2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Hesaba girilmiyor :olamaz: Belki de nick değiştirdi. Allah herkesin hakkında hayırlısı neyse onu versin ne diyelim.
Ya benim de girilmiyor ona bakarsan, ben de kapattım mesela. Birsey gizlediğimden mi hayır, filtreleme ile tüm konuları dökülüyor herkesin zaten. Hesap kapatmanın çok da bi espirisi yok aslında. Ama neden yani , çok saçma çok gereksiz.

Merveokanask diye bi kullanıcı vardı eskiden, baya sansasyon olmuştu. Senelerce neler yazmıs insanlar vakit ayırmıs derdini dinlemiş. Çıkıp hepinizle dalga geçtim demişti. Niye yapar bi insan böyle bi uydurma cidden aklım almıyor.
Ya hadi uyduruyosun yalan konuşuyorsun da bari sus da arada bir yap. Bütün grubu işgal edip en çok sen yazıp ne keyif alıyorsun? Kendi kendine gülüp eğleniyor musun? Ama ben buradaki herkesin azıcık da olsa bir noktadan sonra şüpheye düştüğüne eminim. Maksat olay çıkarmamak yalan yanlış kimseyi suçlamamak. Yoksa kimse aptal değil

Ya hadi uyduruyosun yalan konuşuyorsun da bari sus da arada bir yap. Bütün grubu işgal edip en çok sen yazıp ne keyif alıyorsun? Kendi kendine gülüp eğleniyor musun? Ama ben buradaki herkesin azıcık da olsa bir noktadan sonra şüpheye düştüğüne eminim. Maksat olay çıkarmamak yalan yanlış kimseyi suçlamamak. Yoksa kimse aptal değil
Tabiki değil, ben geç geldiğim için bilmiyordum evli zannediyordum ilk başta. Tek ilişkide hamile kalıp bir de çoğul gebelik diyince bi hoh demiştim ama cidden hayatta insanın basına her sey geliyo o yüzden kimsenin günahını da almak istemedim açıkçası

İnanamıyorum 😳 bir insan neden bu hale sokar kendini?
Bende anlattığı olaylara inanmamıştım.yok birisi sevgilisinden ikiz.yok kocası tanıyormuş..anlattıkları hayat tarzı bana hiç uymamıştı.bu kadar rahat olamaz insan aldatılmış ve sevgilisinden hamile..5 çocuk

Ya benim de girilmiyor ona bakarsan, ben de kapattım mesela. Birsey gizlediğimden mi hayır, filtreleme ile tüm konuları dökülüyor herkesin zaten. Hesap kapatmanın çok da bi espirisi yok aslında. Ama neden yani , çok saçma çok gereksiz.
Bı de üzüldük hamile halimizle. Hastanede zordur diye

Valla ben de düşünüyorum ama bilmem bence mantıklı bir açıklaması yok
Kendimi çok kandırılmış hissediyorum ya 🤦‍♀️ Sultanım sultanım diyerek o kadar ilgilendi benimle birde. 😃
Mahidevranlar böyledir işte kızlar, tarihtede boşuna düşman olmamışım ben demek 😂 galiba tek sultan ben kaldım şu an 😂

Tabiki değil, ben geç geldiğim için bilmiyordum evli zannediyordum ilk başta. Tek ilişkide hamile kalıp bir de çoğul gebelik diyince bi hoh demiştim ama cidden hayatta insanın basına her sey geliyo o yüzden kimsenin günahını da almak istemedim açıkçası
Yapan kendine yapar valla. Böyle yazıp yazıp arkada eğleniyorsa demekki çok mutsuz bir hayatı var ki boş işlerle uğraşıyor. Yoksa inanan ya da inanmayan kimseye birşey olmuyor. Akıl sağlığı diliyorum 😂

Kendimi çok kandırılmış hissediyorum ya 🤦‍♀️ Sultanım sultanım diyerek o kadar ilgilendi benimle birde. 😃
Mahidevranlar böyledir işte kızlar, tarihtede boşuna düşman olmamışım ben demek 😂 galiba tek sultan ben kaldım şu an 😂
Kız hahahaha sesli güldüm ya Allah iyliğini versin:KK70:

