2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Ben de cuma 6+2 yim ama muhtemelen duyulmayacak çünkü benim kese 5 mm göründü, burada benzer tarihlerde hep daha büyük görünüyor genelde. Diğer yandan da haftamla uyumluymus ama. Şöyle bir hesaplama varmış .
Kese mm + 30 / 7 formülü 8. Haftaya kadar haftayla uyumluymus. Benim 5 kusurdu, 30 ekleyip 7 ye bolunce tam 5,1 yaptı ve tam o gün gördüm aslında keseyi ☺️ içimden 6+5 ya da 6 geçiyor, randevuyu iptal edip ertelesem mi acaba 🤔
Bu formül neyi gosterıyor tam anlayamadım merakta ettim :))

Canım maşallah kıpkırmızı olmuş harika🌸
Ben de bugün erken gebelik testi yanında yarın yaparım diye kaset test almıştım, sabah onu yapıp kan vermeğe gideyim diyorum. Güzel sonuçlar alırım inşallah 🙏
15AD28F1-B610-4374-A221-8F6DAF4DE09C.jpeg

Ben de cuma 6+2 yim ama muhtemelen duyulmayacak çünkü benim kese 5 mm göründü, burada benzer tarihlerde hep daha büyük görünüyor genelde. Diğer yandan da haftamla uyumluymus ama. Şöyle bir hesaplama varmış .
Kese mm + 30 / 7 formülü 8. Haftaya kadar haftayla uyumluymus. Benim 5 kusurdu, 30 ekleyip 7 ye bolunce tam 5,1 yaptı ve tam o gün gördüm aslında keseyi ☺️ içimden 6+5 ya da 6 geçiyor, randevuyu iptal edip ertelesem mi acaba 🤔
Ben de kararsız kaldım :)

Kizlar sat a gore benimde 5+3 bugun , henuz doktora hic gtmedim evde ctesi test yaptim hemen cift cizgi cikti ,asiri derecede goguslerimde agri var,midem surekli bulanio ama ayni zamanda bugun kahverengi akintim var ,akinti beni korkutuyor acaba bunun icin bi oneriniz varmi
Kesinlikle dr git cnm bazen önemsiz oluyor o kanama ama bazende cok onemli olabiliyor doktor duruma göre progestan baslatıyor sakınca yoksada en azından bilgi veriyor için rahat etmesi açısından git bence kesede gözükür hem

X