2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Kızlaaaar ay en sabırsızınız ben çıktım sanırım az önce acıbadem hastanesinin önünden geçiyordum ve dedim ki gir kız içeri :halay:girip baktırdım ve 5+2 deymişimm ve de keseyi gördümmm… haftaya kalp atışı duyulur dedi doktor:halay:
Ne güzel yapmışsın, maşallah. 🧿tebrikler. Darısı başımıza💙😇🧿

Kızlaaaar ay en sabırsızınız ben çıktım sanırım az önce acıbadem hastanesinin önünden geçiyordum ve dedim ki gir kız içeri :halay:girip baktırdım ve 5+2 deymişimm ve de keseyi gördümmm… haftaya kalp atışı duyulur dedi doktor:halay:
Maşallah çok güzel bir haber😍 hayırlı olsun 🥰

Ayy ne guzel bende 5+1 e randevu aldm 12 kasım a umarim benimde gozukur kesee :eek::emir_bebek:

Verdiği siteden göremiyorum ben Giriş Ekranı - MELİS diye bi siteden bakabilirsin dedi. Sonuç bulunamadı yazıyo 🤔🤔 sen enrden bakıyodun
İğnenin üstündeki barkodu çekicektim fotosunu artık artık sistem değişti dedi pcden yazdı bana numaramı verdi
Ben bi ara verdiğimde ignenin üstundeki barkodla bakılıyordu. Değişmiş demek. Açıklanmamışta olabilir biraz daha bekle istersen

Seni çok çokk iyi anlıyorum canım ozaman bu akşam yaptır yine artmıştır illaki bence kafan rahat olsun bari
Yaptırmama gerek kalmadı, kanama başladı malesef hamiş değilim. Çift çizgi bu kadar net olmasına rağmen adet üzerinden 4 gün geçtiği günde HCG bin 23 çıkmasından anlamıştım başka bahar diyelim 🤗🤗

Yaptırmama gerek kalmadı, kanama başladı malesef hamiş değilim. Çift çizgi bu kadar net olmasına rağmen adet üzerinden 4 gün geçtiği günde HCG bin 23 çıkmasından anlamıştım başka bahar diyelim 🤗🤗
Hadii yaa üzüldm şmdii 😢 Rabbim hayrlısını versin inşallah canım benim sıkma canını

Yaaaaa😔😔😔😔 üzülme hiç kafana takma tamam mı
Sekiz aydır aynı son.. bu ay çift çizgi gördüğüm için daha fazla yıkıldım.. ilk yavrumda ikinci ay hamile kalınca böyle olması epey şaşırtıyor.. sizlere sağlıklı bir hamilelik süreci diliyorum kolaylıkla sağlıcakla bebeklerinizi kucağınıza alın inşallah 🤲🥰

Sekiz aydır aynı son.. bu ay çift çizgi gördüğüm için daha fazla yıkıldım.. ilk yavrumda ikinci ay hamile kalınca böyle olması epey şaşırtıyor.. sizlere sağlıklı bir hamilelik süreci diliyorum kolaylıkla sağlıcakla bebeklerinizi kucağınıza alın inşallah 🤲🥰
Çok sağolcanım, allahdan ümid kesilmez🙏🏻🙏🏻 En güzel zamanda bebişini senin kucağına vericektir hiç üzülme takma kafanı moralinide bozma hiç🕊🙏🏻🙏🏻🙏🏻

X