Yapan kendine yapar valla. Böyle yazıp yazıp arkada eğleniyorsa demekki çok mutsuz bir hayatı var ki boş işlerle uğraşıyor. Yoksa inanan ya da inanmayan kimseye birşey olmuyor. Akıl sağlığı diliyorum 😂
Ay ne kadar boş olursam olayım böyle biseyle uğraşmam herhalde ya . Bir de gebelik. Bir sürü detay var :KK70:

Kız hahahaha sesli güldüm ya Allah iyliğini versin:KK70:
Bir gün herkes hürremci olacak! 🤣
Yalnız ben hiç şüphelenmemiştim ya ona yanıyorum, ne anlattıysa inandım yani. Gerçi annem hep der sen çok safsın insan bir sorgular öyle inanır diye 🤣 iyi dileklerde bulunuyoruz, üzülüyoruz bide hamile halimizle. Yazık valla cidden.
Mahidevran git bu saraydan!! 🤣

Ay ne kadar boş olursam olayım böyle biseyle uğraşmam herhalde ya . Bir de gebelik. Bir sürü detay var :KK70:
Ya zaten hummalı bi çalışma var orada aslında takdir edilmesi gereken😂 çünkü olaylara baya hakim altını da dolduruyor yani diamniyotik dikoryonik fln 😂 zaten ilkte ince bi zatla ayrılıyor tek kesedekiler dedi iki kese var benimkilerde dedi. Attığı foto tek kese ikiz gebelik 🤣 onun resmini bulamamış zaar

Ayyyyyyy hala olaylara şoktayım heee😀😀😀 niye böyle uğraşırki insan oturayımda şöylr birşey yapıyım diye çok boş vakti olması lazım insanın 😃😃 arada diyodum kendi kendime 2 çocuk sahibi biri 7aylık nasıl vakit geçiriyo burda diye bukadar valla çok şaşırdınmmm ciddennnn 😳😳😳

Bulantıdan ötürü mü? Ben de gün sayıyorum ama benim peek noktası oluyor daha oraya varmadım 😞 hiç bir şey yiyemeyip sürekli istifra hali ve soluğu acilde alma 😭 geçen hamileliğimde acil doktoru bu durumdaki gebelikleri sonlandırıyoruz dedi ben şok 😱 zaten bitik durumdaydım moralimi de mahvetmişti
Evet canim bulantı. Ama benim yeme sorunum yok . Evet zevkle yemiyorum cunku ağzımın tadı yok yerken de alttan alttan bulandığı için.
Bu arada bulantı ilacı prk ise yaramıyor ama yine de ben psikolojik olarak kullanıyorum. Belki hafifte olsa ise yarıyordur diye.

Allah allah cok biliyor o doktor denilen şey, içimizde bir insan yaşıyor tabii ki içimiz dışımız alt üst olacak. Evet olmayan cok şanslı ama o kesim olan kesimden azdır.
Güya doktor olacak
Sacmalamıs

Ya zaten hummalı bi çalışma var orada aslında takdir edilmesi gereken😂 çünkü olaylara baya hakim altını da dolduruyor yani diamniyotik dikoryonik fln 😂 zaten ilkte ince bi zatla ayrılıyor tek kesedekiler dedi iki kese var benimkilerde dedi. Attığı foto tek kese ikiz gebelik 🤣 onun resmini bulamamış zaar
Demek ki :KK53: benim bulduğum resimi de çok fazla küçültmüş google öyle dedi bana :KK53:

Bir gün herkes hürremci olacak! 🤣
Yalnız ben hiç şüphelenmemiştim ya ona yanıyorum, ne anlattıysa inandım yani. Gerçi annem hep der sen çok safsın insan bir sorgular öyle inanır diye 🤣 iyi dileklerde bulunuyoruz, üzülüyoruz bide hamile halimizle. Yazık valla cidden.
Mahidevran git bu saraydan!! 🤣
Bende sözde uyanıklardanmışım ya 😂😂

X