yerlesme kanasi ilk 10 gun icinde gelir diye düşündüm o zamanda kahverengi akıntı gelince suphelenmedim yani yerlesme dedim böyle gorunce oyy cok zormus

Senin transfere de bi hafta kaldi heralde

Yerlesme kanasi ilk 10 gun icinde gelir diye düşündüm o zamanda kahverengi akıntı gelince suphelenmedim yani yerlesme dedim böyle gorunce oyy cok zormus

Senin transfere de bi hafta kaldi heralde
Dün o yaşadığın stres varya allah bi daha yaşatmasın bak cok dikkat et bol bol dinlen olur mu
Bnim cuma günü transfer ben artik cok heyecanliyim ve bir bok yedim ama tutamadim kendimi doğmamış çocuğa don biçilmez derler ben olmamis cocuga don biçtim resmeb
Ama şöyle bir indirim vardı ebebekte oioi tabak ve kaşık beslenme seylerinde normalde 500 olan sey 250 ye geliyordu dayanamadım aldım ama olurda olumsuz olursa benim sonuç arkadasim hamile ona veririm diye niyetlendim ama simdi bu indirim kacmazdi napayim ebebegi de takipten ciktim gormemeyeyim bir daha indirim fln diye ahahhaha. Lutinus deli gibi akinti yapıyor suan tek sorunum bu siril siklam geziuyorum

GüZel olacak inşallah

Cok iyi yapmışsın olsin gelecege yatirim amacli almışsın ilk hediyesini sen almissin insallah tutarda kuzum kotu dusuncelere kapilmazsin olmadi arkadasina verirsin ama bi daha bu fiyata zor bulursun inan bende çok sey alcam ama zor tutuyorum kendimi hele ebebek indirdim inan sakin alma daha cok yeni burcu bisey olursa elinde patlar diye diye kendimi tutuyorum neyse saglik olsun hayirlisi olsunda 1000 lirada olsa kaşık alınır kuzum heycanliyiz o yuzden istedigini al bosver zam geliyodu dayanamadim dersin hahahh progestandan daha beter lutinus cok fazla hemde gunde iki defa degistirmezsem olmaz bende senin gibi sirilsiklamim

Ya arkadas gibi arkadas be , insanin halinden en iyi ayni duyguyu yaşayan anlar diye bosuma dememişler bak baskasina soylesem bunu sacmalama alınır mi oyle falan der. Ama aldım işte napayim dediğin gibi bu fiyat kacmazdi ama harici olarak duygusal bag kurmamak adına öyle kiyafet fln filan almam o evet biraz etkiler zaten bakmiyorumda oyle şeylere daha cooook yolum var senin az kaldi biraz daha geçsin sen artik yavas yavas bakmaya baslarisn

Anlarim tabiki duygusal bağ değil aslinda seninki aliyim eve koyyim nasilsa lazim olacak demissindir bosver kimseyi dinleme nasil rahat ediyosan oyle davran millete kalirsa doğuma girdigimizde alacaklar seninde kalmadi 2 hafta sonra guzel sonuclarini alicaz insallah az mi kaldi benim 8 ay var daha erken doğum olmazsa işte erken dogum olur diye korkutuyolar bakalm nolacak

Transfer öncesi alınan tüpünüz kendini çok belli etmedi yani doğru mu anlıyorum
Doğrudur rahim filminde net hidrosalpenks değildi o sebeple ama tüpte rahim filminde ufak da olsa bişey varsa gerilemiyo daha da ilerliyor onu billioiyorum

Doğrudur rahim filminde net hidrosalpenks değildi o sebeple ama tüpte rahim filminde ufak da olsa bişey varsa gerilemiyo daha da ilerliyor onu billioiyorum
Benim de hsg açık görünüyor ama şişlik mevcut usg de görünüyor şu an bu yüzden laparoskopi kararı verildi hangi tüpüm alınacak ya da kalacak süreçte belli olacak çok tedirginim ama bu şekilde tüp bebek sürecine de zarar veriyor bu güzden öncesinde laparoskopi kararı verdi doktorum..

Lutinus mu kalemini gordun mu baktin mi icine çok pratik cok kullanisli hahahhh cok hosuma gitti pregestandan daha güzel ilk defa bi ilaca hayran oldum o zaman 5 gun sonra tekrar mi gtceksin muaneye
Hahah burcuuu bikicaksin litunustendee son haftalar iyiceee gina geldi bana o fitildendee biraktim 10. Haftada

Hahah burcuuu bikicaksin litunustendee son haftalar iyiceee gina geldi bana o fitildendee biraktim 10. Haftada
Benimde 3 haftam var 9. Haftaya kadar kullanicam altima isemis gibiyim resmen neyse sagsalim dogsunda kullanirim son aya kadar

Sen neler yapiyosun nasil gidiyo hic yazmiyosun da

bende aldimm valla dun o tabaklardann daha bisey almamisken cok eksiktii ama dedigin gibi senede bir %50 indirim oluyormuss

Litunus cok fena akinti yapiyorr ben ped takiyodum valla yoksa altima isemis gibi oluyodumm hatta pisik oluyodum aksama okadar islatiyoduu disarda filan olunca

Benimde 3 haftam var 9. Haftaya kadar kullanicam altima isemis gibiyim resmen neyse sagsalim dogsunda kullanirim son aya kadar

Sen neler yapiyosun nasil gidiyo hic yazmiyosun da
Ayy evett bana doktor 12. Haftaya kadar dedii ama cogunu 10. Haftda biraktimm kan sulandirici igne haricc onu 12. Haftada biraktim, suanda sadece coraspine devam edicezz 20. Haftaya kadar nolur nolmaz diye dediydi simdiki doktorum.

Bende iyiyim kuzum yaa biraz yogunumm kaynanam bendee ama genel olarak iyiyimm arada kramp girmeye basliyor bu aralar oda rahimle bebek buyudugu icin oluyormuss normalmis

Sen nasilsin bakalim taze anneee

Yok kuzum gecti gitti kirmizi adet baslngici gibi gunluk pedi doldurmus yani afedersin ama sonradan pembemsi geldi sabahda kahverengindeydi kandada bakildi ultrasondada sıkıntı yok şükür
Aynenn olabiliyoo canim benimde simdiye kadar bikere olduu sanirim 5. Haftamdii korkmustumm ama hersey yolundaydi sukur. Kimisi 3 ay boyunca oyle kanama yasiyomus olabiliyormus ama anliyorum tedirginliginii zaten stressliyizz bide kanama oluncaa

Oyy kıyamam tatlı sıkıntılar aslinda ama bizi cok daraltiyo insallah iyi anlasiyosunuzdur kaynananla stres yaptirmasin sana

Bende iyim bugun mide bulantilari basladi tiksinti geldi artk tavuk gorunce cikarasim geliyo ağır seyler yiyemiyorum salata peynir falan yemek yiyemiyorum doğru düzgün iki gundur bu sekilde bide kese buyudukce mideme bastiriyo nefes alamiyorum

Oksapar tup bebek doktoru kan pihtilasmasi yoksa birak dedi gebelik icin gittigim doktorda kullan dedi pıhtılaşma yokmus bende iki hafta önceydi biraktim duphastonla kan civiticiyi oburlerinede devam işte fitil prolutex corasprin folik estrofem bunlari kullaniyorum suanlik bi sıkıntı yok gibi kalp atışını duyamadim daha persembe yada cuma duycam inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…