2022 Tüp Bebek Anne Adayları

Evet eger sivi dolu ise tutunamiyormus ☹️ yani ağrı olmadi ise bir avantaj tekrar cekilip icini rahatlatabilrisin. Bana sorsan aslaaa hsg cekilmem derdim tekrar okadar felaketti ayildigimda ayni seyi yumurta toplamada da yaşadım yumurta cok toplandi diye ayni hsg de ki gibi agriyla kivranarak uyandim
Hay allah, ben bir özel bi devlet çekimi yaptırdım ağrı kesici bile almadım epey rahattı anlamadım hiç

Hay allah, ben bir özel bi devlet çekimi yaptırdım ağrı kesici bile almadım epey rahattı anlamadım hiç
İşte genelde burada okuduklarim hep tüpleri açık olanlar rahat gecirmisler umarim seninde oyledir ondan hic agrin olmuyordur 🥰 ben anestezisiz yaptirsam herhalde travma kalirmis bende 😰 o kadar berbattti hele gaz sancisi ve yapmasi , tuvalet yapma istegi altima yapmam icin bisey getirmislerdi yatarken yaptim sonra kalkamiyorum eşim aldi altimda. Falan ayyy hatirrladigimda hala çok kötü oluyorum

İşte genelde burada okuduklarim hep tüpleri açık olanlar rahat gecirmisler umarim seninde oyledir ondan hic agrin olmuyordur 🥰 ben anestezisiz yaptirsam herhalde travma kalirmis bende 😰 o kadar berbattti hele gaz sancisi ve yapmasi , tuvalet yapma istegi altima yapmam icin bisey getirmislerdi yatarken yaptim sonra kalkamiyorum eşim aldi altimda. Falan ayyy hatirrladigimda hala çok kötü oluyorum
ÜZüldüm ya hay allah neyse bebeğine az kaldı inşallah 🥰🥰🥰

Eveet inşallah zMab yaklastikca korkular basıyor , dun gece iki deneme de de negatif aldigim bir ruya gördüm umarim ruyamin tersi çıkar 😇
Hiç öyle düşünme embriyoların güzel gitmiş olduğun yer ve doktor da çok iyi benim de aklımda olan bir merkez orası dediğim gibi.

Hiç öyle düşünme embriyoların güzel gitmiş olduğun yer ve doktor da çok iyi benim de aklımda olan bir merkez orası dediğim gibi.
WhatsApp Image 2022-05-09 at 14.36.37.jpeg

Selam canım sana örnek olması acısından kendi filmimin goruntusu seninki bence normal ben herhangi bir şişik gormedm

sol hidrosalpenks laparoskopi ile alındı komple sag laporoskopide temiz cıktı ellenmedi o yüzden
Görüntülerimin sol kısım gibi olmadığıma ben de eminim. Sağ biraz borumsu benim de sol kısmın ucu dikkatli bakarsanız o şekilde benzetim yapabilirsiniz ondan didikledim ama sağ kısma temiz demişler sizin çok sağ olun bana fikir oldu 🥰

Kizlar benim kasıklarım ağrıyor ya daha dogrusit yumurtalıklarım resmen neden anlamadim🥺🥺☹️☹️☹️ yarin sabah kontrolum var allahtan

X