2022 Tüp Bebek Anne Adayları

Ilk yaptirdigimda 158ti 2 gun sonra 515 olmustuu, bilmiyorumkii doktor bisey demedi bende bisey sormadim aklima gelmedi acikcasi
Belkide ben yaniliyorum yinede bi sor oyle bisey olsaydi muane yapmistir sana kesin muanede iki tane derdi muhtemelen

Belkide ben yaniliyorum yinede bi sor oyle bisey olsaydi muane yapmistir sana kesin muanede iki tane derdi muhtemelen
Yokk muayene yapmadiki, bidahakine yapicaz dedi direk keseye bakmaya. zaten keseyi gorunce sanirim goruyorlar ikiz oldugunu keselerden dolayii, ama sanmiyorumm ikiz oldugunu normal olmasi gereken artis herhaldee.

Yokk muayene yapmadiki, bidahakine yapicaz dedi direk keseye bakmaya. zaten keseyi gorunce sanirim goruyorlar ikiz oldugunu keselerden dolayii, ama sanmiyorumm ikiz oldugunu normal olmasi gereken artis herhaldee.
İnsallah dedim ya ben yaniliyorumdur cunku bi embriyo 10 bin parcaya bolunurmus sonra tutunurmus cok tuafima gtmisti hayirlisi neyse o olsun

İnsallah dedim ya ben yaniliyorumdur cunku bi embriyo 10 bin parcaya bolunurmus sonra tutunurmus cok tuafima gtmisti hayirlisi neyse o olsun
Ayneen vallaa benim hic bilgim bile yokk hic arastirmadan etmeden tup bebege basladik zaten nasil oluyor ediyor hepsini gorduk ama doktora hic soru bile sormadim dogru duzgun ne dedilerse onu uyguladik sadece. Evett hayirlisi olsun insaAllah..

Ayneen vallaa benim hic bilgim bile yokk hic arastirmadan etmeden tup bebege basladik zaten nasil oluyor ediyor hepsini gorduk ama doktora hic soru bile sormadim dogru duzgun ne dedilerse onu uyguladik sadece. Evett hayirlisi olsun insaAllah..
Bende hic sormadim doktora meral ettiğin ne varsa gecede olsa yaz diyo adam ben hala internetten araştırıyorum tuaf

Bende hic sormadim doktora meral ettiğin ne varsa gecede olsa yaz diyo adam ben hala internetten araştırıyorum tuaf
ben artik arastirmakta istemiyorumm hep stress yaaa hersey olacagina variyor nasil olsa, fazla arastirip kafamizi yormamamiz lazim ama iste bazende vakit gecmiyo arastirda arastir bu sefer

ben artik arastirmakta istemiyorumm hep stress yaaa hersey olacagina variyor nasil olsa, fazla arastirip kafamizi yormamamiz lazim ama iste bazende vakit gecmiyo arastirda arastir bu sefer
Hobi bahcesi falan yapmamız lazim bence dusunmemek için ya piyangodan para çıkmasi lazim dunya turuna cikardk

Evet gittim 10 gun arayla iki defa adet oldum 2 ayda toplamda 4 defa adet oldum ameliyattan sonra doktor o yüzden haziranda histeroskopi istedi hic hesapta yokken böyle bir durum normal değil dedi bariz bir adet kanaması bu dedi ki muayene de battı heryer zaten o derece fazla geldi benim de 2 tanesin, koymuyolar kuzu istedim cok ama yasal değil 35 öncesine 2 negatif sonrasına koyuluyorr benm de bu ilk negatifim bir tane daha negatif görürsem koyulabilir ama zaten elde 1 tane kalmış oluyor .benm gittiğim hastane en iyi durumda olan embriyoyu koyuyo benm de 5AA tutmadı mesela senin 5. gunede dondurulmşların var mı ??? 6. gun olanlar aslında 5. gunde olanlardan daha düşük kalitede diyorlar eger 5. gudne dondurulmuşun varsa onda şansın cok cok daha fazla kuzum.Doktor bana onu demişti ilkinde de tutma ihtimali normal durumlarda bile cok düşük ikincide cok daha yüksek yüzde veriliyor elinde var daha 5 tane elbet tutacak biri ve kardeş bile gelecek onlardan bak gör

İnsallah bisey cikmaz kuzum rahim kendini temizliyodur insallah oyledir hic degilde adet olabiliyosun bi yandan böyle düşün ya olmasak adet bu daha büyük bi sorum bence

35 den once tek embriyo olduğunu biliyrm bazi doktorlar iki embriyo birden koyuyolar bize gelince koymuyorlar heralde iki transferde tutmayinca 3 ye çift embriyo koyduklarini bilmiyodm bunu doktora sorcam gece cok kafama takildi acaba 6. Gune gideni mi koydular diye dusundum transfer gununde hemsireler bissuru sey soyluyor ama ilk heycan ya sormayi bile unutuyosun doktorun yanina gidince inan soracagim butun sorular gidiyo aklımdan kağıda yazcam artk

Opecert
5. Gune 4 tanesi gitmisti iki taneside 6. Gunde hepsi çok iyiler ama 6.gundeki olanlar biraz sagliksiz gibiler ama yinede dollendiler biz bunlari da dondurucaz demislerdi ben de hic akil edipde kac cekirdekli kacinci kalitete ne kadar sağlıklı diye sormdim cunku hic bisey bilmiyorum ki kimden akil alicam bilgi alicam napcam hersey cok karisikdi doktora ne sorucam embriyoyla alakali inan varya önceden bu kadar bilgim olsa ilk transferde 5. Gune gideni koydururdum doktorum çok iyi bi abim gibi yabancılık cekmiyorum aslinda ama bunlari bana anlatmasi lazim ben ilk defa gidiyorum tüp bebek yerine ilk defa tedavi gorucem kafam hala çok karışık
bence ikinci transferde 6. Gune gideni koyacaklar o da tutmazsa 3. Transferde iki tane birden koyarlar oda ikiz tutar yani kafam o kadar karışık ki kafamda mi kuruyorum cok mu pimpirikli oldum bu konuda bilmiyorum doktorla konustugumuzda bana %20 rahimden kaynakli %80 embriyonun genetiginden kaynakli olabilir biz disaridan cok iyi goruruz iceriden nasil bilmeyiz dedi rahim cok temizdi spermler de cok iyiydi dedi zaten ameliyat yeni oldu 2 ay oldu tekrar rahmin enfeksiyon kapmasi imkansız gibi bisey dedi muhtemelen genetik arastirmaya gidebilir embriyolar

Genetik icin eşin ve senin yaşınız da önemki kendin söyledin 6. Güne gidenler 5e göre bir tık geride diye o yüzden de tutmamış olabilr bir dahakine bence konus özellikle 5. Güm embriyoların kalitelerni ögrenmek istiyorm ve 5. Gün transferi istiyorm diye

Evet haklisin gidince soyluycem bunu mutlaka bilgisini verirler zaten benim seçim hakkim var sonuçta cissiyet secmiyorum ki egerki biz istedigimizi koyarız derlerse alirim cocuklarimi evde buzluğa koyarim burda bakarm soran olursada bes tane evdeler amcalari teyzeleri ellerinizden operler derim artk

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…