2022 Tüp Bebek Anne Adayları

5 in altindayda negatif sayiliyor diye biliyorum doktoruna sordun mu kuzum biz belki yanlış bilgi verebiliriz ama 5 den az olursa negatif 25 den cok olursa pozitif 6 ile 24 arasi olursa gri alan diye soyluyorlar degerlerin yukselmesini beklerler bi iki gün sonra tekrar test yaptırirsan kesin sonuç alirsin

Ulaşamadım hastaneye bekliyorum öğle arasından sonra ulaşabilirim umarım

Kacinci gunun bugun canim? 5in ustunde bende pozitif diye biliyorumm, insaAllah gun gectikce artar. Iki gun sonra yine yapp

Kacinci gunun bugun canim? 5in ustunde bende pozitif diye biliyorumm, insaAllah gun gectikce artar. Iki gun sonra yine yapp
14. gün bugün. Sonuç sayfasında 1-2 haftanın referans aralığına 16-156 yazmışlar. Benim bu değerin altında olduğuna göre yok galiba ama emin de olamadım insan umutlanıyo işte. Hastaneye bi ulaşabilsem ne olduğunu öğrenecektim ama telefonlara bakan olmadı kalakaldım öylece.

Bence varr ama gec tutunduuu o yuzden daha dusuk yoksa cikmazdi diye dusunuyorum Dua edelim yukselsinnn

Hadi insaAllahh yukselsinnn ve bebisin sana tutunsun Sen yarin yine kan ver bencee
Varsa ve yine çok düşük değerler görürsem aklım iyice karışacak en iyisi doktorun dediği gibi beklemek ya kesin var ya kesin yok sonucuna ulaşmak o yüzden bekliycem İnşallah yükselir

Varsa ve yine çok düşük değerler görürsem aklım iyice karışacak en iyisi doktorun dediği gibi beklemek ya kesin var ya kesin yok sonucuna ulaşmak o yüzden bekliycem İnşallah yükselir
Tamamm canim icin nasil rahat edicekse oyle yap tabii ama gonlunu ferah tutt, hayirlisi neyse o olsun insaAllah

Kızlar bugun harika bir haber aldim sebepsiz infertilite yaşayan bir arkadaşım ikinci aşılamasında tuttu hamiş , o kadar sevindim ki anlatamam umarim sizlerinde güzel haberlerini alirim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…