2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Ben bu konuyu hayal meyal hatırlıyorum, hatta snapchatte konusmalar siliniyo demiştim ama ayarı var falan denmişti. Konuya tam hakim değilim, temmuzda bu konuyu açtığında hamile olduğunu mu söylemiş , yoksa eski bir olayı anlatır gibi mi anlatmıs? Yani suan hamileyse nasıl oluyor temmuzda hamile olmak
2021 Haziran annelerinde Ceyda2000 kullanıcı adını kullanıyordu bu kişi. Yani haziran öncesinde hamile olduğunu söylüyormuş heralde eski olayı veya hayali olayı anlatıyor ben şahsen söylediklerinin hiçbirine inanmıyorum😅
Hatta 2021 haziran annelerinde profil resmimdeki benim gerçekten falan demiş kızlara sanırım ve orada da hır gür çıkmıştı insanlar tepki gösterince sonra o gruptan da ayrılmıştı. ( ben de 2021 haziran annesiyim.)

2021 Haziran annelerinde Ceyda2000 kullanıcı adını kullanıyordu bu kişi. Yani haziran öncesinde hamile olduğunu söylüyormuş heralde eski olayı veya hayali olayı anlatıyor ben şahsen söylediklerinin hiçbirine inanmıyorum😅
Hatta 2021 haziran annelerinde profil resmimdeki benim gerçekten falan demiş kızlara sanırım ve orada da hır gür çıkmıştı insanlar tepki gösterince sonra o gruptan da ayrılmıştı. ( ben de 2021 haziran annesiyim.)
Rahatsız galiba 🤯

Ben dündü galiba birinde gördüm, ismi tam hatırlamıyorum ama e ile başlıyordu. Hatta kullanıcı adı da isminin kısaltması gibi bir şeydi. Doktor ismi olabilir diye düşündüm ama sağda da doktor ismi hastane falan yazıyodu. Bariz okunuyordu her sey. Ben o yüzden dikkat ediyorum.

Bilmiyorum hikayesi öyle herkeste olabilecek bir sey değil ama insanın başına her sey gelebilir diye düşünmüştüm ben de. Yani yalan konusması bana bir sey kaybettirmez açıkçası , o yüzden önemsemedim. Çok baska seyler için buradayım sonuçta. Kimseyi de dinlemeden yargılamak istemem ama fotolar birebir aynı.
Banada birşey kaybettirmez ama hepimiz birbirimize yardımcı olabilmek adına burdayız. Birbirimizi kandırmaya ne gerek var diye düşünüyorum. Hamileyiz zaten çoğumuz zor süreçlerden geçiyoruz. Bunu düşünmesi gerekmez miydi sizcede. Yani bence bir sorunu var ki profilini kapatmış. Kimse doğrudan kaçmaz

Buraya sahte ultrason fotoğrafları koyana kadar ses etmedim ama daha fazla susamadım. Hamile kızlarsınız sahte şeylerle vakit kaybedeceğinize iki faydalı yazı okursunuz yani nedir bu böyle.. sağlıkla kucağınıza alın inşallah hepiniz🌸
Çok teşekkürler valla anlattığı herşeye inandık. Resmen yalanlarını anlatmasını dört gözle bekledik burda.

Kızlar günaydın, bugün tam 6+1, yarın doktora gideceğiz ama dün gece çoook hafif bi kahverengi desem değil koyu sarı desem değil akıntı olmuş, günlük ped takıyorum farketmek için 1 -2 cm falan. Renkli akıntı leke vs normal diyeceksiniz ama adet ağrısı var bi de😔 yani kasıklarımda değil, artık adet tam söküleceği zaman iyice alt taraflar zonklar ya, öyle bişey. Aşırı gerginim. Sanki adet olmak üzereymişim gibi hissediyorum.
Bende 3 gün önce aynı sorunu yaşadım. Dizlerim kopacak gibi ağrıyordu adette de oluyordu. Kasıklarim çok ağrıdı. Doktora dün gittim. Kese ve bebek gayet güzel büyümüş normal hepsi dedi 6+3 bana göre ona göre 6+6 ☺️ 2 cm imiş biraz hızlı büyümüş sıpa. Kordonu gösterdi bu nasıl bı mucize dedim. Allah'ım hepimize sorunsuz şekilde kavuşmayı nasip etsin 🙏🙏

Bende 3 gün önce aynı sorunu yaşadım. Dizlerim kopacak gibi ağrıyordu adette de oluyordu. Kasıklarim çok ağrıdı. Doktora dün gittim. Kese ve bebek gayet güzel büyümüş normal hepsi dedi 6+3 bana göre ona göre 6+6 ☺️ 2 cm imiş biraz hızlı büyümüş sıpa. Kordonu gösterdi bu nasıl bı mucize dedim. Allah'ım hepimize sorunsuz şekilde kavuşmayı nasip etsin 🙏🙏
Yaaa canım benim çok sevindim, maşallah 🧿 Ben de yarın gideceğim doktora 6+2 oluyorum yarın, inşallah ben de senin gibi güzel haberler alırım, cevabın için çok teşekkür ederim 🙏🏻

Yaaa canım benim çok sevindim, maşallah 🧿 Ben de yarın gideceğim doktora 6+2 oluyorum yarın, inşallah ben de senin gibi güzel haberler alırım, cevabın için çok teşekkür ederim 🙏🏻
İnşallah güzel haberlerini bekliyorum. Kanam alanı var ufak . Onun içinde yatış iğneler ve fitil.

Buraya sahte ultrason fotoğrafları koyana kadar ses etmedim ama daha fazla susamadım. Hamile kızlarsınız sahte şeylerle vakit kaybedeceğinize iki faydalı yazı okursunuz yani nedir bu böyle.. sağlıkla kucağınıza alın inşallah hepiniz🌸
Açıkçası ben de bi yerden sonra inanamadım. Anlatılanlar zaten yeterince garipdi. İkiz, üçüz, dördürze kadar yolu vardı heralde😂 ultrason fotosunu da gördüm fake olduğu belliydi o yüzden de yazmamaya başladım açıkçası. Hayali olaylara ayıracak vaktim de yoktu. Ama birinin çıkıp yazmasına sevindim.

X