2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Bende daha dr gitmedim kan testi yaptırdım bugün sadece o bencede daha geç söylemek çok daha sağlıklı
Bakalim bende test verdim bugün çıkmadı hala. Pazartesi kontrolüm kadın doğuma bide 4 yıldır korunuyorduk bırakınca hemen oldu ilk aydan şok oldum zaten😀

Durumlar nasıl kızlar 😊 nasıl geçti gününüz. Bendeki hazımsızlık beni bitirdi yok mu öneriniz (soda dışında) yarın kontrol günüm çok heyecanlıyım bakalım ne olacak

Ay evet kızı bulmak zor gibi benim yine erkek olacak hissi var ama hayırlısı😀
2 oğlu olanların üçüncü çocuğunun erkek olma ihtimali daha yüksekmiş diye duydum. Pek inandırıcı gelmedi ama inanmak istemiyorum galiba 🤣 hissedilen oluyor genelde hayırlısı ne diyelim 🙈

Yaaa😅😅hayırlı sağlıklı ikiz kızlar gelir inşallah benim oğluşlar inşallah bebek erkek olur diyip duruyorlar hayaller kuruyorlar bakalım bizimkinin cinsiyeti ne olacak
İnşallah öyle olur🥰🙏 ya çocukların istediği oluyor benim oğlum ikinciye hamileyken hep erkek kardeşim olsun diyip duruyordu, ben o kadar kız istememe rağmen erkek oldu🤣

Durumlar nasıl kızlar 😊 nasıl geçti gününüz. Bendeki hazımsızlık beni bitirdi yok mu öneriniz (soda dışında) yarın kontrol günüm çok heyecanlıyım bakalım ne olacak
Limon ye canım iyi geliyor☺️ bulantıya da iyi geliyor benim aşırı midem bulanıyor, kusamıyorum da:KK43:

Benim biri 5.5 biri 4 yaşında. Ben söylemedim daha bir sürede söylemem herhalde🤭 hatta ben kimseye söylemedim biraz ilerlesin diye. Elimden gelse direk cinsiyete söyleyeceğim kimse insaallah kız olur diyemesin😀 etkileniyorum yoksa
Aynı ben. Ben de söylemeyecem o yüzden. Bizde erkek muhabbeti.Etkilenmeden rahat bir hamilelik geçirmek istiyorum😇

X