2022 Tüp Bebek Anne Adayları

Yani bana şöyle dedi ayin 10 unda geleceksin bir lucrin igne yapacagiz. Sonra haziran ikinci haftasi transfer planliyoruz dedi
Evet 21 gun gecmesi lazim lucrin vurduktan sonra kanaman lekelenmen olabilir haziranin 1 2 si muaneye cagirir seni haziranin 2. Haftasi transfer vay anasini çözdüm heralde böyle olacak

Evet 21 gun gecmesi lazim lucrin vurduktan sonra kanaman lekelenmen olabilir haziranin 1 2 si muaneye cagirir seni haziranin 2. Haftasi transfer vay anasini çözdüm heralde böyle olacak
Aa 24-25 gibi bisey dedi belki o tarihlerde de kontrole Çağırıcak Mayıs'ta oldu bu is çözdük

Aa 24-25 gibi bisey dedi belki o tarihlerde de kontrole Çağırıcak Mayıs'ta oldu bu is çözdük
Adet olunca 21. Gün lucrin vuruldum ben iğneden sonra 5 gün içinde falan 2. Adetimi oldum sonra 4. Günü progesteron ölçtürüp bildirdim ilaçlara başladık 16. Günü falan rahim kalınlığı ölçülüyo ona göre gün veriyolar canım 1 hafta içinde oluyo transfer

Hele ben cok sasirdim mayisin sonunda diye bekliyodum disler sıkıntı ya benim onlari yaptirrim dedim kaldı
kız dişlerini yine yaptır bence 7 sine kadar burcu cunku gebelik olursa hormonlardan dişler daha da cok etkileniyomuş mutlaka yaptırın diyolar bilgin olsun .İyi caım çikolata kisti olmasında nolursa olsun boşver tertemizsin şimdi o zaman ay valli bende heyecan yaptım

opudan 1 gun sonra aradılar beni kaç tane olgun cıktı kaç tane döllendi diye canım ilk arama o zman.Ondan 2 gun sonra birdaha arıyorlar kaç tanesi nasıl gelişm gösteriyor diye
aradılar canım, döllenme olmuş da işte yarın tekrar bilgi vereceğiz dediler bakalım neler olacak

Ya yapmiyolarki sıkıntılı benimki 7 sine kadar yaptirdigim yaptirrim oburlerinede yapacak bisey yok kuzum neyse tutsunda inşallah diş falan umrmda değil

ne var ki dişlerde dolgu kanal falan mı ?agrılı sızılı bişeyler
Sağ tarafi yaptirdim aslinda ilk tedaviye basladigimda sol taraf kaldi agrisi falan yok çürük de değil dolgular hep siyahlasmis onlari yaptiriyim dişe zarar vermesin zaten gebelikde butun vitaminleri aliyomus bebk diş daha cabuk çürürmus iki tane falan var ortasi ayrik dişimin yapmiyolar bide diş cektirmistim bi ay once tam guldugumde dikkat cekiyo gecici olarak bisey istedim bayramdan sonra dediler o zaman da benim isime yaramaz

Ay lanet gelsin o dislere ben hadi oncesinde kontrol ettireyim dedim dolgulari kanalı hallettim bir hafta sonra başka dişim cortladi durduk yere bir haftadir ağzımda dikiş vardi yeni alındı allahtan transfer donemine denk gelmedi

Hahhah bi yerle ugrasirken iyi olanda mahvoluyo doğuştan inci gobi dişleri olanlar varya onlara gercekten hayranim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…