2022 Tüp Bebek Anne Adayları

Yok hastalik degilde 3 gun evden cikamiycam o beni daraltiyo bi de sigarayi ben birakamiyorum 🥺🥺 strese girmemek icin yakiyorum bi cekiyorum karnimdakine kiyamiym geri atiym ama icmek istemiyorum aklimdan hic cikmiyo paket almasam bile esimden yada annemin paketinden aliyorum elim durmuyo hic
Off sigara birakma olayi cok zor biliyorum😥 ben gecen ay alkolu birakirken cok zorlandim 😂 ama birakmak icin kendini siktikca daha zorlanirsin sıkma akışına birak

Hahahhah😂😂 sesli güldüm vallahi dogru söylüyorsun birakmak yerine daha cok yiyesi geliyo insanin
Ahhhh ahhh onu bana sorun bırakmam lazm bırakamaıyorum asla ve asla bırakamıyorum napcaö bilmiyorum bırakmak istedikce yiyorum paketi resmen nasıl pis bagımlıyım allah nbiliyor

Ahhhh ahhh onu bana sorun bırakmam lazm bırakamaıyorum asla ve asla bırakamıyorum napcaö bilmiyorum bırakmak istedikce yiyorum paketi resmen nasıl pis bagımlıyım allah nbiliyor
😂😂 Yakasim geldi şuan boyle bi icime ceksem burnumdan çıksa cok iyi olacak 😂😂 istedigimiz kadar herseyi yapalım yinede bırakılmıyor

Merhaba ben de Haziran adetimde tedaviye başlayacağım. Herkesin Allah yardımcısı olsun kucağımızı boş bırakmasın inş. çok zor bi yolculuk 🤲🏻

Yumurta rezervi düşük ve tedaviye başalayacak olan arkadaşlar var mı ? Neler yapıyorsunuz tedaviye hazırlık olarak
?

Yumurta rezervi düşük ve tedaviye başalayacak olan arkadaşlar var mı ? Neler yapıyorsunuz tedaviye hazırlık olarak
?
Merhaba , hosgeldiniz. Benim tuplerim alındı bu nedenle tedavi oluyorum. Haziranda transferim olacak. Suan rahim hazirligindayim. Sizinde hayırlsi olsun sağlıkla baslayin inşallah elimizden geldigince destek oluruz bilgi anlaminda moral anlaminda😇

Merhabalar 40 yaşındayım. Bir ay önce evlendim. 2 sene önce yumurtaları dondurmuştum. Adetlerim düzenli. Kist vs bir hastalığım yok. Yumurtalar hala var dedi kadın doğum doktoru. Hemen tüp bebek merkezine gidip transfer işlemine mi başlamak lazım hazır yumurtalar da varken dondurulmuş yumurtayı bekletmek mi lazım? Ya da bir iki ay doğal yolla denemek mi lazım kafa çok karışık.

Merhabalar 40 yaşındayım. Bir ay önce evlendim. 2 sene önce yumurtaları dondurmuştum. Adetlerim düzenli. Kist vs bir hastalığım yok. Yumurtalar hala var dedi kadın doğum doktoru. Hemen tüp bebek merkezine gidip transfer işlemine mi başlamak lazım hazır yumurtalar da varken dondurulmuş yumurtayı bekletmek mi lazım? Ya da bir iki ay doğal yolla denemek mi lazım kafa çok karışık.
Merhaba bence normal yollarla 6 ay kadar deneyin derim

Merhaba bu süreç sadece kadının yumurta durumu ile alakalı değil. Eşinizin sperm durumu da önemli. Bence eşiniz de sperm testi verirse normal yollardan şansınızın olup olmayacağını anlamış olursunuz. Sonrasında normal yoldan denemek mi yoksa tüp bebek tedavisi mi daha uygun olur ona karar verirsiniz diye düşünüyorum. Zamanı efektif kullanmak da önemli.

Ara da bi igne batiriyolarmis gibi ağrı giriyo geri hemen geciyo 48. Saat tutunurmus ilaclarin etkisi de olabilir dicem de tranferden omce kullaniyodum fitil dışında boyle agri olmuyodu 🤔🤔
Burcu şimdi bu son kullandığımız iğne var ya lucrin ondan sonra hangi ilaclari kullandin transfere kadar ve sonrasinda neler kullaniyorsun

X