2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Merhabalarrr bende 2 gün önce öğrendim hamile olduğumu , adet gecikmesiyle sağlık ocağında kan verdim 3 kasımda 1070 gördüm değeri 🤩
Dün hastaneye gittim ama değer daha çok yüksek değil diye ultrasonla bakmadı bile doktor 😕 Bugün ki değerim 2253 çıktı 😍
Değerlerin yükselme oranları iyimi sizce?Tahmini ne zaman kese görünür 🙂

Merhabalarrr bende 2 gün önce öğrendim hamile olduğumu , adet gecikmesiyle sağlık ocağında kan verdim 3 kasımda 1070 gördüm değeri 🤩
Dün hastaneye gittim ama değer daha çok yüksek değil diye ultrasonla bakmadı bile doktor 😕 Bugün ki değerim 2253 çıktı 😍
Ay hayırlı olsun çok iyi değerler 🥰🥳
Aslında 1000 i geçince görülüyor genelde kese,vajinal yolla bakabilirdi ama sonra kalp atışları ile beraber duyarsın daha iyi olur😍

Ay hayırlı olsun çok iyi değerler 🥰🥳
Aslında 1000 i geçince görülüyor genelde kese,vajinal yolla bakabilirdi ama sonra kalp atışları ile beraber duyarsın daha iyi olur😍
Çok teşekkür ederimmm🥰 Aslında bende çok acele etmiyim en azından kalp atışı beklemek için stres yaşamayayım diye ısrar etmedim doktora,sağlıkla geçer inş günler 😇😇

Pazartesi salı görürsün canım ultrosonla bizde ozman gidicez😍

Merhaba idrarda dün silik çizgi çıkmıştı bugün gidip kan verdim 6,04 çıkmış idrara göre az yok mu anlamadım. Geçen ayda erken regl olmuştum yoksa o regl değil düşükmüymüş. Kafam karıştı var mı böyle olan

X