2022 Tüp Bebek Anne Adayları

Benim de 24 mayısta zoladex var. regl le birlikte yasmin başlıycam. Sizde yan etki falan yaptı mı zoladex?

Ates basmalarim var iyiyim canim test günüm aslinda perşembe beklemek cok zor insaallah iyi olacak ikimiz icinde dua ediyorum .. pazar öğlen idrar test yapmıştım negatifti Allah büyük umut var olalim sen nasilsin
İki gun var daha ben dayanamadim burda vallahi cumaya bende test yapsam mi diye düşünüyorm tam kasikda bi agri oluyo geri gidiyo dayanilmiycak bi ağrı değil aslinda onun dışında hic bi belirti yok goguslerde hassasiyet olmasi lazimmis yok kendimi cok sıkıyorum heralde belirti ariyorum insallah iyi olucak umutlanmak istemiyorum yine yerle bi olcam korkusu var sadece

Ates basmalarim var iyiyim canim test günüm aslinda perşembe beklemek cok zor insaallah iyi olacak ikimiz icinde dua ediyorum .. pazar öğlen idrar test yapmıştım negatifti Allah büyük umut var olalim sen nasilsin

Lütfen sakin test yapma bak ben yaptim moralim bozuldu motivasyonunu düşürür zaten korkuyoruz kendimizi sıkıyoruz lütfen kendini oyalayacak bir şeyler bul testini gününde yaptir bol bol namaz kil dua et meryem suresini dinle ... olacak insallah de .. olmazsada dünyanın sonu değil de ben öyle diyorum neyapalim Allahim ol der ve olur .. biz ne kadaar mutlu olursak onlar bize o kadar tutunurlar unutma herşey psikolojik stresten oluyor vücudumuzda

Bende kolay kolay mutlu olan birisi degilim kiliyorum dilek namazi kıldım hergun meryem duasini kendim okuyorum Ayetel Kürsi okuyorum hatta 100 zikir cekiyorum günlük yapıyorum yani allahtan istiyorum karnimdaki embriyoya can ver bana tutunsun diye arkasindan ne guldugum belli ne agladigim degisik duygular icindeyim rabbim tüp bebek annelerini mujdelendir kimsenin kucağını boş birakma kimseye imrendirme benimle birlikte sonuc bekleyenler sevinç gözyaşları döktur diye hep dua ediyorum bu sureci sadece yasayanlar bilir olmazsa tabiki dunyanin sonu değil biraz hirslandim heralde çünkü cevremdekiler hep hamile dogurcaklar yani bi aya bu hayatta en kotu yaşadığın şey ne diye sorsalar hamile kadinlara imrenerek bakmak derim yani belki de biz bunu tasiyabiliyoruz ki rabbim bunu bize yasatiyo demekki sevdiği kullardaniz bunu düşününce moral oluyo biraz insallah tutuncak doğum yapicagimiz günleri hep birlikte saycaz insallah rabbim bize yasatsin bu duyguyu çünkü dayanılcak gibi değil

Mutlu olalım kendimiz ve içimizdeki bu canlar için hayat hep süprizlerle dolu canim hep bir mücadele var ... Benim için yaşamaz dediler doktorlar .. yürüyen koşan insanlara bende ne çok .... Çok derin şeyler yaşadım 10 yıldır yaşıyorum ayağa kaldirana hamd olsun o son gecemde dedimki hayatta ne isterdim rabbim bir evlat sahibi olsaydim tatsaydim o duyguyu mal mülk kariyer hepsi boş anladım ki ve o günden bu zmana kadar kismet olmadı zamanı varmis diyorum O kadar istememe rağmen hayat hep süprizlerle dolu ... ve Şimdi bak içimizde canlar taşıyoruz rabbim nasip etti... insallah rabbim nasip edecek umutlu olalım güzellikler bizimle olsun canlarımıza sıkı sıkı bağlanalim canım biraz uzun oldu....

Olsun bu cok kisa bile çok şey yazmak isterdin bu yazdığın ne ki rabbim seni mutluluktan aglatsin hep bazi seyleri basarmana cok sevindim inan para ev mal mülk hiç bisey umrunda olmuyo biseyle sinaniyosan eğer çok şükür ki tüp bebek bile olsa bi umudumuz var

Oo dedikodunun belini kırarız bekliyorum canım sıkılıyordu zaten
Burcuuuuuu az kaldi nasıl geçiyor günler suan heyecanlimisin. Belirti var mi diye sormuyorum bizim o psikolojik yasadigimiz belirtilerin hic biri yaşanmıyor artık anladim oyuzden kendini nasil hissediyorsun o önemli

Burcuuuuuu az kaldi nasıl geçiyor günler suan heyecanlimisin. Belirti var mi diye sormuyorum bizim o psikolojik yasadigimiz belirtilerin hic biri yaşanmıyor artık anladim oyuzden kendini nasil hissediyorsun o önemli
Bilmiyorum ki kuzum nasil hissettigimi tuttu mu tutmadi mi diye kendimi yiyorum sadece kafami dagitmak icin biseylerle ugrassam bile geliyo yani aklima belirti hic yok ona cok moralim bozuk goguslerde hassasiyet falan bugun baslamasi lazim sadece 3 gundur kasiklarda batma gibi adet sancısı var o kadar

Valla benim normal hamilelik yaşayan arkadaslarimda aşılama olan arkadasimda gebelik belirtisi burada konusup durdugumuz hic biseyi yasamadilar ben artik onlari kafamizda buyuttugumuzu düşünüyorum oyuzden canını sıkma herşey bence 1.5 ayliktan sonra basliyor mide bulantilari kusmalar vs gbi o bariz belirtiler hic oyle belirti arama kendinde. Bak 10 gün sonra şunu konusuyor olacagiz vayy bee hic belirti yasamamistim ama hamileymisim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…