2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Selamlar ☺️ sata göre 4+4 olarak bulunmaktayım aranızda. Bnde salı günü öğrendim 35 idi, perşembe günü 123 oldu beta hcg. Haftaya perşembe de doktorum çağırdı kontrole. İnşaallah. Keseyi görürüz. ☺️
Artışın çok iyi görürsünüz inşallah canım 🙏
Merhaba, benim de 4+3 🥰 bu perşembe kontrolüm var benim de keseyi göreceğiz hayırlısıyla 🙏 herkese hayırlı olsun
Hayırlı uğurlu olsunnn🥰🥰
Kızlar perşembe günü saat 15 de kan verdim 16 çıkmıştı il dışında verdim testi. Bugün sabah 8 de verdim 33 çıktı. Düşük diye korkuyorum
Yok canım düşük falan değil gayet iyi, tam 2 katına çıkmış ne güzel işte 😍

Ben kese icin degil direkt kalp atışı için 7. Haftaya dogeu gitmeyi dusunuyorum.

Pazartesi ve perşembe kan aldırmıştım değerler artmıştı. Artık düşeceğini sanmıyorum değerlerin
Kalp atışı görmeden keseyi görmek bana da tedirginlik yaratıyor aslında. İkisini birden görmeye gitmek daha mantıklı.

Ben bir kez kan verdim perşembe günü 286 çıktı ikinciyi verecektim ama dün İstanbul'a geldik evin eksikliklerini tamamlamak için. Pazartesiye kaldı o yüzden. Ondan dolayı arada 4 gün var 4 katına çıkmış olması gerekiyor, eğer çıkarsa çarşambaya da randevum var. Kese sağlıklıysa kürtaj konusunu bir danışacağım. Tabi pazartesi 4 katına çıkmazsa tüm bunları yaşamama gerek kalmaz bakalım.
Kürtaj konusunu neden konuşacaksın canim?

Kürtaj konusunu neden konuşacaksın canim?
Hala kararsızım canım ondan ☺️ 2 gebeliğimide aynı doktorla devam ettirdim, daha önce de ikizlerimden birini kaybettim falan o yüzden durumuma göre hem sağlık açısından hem de manevi açıdan en iyi destek verecek kişi o.

Anladım ve 7 aylık bebeğin var sanirim
Evet 7 aylık ve 4 yaşına girmek üzere olan 2 oğlum var☺️ hem onlar için hemde iddet müddeti içinde doğurursam eski eşin nüfusuna kaydolur vs diğer tüm sebepler işte dün anlattığım.

Öyle mi oluyormus
Çok enteresan bence. Eski eş biliyor mu durumu?
Yok yani bebeğin babası bile bilmiyor ki sadece en yakın arkadaşım biliyor. Eski eşe söylesem olay çıkar sanırım. Aileme söylesem verecekleri tepki belli. Evet benim de ilgincime gitti boşandıktan sonra sadece kadın için 300 günlük evlilik yasağı müddeti var o sürede çocuk doğurursan eski eşin nüfusuna, bu sefer babalık reddi davası açıp dna testi işleri ile uğraşmak lazım bebeğin asıl babası orataya çıkacak falan. Ondan dolayı kürtaj istiyorum ya zaten. Ama kıyamıyorum da, avukatla görüşeceğini pzt bakalım.
Çocuğu evde doğurup herkesten gizli büyütesim var🤣

Yok yani bebeğin babası bile bilmiyor ki sadece en yakın arkadaşım biliyor. Eski eşe söylesem olay çıkar sanırım. Aileme söylesem verecekleri tepki belli. Evet benim de ilgincime gitti boşandıktan sonra sadece kadın için 300 günlük evlilik yasağı müddeti var o sürede çocuk doğurursan eski eşin nüfusuna, bu sefer babalık reddi davası açıp dna testi işleri ile uğraşmak lazım bebeğin asıl babası orataya çıkacak falan. Ondan dolayı kürtaj istiyorum ya zaten. Ama kıyamıyorum da, avukatla görüşeceğini pzt bakalım.
Çocuğu evde doğurup herkesten gizli büyütesim var🤣
😀hay allah delisin valla :)

Güldüm ama allah kolaylık versin
Değişik saçma kanunlar işte

Kızlar merhaba ben de dün kan verdim erken gebelik testim silik çıkmıştı hcg 35.24 çıktı adetime 3 gün var pazartesi tekrar kan vericem normal mi sizce inşallah herşey yolunda giderse sanırım temmuz annesi olucam 😍

😀hay allah delisin valla :)

Güldüm ama allah kolaylık versin
Değişik saçma kanunlar işte
Sağol canım inşallah 🙏🥰
Öyle, boşanmışım ben kardeşim sen niye benim boşandıktan sonra olan çocuğumun babasını eski eş sayıyorsun derler adama ama işte.

Kızlar merhaba ben de dün kan verdim erken gebelik testim silik çıkmıştı hcg 35.24 çıktı adetime 3 gün var pazartesi tekrar kan vericem normal mi sizce inşallah herşey yolunda giderse sanırım temmuz annesi olucam 😍
Hayırlı olsunnnn🥰🙏

Az önce İstanbul'da olmama rağmen kan verdim pazartesi verecektim normalde dayanamadım. Bakalım sonuç açıklanınca yazacağım 😂

X