2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
286 ydı 2 günde 716 ya çıkmış, anlıyoruz ki sağlıklı gebelikmiş yani ama 2 katından baya bi daha fazla artmış, niye oldu ki o?🤔

Benim haziran sonu temmuz başı çok fark yok zaten arada
Anladım çok yakınmışız. Benimde Haziran işte ama bu Temmuz ayı daha yakın geldi bana da. Beni normalde 6+0 da çağırdı ama yurt dışında olucM 6+4 te burda olucam. Ama ben gitmeden görünüp kalbi duymak istedim ama sanırım dönünce duymak daha mantıklı olacak. Sizden kan testi aldılar mı yoksa bu gidişinizde mi yapılacak

Merhaba kızlar, ben de 28 ekim perşembe günü öğrendim. Regle 4 gün vardı. Beta 22,09 çıktı. 1 kasımda tekrar kan vereceğim. Umarım herkes bebişini sağlıkla kucağına alır Temmuz’da😍
Merhaba canım hoşgeldin inşallah sağlıklı bir şekilde dünyaya gelir miniklerimiz 🙏ben en çok bu yıl erkek mi kızmı senesi onu merak ediyorum, 🥰

Anladım çok yakınmışız. Benimde Haziran işte ama bu Temmuz ayı daha yakın geldi bana da. Beni normalde 6+0 da çağırdı ama yurt dışında olucM 6+4 te burda olucam. Ama ben gitmeden görünüp kalbi duymak istedim ama sanırım dönünce duymak daha mantıklı olacak. Sizden kan testi aldılar mı yoksa bu gidişinizde mi yapılacak
2 kere verdim sonra gerek duymadı perşembe kalp atışı için gidicem 🙏

X