2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Hoşgeldin canım 🌺 benim testler böyle ilki 58 cikdigi günün gecesi.ikincisi 184 çıkanın ertesi günü, sonuncuda dün sabah yapdim 🤣elimde vardı boşa gitmesin diye 2 günde bir yapdim.
Canım maşallah kıpkırmızı olmuş harika🌸
Ben de bugün erken gebelik testi yanında yarın yaparım diye kaset test almıştım, sabah onu yapıp kan vermeğe gideyim diyorum. Güzel sonuçlar alırım inşallah 🙏

Maşallah kıpkırmızı olmuş harika🌸
Ben de bugün erken gebelik testi yanında yarın yaparım diye kaset test almıştım, sabah onu yapıp kan vermeğe gideyim diyorum. Güzel sonuçlar alırım inşallah 🙏
Çok şükür canim 🌺darısı senin başına inşallah.kan sonucunu heyecanla bekliyor olacağım 🤗

Çok şükür canim 🌺darısı senin başına inşallah.kan sonucunu heyecanla bekliyor olacağım 🤗
Bugün akşam gidecektim ama bugünün keyfini çıkarayım dedim canım, stresi yarın yaşayayım. He gerçi yine aklımda bin bir senaryo var orası ayrı ama 😋
Çıkar çıkmaz yazacağım kuzum.

Bugün akşam gidecektim ama bugünün keyfini çıkarayım dedim canım, stresi yarın yaşayayım. He gerçi yine aklımda bin bir senaryo var orası ayrı ama 😋
Çıkar çıkmaz yazacağım kuzum.
İyi yapmışsın yarın ver daha iyi cizgin belirgin zaten güzel cikacakdir 🌺hiç öyle kötü seyleride aklına getirme güzel şeyler getir aklına güzel olsun 🤗

Benimde küçük oğlum 3.5 yaşında şubatta girecek 4 yaşına. Umarım iyidir yas farki😀 büyükle 1.5 yaş var o zorlamisti.
Benimkide martta 4 olacak :) hic tecrubem yok ama iki cocugun arası 3 yaş olsun isterdim nasip 4 bucuk yasaymıs gecmi kaldm diye dusunyorum ama bazende iyi oldu diyorum ilerde arkadas gibi olmaları acısından 4 bucuk yas fark fazla geliyordu ama sanki ideal ya benim benden 10 yas buyuk ablam var kanka gibiyiz dertlesirz birbirmizin derdinden anlarz bence yaş çokta önemli degil ya yetişme biçimi sanırım önemli olan :)

Kızlar bu arada benim kese görünmedi ama nur topu gibi hamilelige bağlı kıstım var. Genelde kaybolur dedi ki umarım öyle olur, diğerlerinde olmamıştı.
Canım merhaba, kist dediğin ne kisti? Yumurtanın çatlamayıp kiste dönmesi olayı mı yoksa farklı bir kist mi?

Kızlar merhabalar, 21 ekim transfer tarihim ve katlamalarla birlikte pozitif sonucumuz kesinleşti. Doktorum 2 kez katlamaya baktıktan sonra, direkt 15 gün sonra yani ben 6+1 olacağım zamanda kalp atışını duymak için çağırdı.Öncesinde neden kese için çağırmadığını sorduğumda, bizim için önemli olan kalp atışı, öncesinde embriyoyu rahatsız etmeye gerek yok dedi. Dış gebelik riskini nasıl ekarte edeceğiz diye sorduğumda da değerlerin çok güzel katladı, dış gebelikte böyle olmaz dedi. Bu şekilde olan var mı? Şu an 4+5 im.
Bana doktorum oyle demedi ama artışın güzel olduğunu söyledi. Kardeşim sağlıkçı o gitmene gerek yok abla bir kere git başta tam git dedi. Bende 6+1 de gideceğim yarın yani

Hadi bakalım bekliyorum 😀
Ama son adet tarihine gore 6+5 gözüküyorum
cuma 7+0 oluyor

Karışmış 5+6 gözüküyormuş 😂
Cuma günü 6+2 aynen.
Bilemiyorum erken olabılır
Ben de cuma 6+2 yim ama muhtemelen duyulmayacak çünkü benim kese 5 mm göründü, burada benzer tarihlerde hep daha büyük görünüyor genelde. Diğer yandan da haftamla uyumluymus ama. Şöyle bir hesaplama varmış .
Kese mm + 30 / 7 formülü 8. Haftaya kadar haftayla uyumluymus. Benim 5 kusurdu, 30 ekleyip 7 ye bolunce tam 5,1 yaptı ve tam o gün gördüm aslında keseyi ☺️ içimden 6+5 ya da 6 geçiyor, randevuyu iptal edip ertelesem mi acaba 🤔

Ben yarın 6+2 de gidicem buradaki çoğu kişide 6+2 de gidiyor ben duyarsam size haber vereyim yarın ona göre duyup duymayacagınızı tahmin ederiz☺️

X