2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Kızlar merhaba size bişey danışacaktım ben tüp bebek tedavisi ile çok şükür hamile kaldım🙏🏼merkezim kese ve kalp atışı için 3 hafta sonrasına randevu verdi yani 7+2 de olmuş oluyorum. Sizce doktora kontrole gitmek için geç mi olur? Öncesinde kese kontrolü için ayrıca gitmeli miyim?

Hayırlı olsun 🙏 benim de 5+1 de göründü kese, 5 mm olarak. 6+2 ye randevu aldım ama kalp atışı duyulur mu acaba 🙄 sizin kaç mm olarak ölçülmüştü
Benimki de 5+1di. 6,56 mm göründü benimki de salı günü randevum var 6+0 olacak salı günü. Bakalım kalp sesi olacak mı? Biraz daha mı ileri tarihe alsaydım bilmiyorum ki

Kızlar merhaba size bişey danışacaktım ben tüp bebek tedavisi ile çok şükür hamile kaldım🙏🏼merkezim kese ve kalp atışı için 3 hafta sonrasına randevu verdi yani 7+2 de olmuş oluyorum. Sizce doktora kontrole gitmek için geç mi olur? Öncesinde kese kontrolü için ayrıca gitmeli miyim?
Kese için bi kere görünmekte fayda var

Ne zaman gideceğinizi söylemişler zaten .
Acele etmeyin bence

Ağır kaldırmayın, cok yorulmayın
Bol bol dinlenin.

IMG_20211106_122136.jpg
Arkadaşlar merhaba. Bugün adetim beklenen tarihten 3 gün gecikti ve test yaptım. Testin fotoğrafını ekledim. Biraz silik görünüyor ikinci çizgi pozitif sayılıyor mu yine de? Çok heyecanlı ve tecrübesizim yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Eki Görüntüle 2947149 Arkadaşlar merhaba. Bugün adetim beklenen tarihten 3 gün gecikti ve test yaptım. Testin fotoğrafını ekledim. Biraz silik görünüyor ikinci çizgi pozitif sayılıyor mu yine de? Çok heyecanlı ve tecrübesizim yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.
Evet hamilesiniz büyük ihtimalle hemem kan verin bence

Acilden de verildiğini bilmiyordum. Gideceğim hemen :)) Sizinde hayırlı olsun sağlıkla kucağınıza alın inşallah
Teşekkür ederim canım Rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah 😊😊
Gidince başka şikayetlerle gidip gebelik şüphem var deyin yoksa yapmazlar. Bizede haber verirsiniz sonucu artık

Tüp bebek olduğu için dis gebelik ya da kimyasal gebelik ihtimali yok. O yüzden direk kalp atışı için çağırmış doktor ben olsam bekler direk kalp atışı duymaya giderdim

X