2022 Tüp Bebek Anne Adayları

Yani şöyle benim doktorumun kendi kliniği var ama bazı işlemleri anlaşmalı olduğu yerlerde yapıyor opu tavmergende yaptı transferde orda olacak
Hayırlısı olsun inşallah doktorunuz kim acaba ve memnun musunuz

Hayırlısı olsun inşallah doktorunuz kim acaba ve memnun musunuz
Şerife yılmaz dikayak arkadaşımın önerisiyle gittim instagramdanda takip ediyordum baya hastası var çok iyi sevecen bir doktor memnunum cuma gününe kesinleşti transferim inşallah iyi sonuçlar alırız hepimiz

Bende ismini duymuştum ve Tavmergen kliniğe çok yakın hayırlısı olur inşallah haber verirsin

Selam,
10 Nisan transfer günüm
18 nisanda ; 53
20 nisanda ; 90
22 nisanda : 155
25 nisan - bugün : 310 çıktı
Kafam karışık? Düşüncelerinizi öğrenebilirmiyim?

Günaydın dün muanem vardi miyomlar gitmis temizlenmis beni menepoza sokmuslar lucrin menapoza girmem içinmis hersey cok temiz adet gormiyceksin dedi muhtemelen ben adet olunca sıkıntı oluyor diye düşündüm ikinci transferim 7 Mayıs

Günaydin canimmmmm ayy miyomlarin gitmesine coook sevindim. Banada ayin 10unda lucrin yapacakmis internetten bakmistim yumurtlamayi durduruyor diye hesapladi ikinci adet tarihimi transferi ondan iki hafta sonrasına verdi seninde oyle olacak demekki

Lucrin adeti kesiyo ve icindeki kist miyom ne varsa atiyo ikinci adeti beklemeyebilirsin doktoruna tekrar bi sor 13 gun sonra gel dedi bana normalde 21 gun sonraya atiyodu neden diye sordum menepoza soktuk seni adetten sonra sıkıntı olur dediler mayisda koycaklar bakalm sen simdi ikinci adeti beklemiyceksin demj

Düny
Ozaman sendeki çikolata kisti değildi kuzu farklı bişeydi ben anlamadım normal yumurtalık kistiydi belki onu farklı gorduler cikolata kisti ilaçla geçmez cunkku o yüzden

Düny

Ozaman sendeki çikolata kisti değildi kuzu farklı bişeydi ben anlamadım normal yumurtalık kistiydi belki onu farklı gorduler cikolata kisti ilaçla geçmez cunkku o yüzden
Yok benimki yumurtalik ve rahim dışında olanlardanmis miyommus bunada iyi huylu tümör diyolar internetten baktm ama bilmiyrm kucuklerdi zaten sadece gelismesini engellediler bence diye dusunuyorum

Yani bana şöyle dedi ayin 10 unda geleceksin bir lucrin igne yapacagiz. Sonra haziran ikinci haftasi transfer planliyoruz dedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…