2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Ben coronayım dedim ama test negatif geldi. Bu sefer influenza diyoruz, öksğrmekten içim dışıma çıktı. Öksürük için önerilen bir şey var mı ki
Bende senin gibiydim canım geçen hafta okuyanlar da bilir ateşlendim hatta... Parol, ıhlamur ve bol su içerek atlattım. Su çok önemlii... bol bol idrara çıkman lazım.

Ben coronayım dedim ama test negatif geldi. Bu sefer influenza diyoruz, öksğrmekten içim dışıma çıktı. Öksürük için önerilen bir şey var mı ki
Ya bende çok öksürüyorum 3 hafta oldu eskisi kadar şiddetli değil ama böyle gıcık gibi afedersiniz biraz balgam da var çokta yapılcak bişe yok dr a gidip ilaç yüklemek istemedim yavaşta olsa geçecek inşallah. Nöbet şekeri aldırdım eşime onunla hafifledi ama ilaçsız zor geçiyor.

Kızlar öyle kendi kendine geçiyor demeyin lütfen. Bende ilaç kullanamıyorum ama kadın doğum doktorum kan sulandırıcı iğne verdi. Riske atmayın derim.

Çok haklısın.

Biz evleneceğimiz zaman düğün, isteme falan istemiyorduk. Hem ben eşimin ailesiyle tanışmıştım hem de eşim benim ailemle tanışmıştı. Ama eşimin ailesi ısrarla düğün istedi. Biz de madem siz çok istiyorsunuz o zaman siz organize edin biz iştirak edelim dedik. İsteme olayına bile gitmedik biz. Eşimin ailesi benim ailemi ziyaret etti. Onlar bize göre tarih belirlediler. Kına salonu, düğün salonu, gelinlik, bindallı, kuaför hepsini ayarladılar. Biz de misafir gibi gidip, katılıp döndük. Çok da güzel oldu.

madem mutlu olmak istiyorlar o zaman kendileri istedikleri gibi yapsın bizden de bir şey beklemesinler.

Aynen eşime diyorlar damatlara çalışıyorsun o kadar kızıyoruz ki evlatlarımıza çalışıyoruz onlar evliliklerinde mutlu olsunlar yeter ki damat/gelin de yesin ne var sanki
Halbuki eşitlik cok önemli!
Benim kayınvalide bize ev aldı, kızına da aldı. Kızına da alınca millet garipsedi. Halbukı o garıpseyen millette kendi çocuğuna yapıyor
Ama başkasının çocuğuna gelınce laf edıyor
Ikiside çocuğu sonucta.
Zaten olması gereken bu eşitlik! Nerde ve ne şartla olursa olsun

Toplumda kadının yeri benim cok sinirimi bozuyor açıkçası

Çam kozalağı pekmezi. Akciğer temizliyor. Annem evde görüp söylemişti. Covidken aldım sabah akşam 1 kaşık. Kesti öksürüğü. Sonra sigara kullanan eşim de içti. Ciğerlerimin rahatladığını hissediyorum diyordu. Bol su ve meyve tabii ki. Geçmiş olsun

35 yaş üstü hamileler, doktor kontrolüne kaç günde bir gidiyorsunuz? İlk aylarda 10 günü geçirme demişti doktor. Acaba hep mi öyle gitmek lazım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…