2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Evet ben de kaç gndür afedersin tuvalete çıkamıyrm🙈sanırm kabız oldum üstelik sürekli kayısı da yiyorum ama işe yaramadı gibi, ben bir de coraspin kullanıyorm o da yapmış olabilir mi acaba diyorum ne yapmalıyız acaba🙈😀
Valla bilemiyorum ki canım bende de durum tam tersi.. leblebi falan yiyorum gün çinde 😂 Sende lifli şeyler ye bence yeşil elma, bol su iç, hurma yiyebilirsin. Yeşil çayı doktora sorup içebilirsin belki 1 fincan falan.. Ama mutlaka sor bitki çaylarının hepsi içilmiyo diye biliyorum

Arkideşler sabahın köründe bu konuyu sorduğum için afedersiniz ama çok merak ettim🤣🤣 Genelde hamileliğin ilk haftalarında bağırsak hareketleri duruyormuş belirti olarak öyle yazıyor da.. Benim gibi aksini yaşayan var mı? Normal mi merak ettim🥲
Bendede durum ayni senin gibi onemli bisey oldugunu sanmiyorum her bunye ayni tepkiyi vermez bence ayrica hazimsizligin zorlugunu heleki riskli bi donemde oldugunu dusununce bence sansli sayilmaliyiz😊

Valla bilemiyorum ki canım bende de durum tam tersi.. leblebi falan yiyorum gün çinde 😂 Sende lifli şeyler ye bence yeşil elma, bol su iç, hurma yiyebilirsin. Yeşil çayı doktora sorup içebilirsin belki 1 fincan falan.. Ama mutlaka sor bitki çaylarının hepsi içilmiyo diye biliyorum
Aynen canım evet kayısı ve yeşil elmaya devam sanırım🙈😂bakalım inşallah zamanla herşey düzene girecektir hayırlısıyla☺️🙏🏼

Kızlar selam, ben ilk kanımi salı günü aile hekimliğinde vermisdim var mı yokmu diye başka seylere bakılmış orda cep yüksek cikmis 21.dokyora sordum beta HCG çıkmaya başlayınca oda çıkar dedi ama bana saçma geldi açıkçası her hamilelikte daha ilk günde olur mu ki.hic tecrübe edeniniz varmı bunu.ikinci kanimida hastanede verdim ama sonucu geç cikdi ben doktoru göremedim hemşire doktorla konusdu 10 gün sonra keseye gelsin değer guzel demis.yani doktora da soramadım o yüzden 🤔

Canımm
Kızlar selam, ben ilk kanımi salı günü aile hekimliğinde vermisdim var mı yokmu diye başka seylere bakılmış orda cep yüksek cikmis 21.dokyora sordum beta HCG çıkmaya başlayınca oda çıkar dedi ama bana saçma geldi açıkçası her hamilelikte daha ilk günde olur mu ki.hic tecrübe edeniniz varmı bunu.ikinci kanimida hastanede verdim ama sonucu geç cikdi ben doktoru göremedim hemşire doktorla konusdu 10 gün sonra keseye gelsin değer guzel demis.yani doktora da soramadım o yüzden 🤔
Canım cep derken crp mi demek istedin tam anlamadm? Sen baksana e nabızdan falan beta sonucuna göremedin mi onu söylememesi ne sacma bilmek ister insan

Canımm

Canım cep derken crp mi demek istedin tam anlamadm? Sen baksana e nabızdan falan beta sonucuna göremedin mi onu söylememesi ne sacma bilmek ister insan
Evet canım crp demek istedim yanlış yazmışım.hcg yi gördüm onda sorun yokda.crp yi sorma fırsatım olmadı.hcg 58 di 184 e yükselmiş 2 günde.

Bugun muayenem vardı kızlar. Keseyi gördük çok şükür. Ama bebek görünmez çok küçük dedi doktor var mı bebeği gören aranızda

X