2022 temmuz çatlatma iğnesi olanlar 🙏

Kendi adıma hiç umudum yok ama hayırlısı Allah'tan canım inşallah bayram günü bayram ettirsin rabbim bize
Amin canım iki yıldır uğraşıyorum ben ganol f iğne ile iki yumurtam oluştu çatlatma iğnesi vurdum bugün beş gündür iğneden sonra ne akıntı hiç birşey hissetmiyorum sadece göğüs Kerim çok agrıyor oda iğneden önceki aylarda oluyordu

Bugün benim 1. Haftam oldu tam ilk günler şiddetli kasik ağrısı sonra bel ağrısı oldu şuan bel ağrım yok denecek kadar az ama test negatif bı umut belki bende haftaya pozitif görürüm diye kendimi kandırıyorum burda sizlerden fikir almak istedim bu yüzden sizde pcos yada farklı bir rahatsızlık varmi

Bende gonal f 450 kullandım 8 gün 37.5 ml 3 gün 50ml olmak üzere 11 gün kullandım 12.gün çatlatma iğnesi oldum çatlatma iğnesi sonrası progestana başladim ilk defa bu ay kullanıyorum progestani

Lütfen kendini üzme her zaman modun yüksek olsun her zaman iyiyi düşün ben aylardır çekiyorum asla pes etmek yok anne olucaz bizde

Hâlâ bir gün arayla mi devam ediyorsunuz ben adetime 5 gün kala kesinlikle ilişkiye girmemeyi düşünüyorum
Yok artık biraz keyfi devam eder sadece geçmiş adet tarihinin ilk gününden sayinca 21gune denk gelen günü özellikle başka bı doktordan duydum o günü özellikle değerlendirmek istiyorum oda yarına denk geliyor benim

Neden özellikle 5 gün kala acaba özel bı nedeni varmı bu durumun
1 yıl boyunca bebek sahibi olmayan ama şuan 3 çocuk sahibi olan bı anneden duydum adet tarihine 10 gün kala ilişkiden olduğunca uzak durulmali . Ve eğer yumurta döllenmişse adet tarihine 5-6 gün kala rahme yerleşmeye başlıyor bu yüzden bu dönemde rahmi dinlendirmek lazımmiş

Bakıldığı zaman mantıklı denemekte fayda var bencede bende bunu deniyeyim

İnşallah kuzum eğer güzel haberlerimiz olursa mutlaka yazalım ben kilodan dolayı sadece glifor kullanıyorum söylediğiniz ilaçları hiç bilmiyorum
İnşallah söylediğim ilaçların hiç birine ihtiyaç duymadan hamiş kalırsın inşallah bende

Amin inşallah canım benim sürekli dinlen kendine dikkat et kimyasal olan herşeyden uzak durmaya çalış özellikle deterjanlar dan hiç bir şeyi riske atma az kaldı biraz daha sabır edelim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…