2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
mavibeyazzz mavibeyazzz beni görseneee kızz :KK70:
Kaç haftalıksın tam kese kaç mm dedi doktor dıye sordum ben 4+6 yım kese 7mm dedı ama oek bi acıklama yapmadı merak ettim seninki kac mm doktor ne yorum yaptı
Canım kese 5.5 mm doktor haftaya tekrar kontrol edelim dedi rahim duvarı kalınlığı güzel sağlıklı bir gebelik olacak diye düşünüyorum dedi canım folik asite devam et dedi o kadarcık bir de tansiyon takibi yap her gün dedi

Canım kese 5.5 mm doktor haftaya tekrar kontrol edelim dedi rahim duvarı kalınlığı güzel sağlıklı bir gebelik olacak diye düşünüyorum dedi canım folik asite devam et dedi o kadarcık bir de tansiyon takibi yap her gün dedi
Ahh benim doktor hc bisi demedi seninki neguze acıklama yapmıs

Kızlar aile büyüklerine ne zaman söylenmeli ?? Eşim çok istiyor söylemek benim hiç endişem yok diyor aksine söylemezsek stres yapabilirsin dedi ama ben endişeleniyorum bişey olursa herkese açıklama yapmak zorunda kalıcaz diye ne düşünüyosunuz bu konuda ?

Yarın bebekle ilgili doktora sormam gereken sorular varmı ilk muayenem vee bilmiyorum 🤦🏼‍♀️😀birde aç karna fln gitmeme gerek varmı😂😂
Ben kaç mm haftası ile uyumlumu hersey yolundamı dıye ıkı kez sordum ama sadece bir kere 7 mm dedı oda zorla duydum :KK70: halbuki 10:30 randevuma benı 12 de almaya anca tenezul etti bütün hastalarn randevulrı gecıktı üstüne bide surat bes karıs haftaya özele gidicem en azından guzelce acıklıyorlar

Kızlar aile büyüklerine ne zaman söylenmeli ?? Eşim çok istiyor söylemek benim hiç endişem yok diyor aksine söylemezsek stres yapabilirsin dedi ama ben endişeleniyorum bişey olursa herkese açıklama yapmak zorunda kalıcaz diye ne düşünüyosunuz bu konuda ?
Biz birinci derecelere soyledık cnkü saglıklı ilerlemezsede destek almam gerkecek diye dusundum ikinci derecelere uzun bi sure soylemeye gerek yok bence cnkü yakın zmanda yasamıs bırı olarak soyluyorum. Gebelik saglıklı ilerlemez bısı olursa hergun bir gecmis olsun mesajı ile kanayan yaran iyce kanıyor :KK43: ama annen kayınvaliden ablan gorumcen varsa en azından bilselerde yaranı deşmiyorlar en azından benım acımdam oyle oldu smdide onlra soyledm ve rıca ettm 3.4 aylk olana kadr kimse bilmesin diye

Biz birinci derecelere soyledık cnkü saglıklı ilerlemezsede destek almam gerkecek diye dusundum ikinci derecelere uzun bi sure soylemeye gerek yok bence cnkü yakın zmanda yasamıs bırı olarak soyluyorum. Gebelik saglıklı ilerlemez bısı olursa hergun bir gecmis olsun mesajı ile kanayan yaran iyce kanıyor :KK43: ama annen kayınvaliden ablan gorumcen varsa en azından bilselerde yaranı deşmiyorlar en azından benım acımdam oyle oldu smdide onlra soyledm ve rıca ettm 3.4 aylk olana kadr kimse bilmesin diye
O zaman bende senin gibi yapayım eşimin de gönlü olsun ❤❤🙏

Canım ikiser gün ara ile 8. 25. 107. 224. Ve en son 3 gün sonra 1036 cıktı bu geçtiğimiz cuma... Pazartesi yani bugunde kontrole gittim muhtemelen kanda 3.4 bin olmustur suan

Ama dusurdugum gebeliktede 1992 bthcg ile gormustum keseyi yani değişken bişi anlayamadım
Bende ilk hamileligimde kürtaj oldum. Binlerdeyken keseyi görmüştük, o yüzden sordum, belki de sağlıksız olduğu için düşüktü...
Aramızda 5 gün var 🥰🥰

Bende ilk hamileligimde kürtaj oldum. Binlerdeyken keseyi görmüştük, o yüzden sordum, belki de sağlıksız olduğu için düşüktü...
Aynen kesinlikle bende öyle düşünyorum bence degerımiz daha yuksektı keseler oyuzdne gozuktu ama saglıksız gebelik oldugu için kanda düşüşe geçince bthcg biz o degerde keseyi gördüğümüzü zannetik cnkü bana birkere doktor degerin cok az dedi hesapladı 3.5 bin olunca gel degerın dedı .. hatta bende 4+1 de gittim degerim 200 lerdeyken doktor gozukmez ama baklm dedi ki muhtemelen rahim kalınlıgına baktı

X