2022 Tüp Bebek Anne Adayları

Cok mu aradin sen o işi oyy kuzum çok sıkıntılı bi iş yokmu kafan rahat bi sekilde calisacagin bi yer
Keske olsa hele tam bebe düşünürken cok zor burada en azindan hamilelik haklariimi kullanayim belki ondan sonra baska is bakarim suan imkansiz

Kızlar S_lidya B Burcu2480 benm haziranda en yakın arkadasımın düğünü var tam transfer dönemi öteledk 1 ay temmuz da adet dönemim de tam kurban bayramı kafayı yicem agustosa kalırsa eger napayım sizce ?????

Bence bekleme kuzum düşünmüş bayrammis zaten baslayim ediyim diyene kadar bi ay geciyo temmuzda basla

Bende şimdi ciktim isteb kizlar oncelikle Opecert suan son karar nedir ağustosa neden erteliyorsunuz off cok var o zamana zaman gecer mi
B Burcu2480 haydi o guzel embriyocuk bebis olsun inşallah agri sizi oluyor mu cok merak ediyorumm nasil hissediyorsun koyarlarkwn anlatsana

haziranda transfer zamanı tam en yakın arkadaşımn düğününe denk geliyor sonraki ay da tam kurban bayramına denk geliyor ondan agustos dedik hem normal denemeye devam ederiz diye ama o zamana kadar korkuyorm ya sag tüp hidrosalpenks olursa diye .ikiside alınsa kafam rahat olurdu da sagı bıraktılar ya o cok korkutuyo bilmiyorm

Bunu duyduguma sevindim ağrıyla ilgili peki sen neden eenerjin düşük uykusuzluk fln mi ? Dikkat et kendine bak hasta fln degilsin dmi
Yok hastalik degilde 3 gun evden cikamiycam o beni daraltiyo bi de sigarayi ben birakamiyorum strese girmemek icin yakiyorum bi cekiyorum karnimdakine kiyamiym geri atiym ama icmek istemiyorum aklimdan hic cikmiyo paket almasam bile esimden yada annemin paketinden aliyorum elim durmuyo hic

Bence geciktirme düğünde eglen oyna stresini at dugunden sonra git bence doktora bayram 3 gun gelip gecer obur tupde sikinti olursa o zamana sen yinede kontrole git

Benim kizlarrr burda durumlar nasill, okuyamadim bayadirr. Tatildeyimm ama aklim sizde herkes ne durumdaa:) transferler olundumuuu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…