2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Daha yeni buraya attığım ultrason fotolarını baba adayımıza gösterdim, oha ikizler sana benziyor çok tatlı dedi ne alaka kurbağaya benziyorlar dedim tamam işte sen dedi güldü bide. Bence komik değil ağlayarak yazıyorum ciddi ciddi alındım:110: Bende uyuyan da sana benziyor tembel dedim:rapci:çocuklarımızı ezikliyoruz ama olsun:KK53:
Bence siz eğlenceli bir çiftsiniz😁

Benimki de normalde her gece yatmadan önce karnımı sever konuşur. Dün konuşmadı dedim ki sen nasıl hayırsız bir babasın. Daha ikinci günden bıraktığın çocuğa ben nasıl sana güveneceğim 😂😂 diyo ki canım iyi misin :KK20: dedim senden nasıl baba olacak pırasa sapı. Dönüp arkamı yattim. Ohhh son sözü de ben söyledim 😂😂😂
Pırasa sapı:rolleyes:😁

Ben ayırt edemedim kendiminkini anlamadım galiba olayı ikiside aynı gibi🤣Eki Görüntüle 2960141 Eki Görüntüle 2960143
Bunlardan tahmin yapılıyor mu şimdi, üçüde kıza benziyor bence yaa🤣
Bence insanları kandırmaya daha fazla devam etme.
Bir derdim var’da açtığın konulardan biliyoruz seni. Sürekli kullanıcı adı değiştirsen bile.
Attığı ultrason fotoğrafı aşağıdaki 2017 tarihli blog yazısında mevcut.

Açamayanlar için ekran görüntüsünü de ekliyorum.

Kızlar bununla vakit kaybetmeyin. Tavsiye.
MahidevranSultan MahidevranSultan

Eklentiler

• 9D5FD99A-5890-4497-A672-7365C7C1519F.png
    9D5FD99A-5890-4497-A672-7365C7C1519F.png
    275,3 KB · Görüntüleme: 172
Hiç bilmiyorum 🤷‍♀️ ciddiye almadım, kendi doktoruma desem eminim o da şok olurdu. Böyle saçma bir yorum duymadım daha önce ben de
Sürekli acile gelme diye aklı sıra seni korkutacak aptal mıdır nedir🙄 bunlar insanlık vasfı kazanmamışken nasıl doktor oluyor hiç bilmiyorum. İyi hekimlerimizi tenzih ederek tabi.

Bir derdim var’da açtığın konulardan biliyoruz seni. Sürekli kullanıcı adı değiştirsen bile.

Aaa cidden aynı ultrason fotoğrafları. Derdim var da ne tür konular açmış ki kendisi

Sürekli acile gelme diye aklı sıra seni korkutacak aptal mıdır nedir🙄 bunlar insanlık vasfı kazanmamışken nasıl doktor oluyor hiç bilmiyorum. İyi hekimlerimizi tenzih ederek tabi.
Valla mecburiyet olmasa zaten gitmeyiz ama gerçekten o günü hiç unutmayacağım moral motivasyon yönünden Nasıl bu kadar acımasız olunabilir hiç anlamıyorum

Allah allah şaşırdım cidden 😳 niye böyle birşey yapuyorki

Benim dikkatimi çeken şey sizlerde fark ettiniz mi bilmiyorum ama mahidevranin attığı ultrason görüntüsünde ne tarih var ne de başka şeyler. Biz atıyoruz hastane ismine kadar görünüyor. O bakımdan inandım ben aslında.

