2022 Tüp Bebek Anne Adayları

Merhaba bir sorun olacaktı 2. Transferi ne zaman yaptırmayı düşünüyorsunuz ben 3 4 ay ara vermeyi düşünüyorum da acaba art Arda yapma ihtimali artırır mı

İyi aksamlar kizceler ilk muayene güzeldi Öncelikle yumurta rezervim cok iyiymis ve diger verilere de baktigimizda cok yumurta toplayabilirlermis bu durumda da bir ay dinlendirmeli transfer gerçekleşebilirmis , birtek rahim duvarinda bir çökme varmis sorun olacagini düşünmüyorum ama takip edicem dedi esimin sonuclari iyi ama alkol ve sigara oldugu için çipli biseylerden bahsetti spermi özel secmeleri gerekebilirmis ve bir kac takviye verdi, sizee durumlar nedir

Cok sevindim muanenin güzel gecmesine çipli falan onlardan pek anlamam sen sigara icmedigin surece hic bi problem gozukmuyodur erkege bakma vitamindi falan takviyeyelerle sperm iyi oluyo bizim kendimize iyi bakmamiz lazim rahim duvarinda çökme var dedigi ne demek yani kendileri ilaçla falan duzeltebilirlermiymis

Merhaba bir sorun olacaktı 2. Transferi ne zaman yaptırmayı düşünüyorsunuz ben 3 4 ay ara vermeyi düşünüyorum da acaba art Arda yapma ihtimali artırır mı
Bunu bende merak ediyorum rahmin dinlenmesi onemli bizim de dinlenip kafamizi toplamamiz lazım aslinda ama en iyi doktor bilir

Bunu bende merak ediyorum rahmin dinlenmesi onemli bizim de dinlenip kafamizi toplamamiz lazım aslinda ama en iyi doktor bilir
Benim gittiğim merkez negatif transsfer sonrası 1 adet dönemi geçmesini bekliyor negitifin hemen arkasndaki adet değil ondan sonraki ayın adeti geçiyor ondan sonra ki adetin 2. gunu tekrar gidiliyor ama dotordan doktora farklılık gosteriyodur tabi

Rahim cökmesi neymiş kuzu?? nasıl farkediliyomş o rahim filminde falan mı görüldü yoksa ultrasonda anlaşılıyo mu?çip dediği de mikro enjeksiyondur belki normal ivf değilde spermlerin seçilip tek tek döllenmesi olayı

Aynen benimki ilk adette gel dedi bende mayis haziran gibi dusunuyodum

Evet bak sperm bu dedigin olayi söyledi valla artik doktor kadar bilgili olduk hee rahim çökmesini alttan ultrasonla bakarken gördü ama bir sorun olmaz ben sadece takip edicem yine de dedi muhtemelen geçirdiğim operasyondandir diye düşünüyorum B Burcu2480

Biraz psikolojik olarak toparlamak da önemli stres cok etkiliyor cunku .bende saldım artık nolcaksa olsun
Cok iyi yaptn beklemekle keske bende ameliyattan sonra iki ay daha bekleseydim ama küçük biseyi bile kafama takiyorum aslinda nasil aticam kafamdan bilmiyorum hic

Yani ister istemez hasar görüyor ameliyat olurken bi an önce duzelir hayirlisi neyse o olsun bi kac ay beklencekse bekle acele etme hiç

Yani ister istemez hasar görüyor ameliyat olurken bi an önce duzelir hayirlisi neyse o olsun bi kac ay beklencekse bekle acele etme hiç
Haftaya regli olunca tedaviye başlıyoruz ama yumurta cok toplanirsa transfer için bekleyecekmisim bir ay olsun beklerim

Hangi ameliyattan sonra olmuş rahim çökmesi tüp ligasyon sonrası mı ???

ben 1 senedir az daha zorlasam tüp bebek merkezi acıcam o derece ama kendi derdime çözüm bulamıyorm oda işin komik tarafı gerci doktorlar da bişey anlamadı benden herşeyim bir garip :)

Yani sormadim aslinda ama oyle olduğunu düşünüyorum kendi kendime bir teshis
hee yoktur ya onunla ilgisi rahim çökmesi dediğin rahim sarkması aynı sey sanırm o da arka arkaya dogumlara oluyo benm bildiğm kilolu bebek doguranlarda diyabet hastalıgı olanlarda falan oluyor kilo var mı? kilo ilede baglantılı ordaki kaslarn gevşemesinden kaynaklı

Yok baya 185 boya 65-70 kilo arasi biseyim mersk ettm bak sorayım haftaya gittigmde dün heyecandan herseyi unuttum ya para konusmayi bile unuttum Allah'tan önceden bilgi almıştım

Yok baya 185 boya 65-70 kilo arasi biseyim mersk ettm bak sorayım haftaya gittigmde dün heyecandan herseyi unuttum ya para konusmayi bile unuttum Allah'tan önceden bilgi almıştım
boyuna da maşallah :))) ben baya gelişmemiş kaldım yanında :) bir sor bakalım ne dicekler belki çökmesi sarkması aynı sey değildir bilmiyorm onu da bir sorarsn olmadı

Kızlar az önce sonucum 9.91 çıktı. Hastaneyi arıyorum ulaşamıyorum. Var mı yok mu anlayamadım. 1-2 haftalıkken 16-156 olması gerekiyo referans aralığına göre. Benim bu durumda negatif mi olmuş oluyo acaba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…