2022 Tüp Bebek Anne Adayları

Yaa ahahhahahahahhahahahahhahahahhqhahahabBurcuuuuu inanamıyorum kahkaha attim offf heyecanimiz patladi neyse dur hayirlisi olsun sağlıkla pratik yapmış olduk
Doktor bile güldü sen acemi degilsin nasil bilmezsin diyo napim heycandan eşim bile kızdı allahtan imzası lazimdi da biraz sakinlesti neyse bu da bi maceram olmus oldu

Doktor bile güldü sen acemi degilsin nasil bilmezsin diyo napim heycandan eşim bile kızdı allahtan imzası lazimdi da biraz sakinlesti neyse bu da bi maceram olmus oldu
Evet ya bak cidden eglenceli bir anı oldu arasinda şimdi tekrar bekliyoruz az daha beklersek birlikte transfer olacagiz

Benim sali kontrol heyecanliyim hele instagramda benim embriyolog devamli pozitif haberler paylasiyor onlari gorunce daha cok heyecanlaniyorum ya
Selamlar
SiZi takip ediyordum Funda hanım da oldu tedaviniz sanıyorum tüpünüz alındı doğru mu? Rahim filminde mi tüp durumunuz ortaya çıktı doğrudan acaba

Selamlar
SiZi takip ediyordum Funda hanım da oldu tedaviniz sanıyorum tüpünüz alındı doğru mu? Rahim filminde mi tüp durumunuz ortaya çıktı doğrudan acaba
Merhaba evet ocak ayinda rahim filmi cekildim tuplerimden biri sivi dolu biri tıkalı çıktı Şubat'ta alındı tüplerim . Nisan'da tedaviye başladım Funda hanimda yumurtalarim toplandi şimdi Haziran da transferi bekliyorum

İyi dileklerim sizinle

Özelden hsg görüntünüzü bana atar mısınız sakıncası yoksa ben iki kere çekildim normal raporlandı ama bir doktor aklımda kuşku bıraktı bu yüzden araştırma içine girdim, iki aşılamam negatif oldu

Cok teşekkür ederim.Nasil atabilirim bir bakayim cd de aldim görüntüyü yarin bilgisayardan atmayi deneyeyim bir. Kuşku birakan nedir nededi doktor.ben iki farkli doktora gittim ikiside ayni yorumu yapti. Sıvı dolu olan tüp bosaltilsa bile tekrarlama riski yüksek yani bu demek oluyor ki bosaltilr tüpü denedik bebek yapmayı olmadi herşey basa saracak tekrar hsg cekilecek kapandi mi diye gibi. Bu nedenle sıvı dolu tüpün alınması ortak karardi. Diğer tıkalı olan tüp ise hsg cekilirken doktorum zaten acmaya calismisti açılmamışti ameliyat sırasında da ilk oncelik onu açmaya calismak oldu ama geride bir dermoid kist (ameliyat sırasında görülebildi) tüpü tikamis ve acmays çalıştiklarinda tüpe basinc nedeniyle zarar vermis oyuzden oda alındı.
Ama açıkçası alinmasi benim daha çok tercihimdi doktoruma da soyledim direk alalim ben yok acildi tekrar deneyelim baktik olmadi tekrar hsg olmadi tekrar ameliyat asilama vs ugrasip kendimi yormak istemiyorum dedim. Ve şükür istedigim gibi de oldu süreç beni yormadan ameliyat oldum direk tüp bebeğe gectim

Ben Funda hanıma görselleri attığımda problem olduğunu düşünmüyorum dedi, ben çok fazla doktora gittim Çünkü bir neden bulunamıyordu yalnızca biri hidroselpenks dedi ve laparoskopi önerdi ben de o an çok şaşırıp çıktım. O yüzden bu durumu yaşayanlara mutlaka soruyorum

Eklentiler

• 079B77E2-80BD-41EF-8921-24FC4AA9D816.jpeg
    173,4 KB · Görüntüleme: 34
  • 34D0C0EC-D46D-4F3B-9799-A050FA5873EA.jpeg
    166,6 KB · Görüntüleme: 31
  • 00EB569B-B1AD-45A7-804B-FA2112171D91.jpeg
    166,4 KB · Görüntüleme: 31
  • DECD2226-718B-4097-85D7-05D4E36A65A4.jpeg
    181,4 KB · Görüntüleme: 35
Benimkine hic benzemiyor hidrosalpkinks diyen hangi doktor. Benim hsg cekimini yapan doktor Mehmet Bal ameliyatimida o yapti. Ama Funda hocaya hsg filmlerini göstermiş , Funda hanima o yolendirdi beni zaten. Ben bir de Engin Sarıca' ya gittim hsg raporumu götürdüm inceledi oda ayni yorumda bulundu

Ben İzmir’de değilim ama bir ayağım İzmir’de bu yüzden medikal aklımda olan bir yerdi buna istinaden kendisi ile yazıştım.

Spnra üni de aşılama olmadan önce de hsg çekildim onun görselleri çok kötü ama rapora normal olarak belirtmişler.

Ben de doktor ile görüştüm yeni hsg için normal dedi. Aklımda o soru işareti öylece kaldı.. bu ay sonu bir tane daha çelişebilirim kimisi gerek yok aklından çıkar dese de insan atamıyor

Yani acikcasi benimkini hatırladığım kadariyla ve simdi google dan baktığım diger örnek hidrosalpkinksler gibi degil görüntün yani bende boyle şiş bir yer gorunuyordu resmen. Hsg cekilirken ağrın oluyor mu ? Mesel ben tupleri acik olanlarda cok agrisi oluyor diye duymadim. Ben agridan mahvolmuştm ki anestezili cekilmeme rağmen. Bence normal gibi görünüyor tüplerin ama güvendiğin bir doktor varsa ve sartlaro cekimi iyi olan bir yer agrinda olmuyorsa için rahat etsin diye tekrar cektirebilirsin. Ama bence hic gerek yok bir kaç doktor ayni yorumu yaptiysa eğer

İkisinde hiç ağrı olmadı ben anestezi almadım açıkçası çok rahattı çekimler.

Tüpe doğru giderken netleşsin diye olacağım sanırım … embriyo tutunmuyor diyorlar ya o kuşku içim açıkçası

Evet eger sivi dolu ise tutunamiyormus yani ağrı olmadi ise bir avantaj tekrar cekilip icini rahatlatabilrisin. Bana sorsan aslaaa hsg cekilmem derdim tekrar okadar felaketti ayildigimda ayni seyi yumurta toplamada da yaşadım yumurta cok toplandi diye ayni hsg de ki gibi agriyla kivranarak uyandim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…