2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Kızlar bebek bakım çantası önerecek var mi? Bir de muslin battaniye ben kullanmadım hiç, bu sefer alsam mi?
Ben ikisine de müslin battaniye falan almamıştım böyle revaçta değildi puset örtüsü alırım o lazım olur da o incecik şey üstünü örtsende bişeye yaramaz yani başka neye kullanılıyo bilmiyorum.
Chicconun çantalı bakım setini almıştım o zamanlar onun çantasını tepe tepe kullandım ama o da pert tabi attım gitti. Bebek arabasına takılan ufak çantalar var şimdi arabaya yakışan bulursam alıcam hemen el altında lazım olan şeyleri taşımalık yada biraz daha büyük ama sırta takılan değil de kola takılan alırım araba koluna da takılır genelde bebek arabasıyla gezerim çünkü büyüyünce normal sırt çantalarım var onlar yeter.

Ben ikisine de müslin battaniye falan almamıştım böyle revaçta değildi puset örtüsü alırım o lazım olur da o incecik şey üstünü örtsende bişeye yaramaz yani başka neye kullanılıyo bilmiyorum.
Chicconun çantalı bakım setini almıştım o zamanlar onun çantasını tepe tepe kullandım ama o da pert tabi attım gitti. Bebek arabasına takılan ufak çantalar var şimdi arabaya yakışan bulursam alıcam hemen el altında lazım olan şeyleri taşımalık yada biraz daha büyük ama sırta takılan değil de kola takılan alırım araba koluna da takılır genelde bebek arabasıyla gezerim çünkü büyüyünce normal sırt çantalarım var onlar yeter.
Ben de mustelaninkini almıştım öyle bir kampanyada. Ufakti ama ne kullandım canı çıktı. Arabaya takılanlar güzel bence de.
Müslin de yazın iyi olabilir. Ter emer ama pek terletmez. Ben sling ve kanguru seviyorum ama yazın kullanılır mı hiç bilmiyorum.

Eşime dedim ki buda erkekse yemeyelim içmeyelim para atalım masrafları çok olacak kız olsa 18 de arabasını bile alırım oğlanlar baksın başının çaresine dedi😅
Valla yaaaaa erkeğin masrafına nasıl yetişcez, elin kızlarını gezdirsin diye kahvaltılara götürsün, çiçek göndersin diyemi çalışcaz😂😂😂😂😂hahahaha

Ee kıza da yapılınca " damadı beslıyor" oluyor :KK53:
En azındna kıza az verirsin 😂😂😂 erkek hep ister😂😂
Ama tabi evliliğe gelirse, artık bu devirden sonra, çalışın alın derim bana güvenmeyin derim,
20 sonra sonra gelinim benim hakkımds yazar artık bdv 😂😂 kayınvalidem bize yardım etmiyo diye😂😂

En azındna kıza az verirsin 😂😂😂 erkek hep ister😂😂
Ama tabi evliliğe gelirse, artık bu devirden sonra, çalışın alın derim bana güvenmeyin derim,
20 sonra sonra gelinim benim hakkımds yazar artık bdv 😂😂 kayınvalidem bize yardım etmiyo diye😂😂
Varsa veririm ( kayınvalide zengin muhakak kalacak bişiler)
Yoksa kendimi paralamam . Önemli olan eğitimi sağlayıp mesleğini eline vermek

Kız kıyafetleri almıştın ya ? Ben cinsiyet partısınde de yanılma var zannettim
O yüzden neye dayanarak yaptim dedim 😀
Ben kiz kiyafetlerinin cogunu hamile bile degilken almistim hamile kalincada hep pembeler beni cekti cinsiyet partisi yapalim falan diye konustuk cinsiyeti öğrenmeye doktorun yanina girdim doktoe bana soylemeyip yazili verdi ama ben o ekranda baya baya cocugun herseyini gorunce erkek oldugunu anlamistim zaten kagida yazdi verdi karddesime verdim cinsiyetle ilgili daha once bir tahmin yapilmamistu 14+0 dim gittigimdede

Varsa veririm ( kayınvalide zengin muhakak kalacak bişiler)
Yoksa kendimi paralamam . Önemli olan eğitimi sağlayıp mesleğini eline vermek
Tabikide varsa veririm ama deidğin gibi ben yapıcam diye uğraşmam asla. Okuturum herşeyi yaparım, gerisi onda..
anam hepinizede bişi kalıyo, benim kayınpeder biz ev alalım diye evinş sattı bidaha yok kalmaz.
Kendi oturduğu evide kızlara vercekk daha alamayız😂

Tabikide varsa veririm ama deidğin gibi ben yapıcam diye uğraşmam asla. Okuturum herşeyi yaparım, gerisi onda..
anam hepinizede bişi kalıyo, benim kayınpeder biz ev alalım diye evinş sattı bidaha yok kalmaz.
Kendi oturduğu evide kızlara vercekk daha alamayız😂
Amanın kızım allah bilir dur bakalım
Benim kayınvalide çok dinç :KK53:
Tövbe tövbe
Konuşturma 😂 durduk yere günaha girmeyelim :KK53:

X