Benim dikkatimi çeken şey sizlerde fark ettiniz mi bilmiyorum ama mahidevranin attığı ultrason görüntüsünde ne tarih var ne de başka şeyler. Biz atıyoruz hastane ismine kadar görünüyor. O bakımdan inandım ben aslında.
Ben ona dikkat ediyorum aslında mesela kendiminkini bilerek kırpıyorum. İsim soy isim hastane her sey var bazısında. O dikkatimi çektiğini için kendiminkini hep kırptım. Ama bilemedim şimdi 🧐

Ben ona dikkat ediyorum aslında mesela kendiminkini bilerek kırpıyorum. İsim soy isim hastane her sey var bazısında. O dikkatimi çektiğini için kendiminkini hep kırptım. Ama bilemedim şimdi 🧐
Çoğu kişi kırpmadan atmıştı. Ultrasonda isim soy isim yazmaz bu arada. Sadece hastane ismi yazar. Ki kendisi asıl isminide paylaşmıştı burada. Bilemedim valla ortadan da kayboldu. Anlattığı herşey yalan mıydı yani

Aaa cidden aynı ultrason fotoğrafları. Derdim var da ne tür konular açmış ki kendisi
Birkaç detaydan konularının fake olduğunu hissetmiştik biz ama burda böyle şeyler yazdığını gôrünce belirtme gereği duydum.
Mesela bu açtığı konuda kocasının aldattığını yakaladığı telefon konuşmasında “telefondaki kadına Yeter artık arama beni bak buralara kadar geldim yakında çocuğum doğacak, artık istemiyorum aramaya devam edersen engelleyeceğim diye fısıldadı” diyor.
Konu bu: Çok yıprandım, sadece yazmak istedim

Boşananlar topiğine ise tam zıttı şekilde aşağıdaki ekran görüntüsündeki gibi “telefonda ;çocuk doğsun boşanıcam seni de buraya getiricem diyordu” yazmış.

Neden yapıyor bilmiyorum kızlar. Gerisi size kalmış.

Eklentiler

• FF82A9FF-BF01-493A-94B2-18EA14893F9D.png
    FF82A9FF-BF01-493A-94B2-18EA14893F9D.png
    368,5 KB · Görüntüleme: 169
Çoğu kişi kırpmadan atmıştı. Ultrasonda isim soy isim yazmaz bu arada. Sadece hastane ismi yazar. Ki kendisi asıl isminide paylaşmıştı burada. Bilemedim valla ortadan da kayboldu. Anlattığı herşey yalan mıydı yani
Ben dündü galiba birinde gördüm, ismi tam hatırlamıyorum ama e ile başlıyordu. Hatta kullanıcı adı da isminin kısaltması gibi bir şeydi. Doktor ismi olabilir diye düşündüm ama sağda da doktor ismi hastane falan yazıyodu. Bariz okunuyordu her sey. Ben o yüzden dikkat ediyorum.

Bilmiyorum hikayesi öyle herkeste olabilecek bir sey değil ama insanın başına her sey gelebilir diye düşünmüştüm ben de. Yani yalan konusması bana bir sey kaybettirmez açıkçası , o yüzden önemsemedim. Çok baska seyler için buradayım sonuçta. Kimseyi de dinlemeden yargılamak istemem ama fotolar birebir aynı.

Birkaç detaydan konularının fake olduğunu hissetmiştik biz ama burda böyle şeyler yazdığını gôrünce belirtme gereği duydum.
Mesela bu açtığı konuda kocasının aldattığını yakaladığı telefon konuşmasında “telefondaki kadına Yeter artık arama beni bak buralara kadar geldim yakında çocuğum doğacak, artık istemiyorum aramaya devam edersen engelleyeceğim diye fısıldadı” diyor.
Konu bu: Çok yıprandım, sadece yazmak istedim

Boşananlar topiğine ise tam zıttı şekilde aşağıdaki ekran görüntüsündeki gibi “telefonda ;çocuk doğsun boşanıcam seni de buraya getiricem diyordu” yazmış.

Neden yapıyor bilmiyorum kızlar. Gerisi size kalmış.
Ben bu konuyu hayal meyal hatırlıyorum, hatta snapchatte konusmalar siliniyo demiştim ama ayarı var falan denmişti. Konuya tam hakim değilim, temmuzda bu konuyu açtığında hamile olduğunu mu söylemiş , yoksa eski bir olayı anlatır gibi mi anlatmıs? Yani suan hamileyse nasıl oluyor temmuzda hamile olmak

Son düzenleme:

İnanamıyorum 😳 bir insan neden bu hale sokar kendini?

X