2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Ben Bu cuma icin aldım randevu kalp atışı için
Erken mi oldu ki

Hayırlı olsun Arka arkaya güzel haberler geliyor hepimizde birbirimize yakınız...
Teşekkür ederim canım. Benim de ayın 18i aslında, güncelleyeceğim onu. Aramızda 1 gün var
Tadını çıkar bence ben durup durup ay ben hamileyimmm oluyorum

Ben Bu cuma icin aldım randevu kalp atışı için
Erken mi oldu ki
Benim randevum yarın 6+2 oluyor aramızda iki gün olduğuna göre ve sende cuma gideceğine göre sende 6+2 de gideceksin herhalde. Bence duyarız ya 7. Hafta oluyor işte bide benim bir tanesi 4 gün ileriden gidiyor.

Benim randevum yarın 6+2 oluyor aramızda iki gün olduğuna göre ve sende cuma gideceğine göre sende 6+2 de gideceksin herhalde. Bence duyarız ya 7. Hafta oluyor işte bide benim bir tanesi 4 gün ileriden gidiyor.
Hadi bakalım bekliyorum
Ama son adet tarihine gore 6+5 gözüküyorum
cuma 7+0 oluyor

Karışmış 5+6 gözüküyormuş
Cuma günü 6+2 aynen.
Bilemiyorum erken olabılır

Ben yarın birdaha gidecegim kese için randevu aldım umarım bu sefer düzgün bir doktora denk gelirim

Bu arada çin takviminde erkek çıkıyor ama ben kız hissediyorum oğlumda hamileligim cok farklıydı bu hamileligim cok farklı bilemiyorum saglıklı olsn bitane daha oğlum olursa hiçte fena olmaz :)

Kızlar Günaydın 5h+2 ydim bugün muayene oldum vajinal keseyi gördük 9 mm. Güzel yere yerleşmiş tepeye dedi. Çok küçük şu an bisi göremeyiz zaten dedi haftaya yine gidecem

Kızlar gördük keseyiiii 22 Kasım’da tekrar gideceğim.

Kızlar bende bugün dr gittim keseyi gördük kalp atılı için 15 gün sonra tekrar gel dedi
Kızlar hayırlı olsun, çok sevindim iyi haberlere. . Hayırlısıyla kucaklarımıza alırız İnşallah

Bir daha git için rahat eder hem. Hissedilen önemli bence ama bende farklı belirtilerle iki erkek oldu bilemiyorum

Bir daha git için rahat eder hem. Hissedilen önemli bence ama bende farklı belirtilerle iki erkek oldu bilemiyorum
Tabiki her hamilelikte hormonlar farklı işliyor bende pek cinsiyetle alakası oldgnu dusunmuyorum ama rabbim hangısı hayırlı olacaksa onu nasıp etsın inşAllah

Merhaba kızlar pazar ğünü değerim 23.74 dü
Bugün salı ğünü verdim.. 70.7 çıktı..yumurtlamadan sonra 13.günüm..değer iyi mi?

Dün sağlık ocağına kaydoldum ben kızlar, bir sürü tahlil istedi oradaki dr. Bugün e nabızdan sonuçlara baktım. anti CMv igg diye bir değerim çok yüksek çıkmış. İnternete baktım, neler neler. Doktoruma attım hemen, ne güzel işte, daha önceden geçirmişsin, bağışık oluşmuş dedi. Ama yaşadığım korkuyı anlatamam. Siz de tahlil yaparsanız aklınızda bulunsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…