2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Kızlar sürekli bulantı yaşayan tek ben mıyım yahu?:110:
Benim yok 🙃 ama ilkinde de hiç yaşamadım ☺️
Kizlar sat a gore benimde 5+3 bugun , henuz doktora hic gtmedim evde ctesi test yaptim hemen cift cizgi cikti ,asiri derecede goguslerimde agri var,midem surekli bulanio ama ayni zamanda bugun kahverengi akintim var ,akinti beni korkutuyor acaba bunun icin bi oneriniz varmi
Doktora danış canım. Benim regl günü ve iki gün sonra böyle pembemsi akıntı geldi. Doktor yine de çağırdı ne olur ne olmaz düşük riskine karşı iğne vurdu. Sonra da beta hcg takibi yaptırdı. Şükür bi sıkıntı çıkmadı, muhtemelen yerleşme kanamasıdır seninki de

Kizlar sat a gore benimde 5+3 bugun , henuz doktora hic gtmedim evde ctesi test yaptim hemen cift cizgi cikti ,asiri derecede goguslerimde agri var,midem surekli bulanio ama ayni zamanda bugun kahverengi akintim var ,akinti beni korkutuyor acaba bunun icin bi oneriniz varmi
Aynen bencede randevu al git zaten keseyi görürsün büyük ihitmal hemde doktora sorarsın benimde sabah şefaf kahverengimsi geldi azcık , doktora sordum kese etrafında kanama görmüyorum dedi biraz rahatladım zaten bidahada gelmedi öyle birşey, önemli birşey varsa en azından önlemini alırsın erkenden

Bence herksn farklı burda haftalarmz hemen hemen aynı ama kese mm leri nasl cok farklıysa kalp atımını duymakta cok farklı olacaktır kıyaslama yaparak ancak morelimizi bozarız diye düşünüyorum :KK43:
Aynen mesela çoğu 8 mm çıkmış benim 11 mm çıktı 🤔 onu düşünüyom bende mecbur kıyaslama yapıyosun

Aynen mesela çoğu 8 mm çıkmış benim 11 mm çıktı 🤔 onu düşünüyom bende mecbur kıyaslama yapıyosun
Bence döllenme yerlesmeyle alakası var sonucta herkesın regl uzunlugu yumurtladıgı gun farklı cnm birde kese nin boyu birgunde bile fark ediyormus misal brnim 4+6 7mm di yarın 10:30 dr gidicem bakalm umarm bu sefer iyi bir doktora denk gelirim

Hcg degerın yuksektır cnm :) brn adetten 4 gun once yaptm silikti bide tam adet gunu yaptm bthcg 107 di oda boyle cktı :KK70:
Ben de adete 3 ya da 2 gün kala yaptim
😀
Benim yok 🙃 ama ilkinde de hiç yaşamadım ☺️

Doktora danış canım. Benim regl günü ve iki gün sonra böyle pembemsi akıntı geldi. Doktor yine de çağırdı ne olur ne olmaz düşük riskine karşı iğne vurdu. Sonra da beta hcg takibi yaptırdı. Şükür bi sıkıntı çıkmadı, muhtemelen yerleşme kanamasıdır seninki de

Benim mide bulantım yok. Acaba belli bir haftadan sonra mı oluyor ? Belki de hiç olmayacak. Umarım seni de çok zorlamaz ve hafifler 🥺
Benim ılkinde doğuma kadar bulantım oldu
Umarım bunda olmaz .
Bazılarında hic olmuyor bulantı.
En şanslı insan tipi 😀

😀

Umarım bunda olmaz .
En şanslı insan tipi 😀
Benim 1.gebelkte sıfır bulantı baş dönmesi falan olmadı..son 1 ay artık sadece midem yanıyordu gece..onada şikayet denmez herhalde..inşaallah bundada öyle olur..şimdilik bi durum yok belirti 🤲🤲😍

Annee Adayı :anneadayı:YaşTahmini Doğum Tarihi Kaçıncı Çocuk:emir_bebek:Cinsiyet:KK11:
1bal1kaymakannesi 1bal1kaymakannesi 2312.07.2022 2
Örnek liste şu listeyi yapmak telefondan bile bukadar basitken niye bizim hala lsitemiz yok ya :KK43: halbuki nekadar iyi olurdu olsa bütün topiklerde var üstelik boyle yenı gelenleri vs takip etmek daha iyi olurdu konu sahibi topige nezmndır ugramıyo sanırım goren varmı :ukala:

Annee Adayı :anneadayı:YaşTahmini Doğum Tarihi Kaçıncı Çocuk:emir_bebek:Cinsiyet:KK11:
1bal1kaymakannesi 1bal1kaymakannesi 2312.07.2022 2
Örnek liste şu listeyi yapmak telefondan bile bukadar basitken niye bizim hala lsitemiz yok ya :KK43: halbuki nekadar iyi olurdu olsa bütün topiklerde var üstelik boyle yenı gelenleri vs takip etmek daha iyi olurdu konu sahibi topige nezmndır ugramıyo sanırım goren varmı :ukala:
Evet ya bir boş kaldı dimi🤣Yatılı misafirleri varmış sanırım pazar günü gideceklermiş o zaman gelir herhalde, listeyi nasıl yapacağı konusunda yardımcı oluruz artık ona🥰

😀

Umarım bunda olmaz .
En şanslı insan tipi 😀
İnşallah olmaz canım bulantı zor oluyımuş. Benim d eilk üç ay tansiyonum fazla düşüyordu sadece baş dönmem oluyordu.
Kızlar günaydın🤗multivitamine başlayan var mı aranızda? magnezyum, kalsiyum vs önemli diyorlar
Günaydın canım, ben başlıcam üç gün sonra. Şu lekelenme için doktora gittiğimde folik asitini bitirp başla hemen dedi. Verdiği şeyin içinde var sanırım çünkü. Benim için iyi oldu çünkü aynı zamanda emzirdiğim için çok saçlarım dökülmeye başladı. Ama magnezyum için daha erken

Eklentiler

• 60AD988B-051B-46DE-B4F6-A9D716B25236.jpeg
    60AD988B-051B-46DE-B4F6-A9D716B25236.jpeg
    98,6 KB · Görüntüleme: 56
Merhaba, bu sabah adet geçikmem yüzünden ve hiç inancım olmadan sırf psikolojim rahatlasın diye test yaptım ve anında çift çizgi çıktı. Şoktayım ve 4+4 günlük hamileyim. Cuma günü doktora gitmeyi planlıyorum. Sizce kese gözükür mü?
Günaydın canım hayrlısı olsun gözünaydn valla sanırım kese işi beta değerinle alakalı Bi beta yaptır istersen

İnşallah olmaz canım bulantı zor oluyımuş. Benim d eilk üç ay tansiyonum fazla düşüyordu sadece baş dönmem oluyordu.

Günaydın canım, ben başlıcam üç gün sonra. Şu lekelenme için doktora gittiğimde folik asitini bitirp başla hemen dedi. Verdiği şeyin içinde var sanırım çünkü. Benim için iyi oldu çünkü aynı zamanda emzirdiğim için çok saçlarım dökülmeye başladı. Ama magnezyum için daha erken
aa çok iyi canım :)) ben de bunu merak ediyordum doktorun hangi takviyeyi verdi acaba ? :) Benim de saçlarım çok dökülür sanırım ihtiyacım var gibi

X