2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
İlk gebeliğimdi ve 1 yıldır uğraş sonucu olmuştu çok şeyler yaşadık öyle ağırmış ki Allahım kimseye yaşatmasın bundan sonra nasıl başa çıkarım bilmiyorum …
Üzme kendini sakın canım. Vakti gelmemiş demekki. Rabbim en yakın zamanda tekrar nasip etsin inşallah. Benmde bir kaybım oldu yeniden hamile kaldım

kızlar merhaba, yarın 9+0 oluyorum. Daha önce kalp atışlarını bir kere duymuştum. Yarın doktor randevum var ama kötü bir şey der diye korkuyorum, özellikle kalp atışını durmuş diyecek diye korkuyorum. Bu duyguları nasıl aşacağım, cesaret edip gidenlere helal olsn diyorum

Ayyyy niye öyle olumsuz düşünüyosun , iyi düşün iyi olsun olumsuzlukları çekme üstüne, niye kalbi dursun desin, herşey güzel gidiyosa sen iyiysen hiç bişi yoktur yarın görürsün atan minik kalbi

Benim daha önce 4 düşüğüm var yapılan testlerde de hiç bir şey çıkmadıda biraz o yüzden galiba:/

Gece yatarken 2 tane aldım. Aslında şöyle dusunuyorum
Saati kurucam sabaha karşı 4 gibi alıcam hapları . En azından daha tesirli olur .

Mantıklı aslında. Eğer ilaç içmezsem gece çocuğun üstüne falan bakmaya gittiğimde, su isteyip de ayağa kalktığımda bile baş dönmesiyle beraber mide bulantısı geliyor. Hemen geri yatıyorum.
Sabaha karşı içmek daha etkili olur bence de..

Benim daha önce 4 düşüğüm var yapılan testlerde de hiç bir şey çıkmadıda biraz o yüzden galiba:/
Olsun herzaman iyi düşün bu sefer güzel geçicek herşey de, olumsuzlukları at kenara Bak yarın randevuyu bende merak ettim , birlilte doğurcaz bebişlri sağlıklı bi şekilde hemen at kötü kötü düşünceleri

Çok teşekkkür ederim, inş sağlıcakla doğruruz :) İlk defa bu haftayı gördüm ama maksimum 5+6 yı görmüştüm. Onda da her gün kanamam vardı. Allah kimseye yaşatmasın

İlk gebeliğimdi ve 1 yıldır uğraş sonucu olmuştu çok şeyler yaşadık öyle ağırmış ki Allahım kimseye yaşatmasın bundan sonra nasıl başa çıkarım bilmiyorum …

Ben de kaybettim ilk gebeliğimde. Sonra oğlum doğdu. Şimdi de ikinci olacak kısmetse.
Yani her şey gelip geçiyor emin ol..
Olmadıysa, geç olacaksa her zaman bir hayır vardır..

Çok teşekkkür ederim, inş sağlıcakla doğruruz :) İlk defa bu haftayı gördüm ama maksimum 5+6 yı görmüştüm. Onda da her gün kanamam vardı. Allah kimseye yaşatmasın
Ayyu asla yaşatmasın çok zor bi durum Korkunu anlayabiliyorum aama demekki bu sefer daha güzel geçicek temmuz bebişe uğurlu gelicek inşallah

Doğum takvimide , benim yazdığımın altında hamilelik imza var ya oraya bas anlatıyo

Yaptım bir şeyler umarım olmuştur :) sizin gebelik nasıl bulantılar başladı mı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…