2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Kızlaaaar ay en sabırsızınız ben çıktım sanırım az önce acıbadem hastanesinin önünden geçiyordum ve dedim ki gir kız içeri :halay:girip baktırdım ve 5+2 deymişimm ve de keseyi gördümmm… haftaya kalp atışı duyulur dedi doktor:halay:
Hayırlı olsun 🙏 benim de 5+1 de göründü kese, 5 mm olarak. 6+2 ye randevu aldım ama kalp atışı duyulur mu acaba 🙄 sizin kaç mm olarak ölçülmüştü

Ayın 16 sında tekrar randevum var canım

Teşekkur ederim canım ayın 16 sında tekrar randevum var o zaman hem bebeği hemde kalp atışını duyabilir miyim
Kalp atışını %90 duyarsın canım, bebekte görülür büyük ihtimalle ama çok küçük görülür ☺️

3 çocuk mu 😊

3 çocuk tam bir çılgınlık:)Ben 1 tane bile yapmaya 4 yılda ancak karar verdim 😋😋

Kız sen ne diyorsun ay bide ikiz benimkiler 3 değil 4 çocuk olacak🤣
Ah benimde planlayarak olmadı ki🤣 2. Çocuğa zor cesaret etmiştim halbukisi🤧

Kız sen ne diyorsun ay bide ikiz benimkiler 3 değil 4 çocuk olacak🤣
Ah benimde planlayarak olmadı ki🤣 2. Çocuğa zor cesaret etmiştim halbukisi🤧
4 mu aman Allahim :) Ben 1 tanesini düşünmekten kendimi alamıyorum. Bu bebege de karar verirken ne ağlama krizlerine girdim .Ama gerçekten istediğim bir bebek oldu

Yaa gerçekten mi 😍 rahattım şimdiye kadar ama hiç belirtim de yok benim hala o yüzden de olabilir biraz stres yapmaya başladım, iyi düşünmem gerekiyor biliyorum ama ilk de olunca 😟
Hiiiç stres yapmana gerek yok☺️ belirtiler bazen o kadar zorluyor ki şanslı kesimdesin öyle düşün 🥰

4 mu aman Allahim :) Ben 1 tanesini düşünmekten kendimi alamıyorum. Bu bebege de karar verirken ne ağlama krizlerine girdim .Ama gerçekten istediğim bir bebek oldu
Valla tek çocuk hiçbir şeymiş 🤣 tabi ilk çocuk olunca biraz zorlanacaksın , ama geçer gider. Kucağına alınca öyle bir mutlu olacaksın ki herşeyi halledeceksin🥰 no panik 😂

Hayırlı olsun 🙏 benim de 5+1 de göründü kese, 5 mm olarak. 6+2 ye randevu aldım ama kalp atışı duyulur mu acaba 🙄 sizin kaç mm olarak ölçülmüştü
Benim 5+4 te 10 mm olarak ölçüldü. Doktor haftasına uygun dedi. Ben belki dayanamam cuma yine giderim bebeğin görünüp görünmediğine bakmak için

Benım aşırı basım donuyor bas dönmesinden kaynaklı migdem bulanıyor :KK43: bukadr asırı olması normalmı ya zaman zaman daha hafıf ama zaman zamanda cok sıddetiı oturdugum yerde kafamn etrfı dönüyo resmen

Benim 5+4 te 10 mm olarak ölçüldü. Doktor haftasına uygun dedi. Ben belki dayanamam cuma yine giderim bebeğin görünüp görünmediğine bakmak için
Hayırlı olsun size de 🍀 bana da olumsuz bir şey söylemedi, haftayla uyumluymuş. 2 hafta sonra duyulur ama gelişimi nasıl takip edilsin dediği için yine de aldık ben de, umarım herkes duyar bir an önce kalp atışını minnaklarin 💗

Benım aşırı basım donuyor bas dönmesinden kaynaklı migdem bulanıyor :KK43: bukadr asırı olması normalmı ya zaman zaman daha hafıf ama zaman zamanda cok sıddetiı oturdugum yerde kafamn etrfı dönüyo resmen
Canım baş dönmesi olur ama bu kadar çok olmaz, bir tansiyonuna baktırsan.

Ay bu mide bulantısı beni öldürecek kendi evimden tiksineceğim nerdeyse, soğukta balkonda oturuyorum içeride fenalıklar geliyor. Olmayan kokular alıyorum resmen:KK43: çoğul gebelik fena:KK43:

Canım baş dönmesi olur ama bu kadar çok olmaz, bir tansiyonuna baktırsan.
Dün saglık ocagında ölçtüler bi skntı yoktu ama dün bas donmemde yoktu ilk defa bir gebelikte bukadar cok belirtiyi bi arada yasıyorum hemde cok yoğun bi sekilde ama günüm günümü saatim saatimi tutumuyor ya yetrki saglıklı olsunda cektiğim cefanın sonundaki sefasına değer :dua:

Dün saglık ocagında ölçtüler bi skntı yoktu ama dün bas donmemde yoktu ilk defa bir gebelikte bukadar cok belirtiyi bi arada yasıyorum hemde cok yoğun bi sekilde ama günüm günümü saatim saatimi tutumuyor ya yetrki saglıklı olsunda cektiğim cefanın sonundaki sefasına değer :dua:
Bende anemi var o yüzden aniden ayağa kalktığımda hep başım döner. Sende anemi değildir ama demir eksikliğine baktirabilirsin, bide bol sıvı tüket canım. Çok sırt üstü yatmamaya dikkat et o da zararlı beli de ağrıtır hem☺️ Sağlıkla kucağımıza alalım da değer herşeye 🥰

X