2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Kızlar aşı olmayan var mı yada 1. dozu olup diğer dozları olmayan var mı ? Gebelikte aşı olmak zarar falan verir mi
Şu an doktorların çoğu gebelikte aşı öneriyor. Bu delta varyant gebeleri olumsuz etkiliyor. Ben iki dozu oldum ve hamile kaldım ama hemsireyim risk grubundaym o yüzden covid olmaktan korkuyorum

Tabi canım seve seve etiketlerim inşallah 😊😊 sende mutlaka yaz
Olur canım sabırla ve heyecanla bekliyorum pazartesiyi .. Bu arada belirgin belirtilerin var mı? Ben çok yorgun ve halsiz hissediyorum. Birde göğüslerim acıyo.. Akşamları hazımsızlık yaşıyorum. Koltukta uyuyakalıyorum falan...:işsiz::işsiz:

Şunu gordukten snra diger pozisyonlarda yatamiyorum :KK70: kimse takintililik seviyemi sorgulamasin

Eklentiler

• Screenshot_2021-11-04-11-29-25-32.jpg
    Screenshot_2021-11-04-11-29-25-32.jpg
    93,1 KB · Görüntüleme: 55
Merhabalar ben de bugün hamile olduğumu öğrendim tüp bebek tedavisi ile Rabbime binlerce kez şükürler olsun hamile kaldım :) Transferim 26 ekimde olmuştu 5. gün embriyosu, 9. gün değerim 321 çıktı. Doğum temmuzda görünüyor Rabbim inşallah o günleri görmemizi, evlatlarımızı sağlıkla kucağımıza almamızı nasip eylesin.

Merhabalar ben de bugün hamile olduğumu öğrendim tüp bebek tedavisi ile Rabbime binlerce kez şükürler olsun hamile kaldım :) Transferim 26 ekimde olmuştu 5. gün embriyosu, 9. gün değerim 321 çıktı. Doğum temmuzda görünüyor Rabbim inşallah o günleri görmemizi, evlatlarımızı sağlıkla kucağımıza almamızı nasip eylesin.
Hayırlı olsun canım Allah sagsalim kucagina almak nasip etsin insAllah eee ozman hoşgeldin temmuz annesi :)))

Olur canım sabırla ve heyecanla bekliyorum pazartesiyi .. Bu arada belirgin belirtilerin var mı? Ben çok yorgun ve halsiz hissediyorum. Birde göğüslerim acıyo.. Akşamları hazımsızlık yaşıyorum. Koltukta uyuyakalıyorum falan...:işsiz::işsiz:
Aynı belirtiler bende de var canım özellikle hazımsızlık soda içmeni tavsiye ederim. Çok faydalı oluyor bana 😊

X