2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Ya aslinda esime haftaya gideyim dedim israrla cuma git diyo.o benden heyecanli.bende gideyim bebek belki gorunur de icim rahatlwr diye randevu aldim bakalim ne olacak.birbirimize dua edelim insallah.

Canım benim bi önceki dış gebelikti.Değerler tam ikiye katlanmadı baştan, sonra bayaa düşük kaldı normal değerlerden. Ben de direk kalp atışına gitmeyi düşünüyorum. Usg de ses dalgaları gönderiliyor ve bebek bundan rahatsız oluyor. Basıncı hissediyor belki bilemiyorum. Kaçınma davranışları gösterebiliyorlar bazen probdan.
Valla içimi rahatlattın cnm dış gebelik konusunda. Usg konusunda da bebişin rahatsız olduğunu bilmiyordum. Kafamda bir sürü soru işareti var tabi, kalbi duyana kadar her türlü ihtimal geliyor. Dış mi, boş mu, sağlıklı mı? Diye…

Selam kızlar benim saçlarımda çok fazla beyaz var ve normalde boyuyordum ama gebelikte kimyasal içerdiği için saç boyası kullanılmaması gerekiyormuş. Bildiğiniz bitkisel yöntem var mı ? Zararsız boya markası falan ?

Selam kızlar benim saçlarımda çok fazla beyaz var ve normalde boyuyordum ama gebelikte kimyasal içerdiği için saç boyası kullanılmaması gerekiyormuş. Bildiğiniz bitkisel yöntem var mı ? Zararsız boya markası falan ?
Yaaaa bende sarı saçlarım zararlı diyolar ama ne biliyim diyorum 3.ayda boyıyım . Bide 8. Ayda zarar verirmi bebeğe bilmiyorum 🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️

Evett ya zararlı diolar bende boyıcaktm kaldı farmasinin saç boyaları doğal diolar ben onunla boyuyordm zaten ama nekadar güvenilir onu bilemeyrm da farmasi yapıyordum ben grubun en yüksek müdürü hamile şuan 7 yada 8 aylık onda görmüştüm o doktora sormuş amonyaksız doğal olandan boyayablrsn demiş 2 oldu story görüyrm boyuyo 😂

1bal1kaymakannesi 1bal1kaymakannesi canım sen devlette ultrason görüntüsünğ almışmıydın
Hayır canım ya sansa okdr ilgisiz bi doktora denk geldmki ben normlde evimin yakınındaki devlet egitim arastırma hastanesıne gıdiyorum Allah icin hep farklı doktorda olsa ulturasonu cevirip gosterırlerdi anlatrlardı burda kese burda bebek oluscak diye ulturason kagıdı verırlerdı bır iki tane bu sefer bilmeden aynı hastanenin ek binasına randevu almsm baska yerde okdr kotuydukı gostermedı muayene boyunca tek dedıgı kese 7 mm okdr ben ozele kalp atısı icin pazartesıye randevu aldm ama randevu bulablrsem persembe gunu kese icin evimin yakınındaki hastaneye gidicem tekrar belki abrtıyomusum gbi geleblr ama daha yakın zamanda dusuk yasadım bu yuzden cok endıselıyım o gebelkte kese etrfnda kanama vardı doktor kese yı ve etrafındakı kanamaya kadr gosterp anlatmıstı oyuzden içim hiç rahat degil

Hayır canım ya sansa okdr ilgisiz bi doktora denk geldmki ben normlde evimin yakınındaki devlet egitim arastırma hastanesıne gıdiyorum Allah icin hep farklı doktorda olsa ulturasonu cevirip gosterırlerdi anlatrlardı burda kese burda bebek oluscak diye ulturason kagıdı verırlerdı bır iki tane bu sefer bilmeden aynı hastanenin ek binasına randevu almsm baska yerde okdr kotuydukı gostermedı muayene boyunca tek dedıgı kese 7 mm okdr ben ozele kalp atısı icin pazartesıye randevu aldm ama randevu bulablrsem persembe gunu kese icin evimin yakınındaki hastaneye gidicem tekrar belki abrtıyomusum gbi geleblr ama daha yakın zamanda dusuk yasadım bu yuzden cok endıselıyım o gebelkte kese etrfnda kanama vardı doktor kese yı ve etrafındakı kanamaya kadr gosterp anlatmıstı oyuzden içim hiç rahat degil
Valla için rahat edicekse kesinlikle gittt bencede ilgilenmediyse
Benimde yatmam kalkmam 1 dkyı bulmadı ultrasona ben baktım kese varmı diye eğilip o göstermedi . Sadece 11 mm etrafında kanama tarzı bişi yok iyi gözüküyor dedi. Aklımada gelmedi fotoğrafını istemek🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️ Yani ne biliyim hepsi bi hatıra 🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️ Bencede sende git başka yere daha iyi kontrollerini ol

Valla için rahat edicekse kesinlikle gittt bencede ilgilenmediyse
Benimde yatmam kalkmam 1 dkyı bulmadı ultrasona ben baktım kese varmı diye eğilip o göstermedi . Sadece 11 mm etrafında kanama tarzı bişi yok iyi gözüküyor dedi. Aklımada gelmedi fotoğrafını istemek🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️ Yani ne biliyim hepsi bi hatıra 🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️ Bencede sende git başka yere daha iyi kontrollerini ol
Sende maalesf dusuncesizine denk gelmssn yok %90 veriyor ilk gebeligimde bütün muayeneleri devlette olmmustm her halini verdiler hamilelik günlüğüm vardı orda kullanıyordum hatıra olsun dıye

Ay çok konuşmuşsunuz hepsini okuyamadım ama gördüğüm kadarıyla yoncambenim yoncambenim Alohomoraa Alohomoraa hilalcikk hilalcikk ve diğer gözden kaçırdığım arkadaşlar hepinize hayırlı uğurlu olsunnn çok çok sevindim canlarımmm, kucağınıza da sağ salim alırsınız inşallah😍🥰🥰🥰
Benimde yarın randevum bakalım kalp atışlarını duyarım inşallah 🥰🥰

Biraz yorucu geçiyor pazar günü rahatlıcam inşallah gidicek ler canım çok halsiz kalıyorum düzelecek inşallah
Ah ya ters bir zamana gelmiş misafirler:KK43: ama sen işleri daha çok eşine yaptır, yemekleri falan dışarıdan söylemeye çalış, zaten senin tüp bebekti herhalde daha da dikkat etmek lazım canım, çok çok kolay gelsin 🙏

Ay çok konuşmuşsunuz hepsini okuyamadım ama gördüğüm kadarıyla yoncambenim yoncambenim Alohomoraa Alohomoraa hilalcikk hilalcikk ve diğer gözden kaçırdığım arkadaşlar hepinize hayırlı uğurlu olsunnn çok çok sevindim canlarımmm, kucağınıza da sağ salim alırsınız inşallah😍🥰🥰🥰
Benimde yarın randevum bakalım kalp atışlarını duyarım inşallah 🥰🥰
Ayyyy inşallah 🥰🥰 minnoş bebişlerin kalplerini

X