2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Ben kaç mm haftası ile uyumlumu hersey yolundamı dıye ıkı kez sordum ama sadece bir kere 7 mm dedı oda zorla duydum :KK70: halbuki 10:30 randevuma benı 12 de almaya anca tenezul etti bütün hastalarn randevulrı gecıktı üstüne bide surat bes karıs haftaya özele gidicem en azından guzelce acıklıyorlar
Ayyyy benim eşim gececi işten çıkıp oraya gidicez beni 12de almaya kalkarsa düşünemiyorum eşimi😂😂 allah korusun inşallah öyle biri değildir

Biz birinci derecelere soyledık cnkü saglıklı ilerlemezsede destek almam gerkecek diye dusundum ikinci derecelere uzun bi sure soylemeye gerek yok bence cnkü yakın zmanda yasamıs bırı olarak soyluyorum. Gebelik saglıklı ilerlemez bısı olursa hergun bir gecmis olsun mesajı ile kanayan yaran iyce kanıyor :KK43: ama annen kayınvaliden ablan gorumcen varsa en azından bilselerde yaranı deşmiyorlar en azından benım acımdam oyle oldu smdide onlra soyledm ve rıca ettm 3.4 aylk olana kadr kimse bilmesin diye
Kesinlikl katılıyorum bende yakınlara söyledim ama 2. Derecelere söylemedim en kötü kalp atışına kadar beklicem

Merhaba hanımlar 6 kasımda beta hcg 2889 çıktı 8 kasımda yani bugün 4787 çıktı 2 kat artmamış bir sorun olur mu
Bence canım gayet normal hastaneden randevu al istersen kese gözükmesi için
🥰
bat tarihin neydi

Selamlar bende dün 244.55 beta hcg ile sizlerle birlikteyim. Tahmini 17.07 doğum tarihi 🥰 Yarın sabah sağlık ocağında yeniden yaptıracağım, acaba farklı yerde yaptırınca bir sorun oluşur mu? Bir de mide gurultum var acayip bu tarz bir şikayeti olan var mıdır?
Başka hastanede verme canım değerler farklı çıkıyor moralin bozulur az çıkarsa. Aynı saatte aynı yerde ver.
Merhaba hanımlar 6 kasımda beta hcg 2889 çıktı 8 kasımda yani bugün 4787 çıktı 2 kat artmamış bir sorun olur mu korkuyorum
Kese göründükten sonra genelde kan değerlerine bakmıyolar canım. Kese göründüyse sorun yoktur

X