2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Oldu😍😍
Başlamıştıda ilac içmeye başlayıncs kesildi çok şükür🙏🏻 Şimdide iştah açıldı 😂 senin nasıl
Benim 8. Haftaya girince bulantılar başladı günde ortalama 2 kere kusuyorum. Ama koştur koştur lavaboya gitmiyorum midemde bir şey kaynıyor gibi hissediyorum sonra iki böğürünce devamı geliyor ve rahatlıyorum :)

Kızlar bu da bnm minnoş. Kalp atışını yeni duyduk. 9+0 da. Ara ara okuyorum çok aktif olamıyorum. Ama bnde bu güzelliği paylaşayım dedim. Doktor iyi dedi. Şükür. Ama aile hekimimde tansiyon baktı 136-88 çıktı. Ama dinlenmeden ölçtüler. Biraz tedirgin ettiler. Öyşe bndede durumlar
Eki Görüntüle 2963687
Maşallah cnm, kız gibi geldi bana.

Benim 8. Haftaya girince bulantılar başladı günde ortalama 2 kere kusuyorum. Ama koştur koştur lavaboya gitmiyorum midemde bir şey kaynıyor gibi hissediyorum sonra iki böğürünce devamı geliyor ve rahatlıyorum :)
Hadi yaaaa ben kusmamak için çok direniyodumm valla duş almak ayakda kalmak zor olmuştı. Prilam ilacı cidden baya iyi geldi hala bulanıyosa bence yarın doktora söyle yazsın çok iyi 😀

Kızlar ben malesef aranızdan ayrıldım ..
Canım çok geçmiş olsun. Kanamaların olduğu halde bebek iyiydi.bak ben 18 haftalık bebeğimi kesem delindi diye doğurmak zorunda kaldım her odadan bebek ağlama sesleri geliyordu.çok büyük hayalkirikligi yaşamıştım.keske hiç pozitif olmasaydı dedim.bugunleride unutacaksın merak etme Allah tez zamanda nasip etsin.

kızlar merhaba, yarın 9+0 oluyorum. Daha önce kalp atışlarını bir kere duymuştum. Yarın doktor randevum var ama kötü bir şey der diye korkuyorum, özellikle kalp atışını durmuş diyecek diye korkuyorum. Bu duyguları nasıl aşacağım, cesaret edip gidenlere helal olsn diyorum
Boyle şeyler düşünme lütfen. Pozitif olmaya çalış. Ben de dün gittim doktora bir önceki gece kalp durmasının belirtilerini aradım Google da.🙈 Bende aynı korkuyu hissediyordum. Ama agzimizla çağırmaya lazım olumsuzluklari. Dediğim gibbi dün gitttim her şey yolundaydı. Büyümüştü kerata☺️

Çok teşekkkür ederim, inş sağlıcakla doğruruz :) İlk defa bu haftayı gördüm ama maksimum 5+6 yı görmüştüm. Onda da her gün kanamam vardı. Allah kimseye yaşatmasın
Merhaba hayırla kucağınıza alırsınız inşallah kaç düştüğünuz oldu şuan iğne falan kullaniyormusunuz

Kızlar selam . Ben her sabah 4 gibi bel ağrısı ile uyanıyorum. Yok böyle bi ağrı gecmiyo öğlene kadar. Öğlen tam toparlıyorum biraz iş yapacağım. Bı anda halsiz kalıyorum 😔😔😔 Sanırım vitaninnve demir eksikliği var. Pazartesi ilk tahlilleri vereceğim bakalım.

Merhaba, 4 düşüğüm vardı. 4. De iğne kullandım yalnızca heterezigottum ama homozigot değildim. Bu gebeliğimde hiç bir şey kullanmıyorum
Anladım canım mthfr homozigot benimkide bende üç gebeligimde iğne kullandım 8000 lik üçüncü gebeliktede 12 binlik kullandım hepsinde kanamam oldu kürtaj oldum bu gebelikte bende kullanmıyorum
Dr cemal ünlü dinlediniz mi hiç YouTube de ben o doktoru izleyince içimde şüphe oluştu diyorki kan sulandirici iğneler bebeğe hiçbir faydası olmaz anne için veriyoruz pıhtı oluşturup emboli riski olmasın diye dedi Hacettepe mezunu kendisi o doktoru dinleyince bu gebeligimde sadece coraspin kullanıyorum bakalım sonuç ne olursa artik hayırlısı olsun
Sizde sadece bir gendemi var sorun

kızlar merhaba, yarın 9+0 oluyorum. Daha önce kalp atışlarını bir kere duymuştum. Yarın doktor randevum var ama kötü bir şey der diye korkuyorum, özellikle kalp atışını durmuş diyecek diye korkuyorum. Bu duyguları nasıl aşacağım, cesaret edip gidenlere helal olsn diyorum
Valla kuzum bnde ayni korkuyla gidiyorum cnku bir kaybım vardı bugün her sey yolunda gitti. Aştım bnde sende inşallah yarin güzel haberler alınca daha iyi olacaksın

Kizlar bana dünyalar kokuyor ya oda midemi bulandiriyor k9 köpeklerini gectim allah affetsin :skandal: :KK70: ve en acisida ne biliyormusunuz 3 yıllık kokmayan kocam bile kokuyorr yahu delircemm :KK61:
Ben de senin gibiyim. Bugün arkadaşımla pazara gittik, her şey kokuyodu sanki. Bayadır evden çıkmamıştım dışarısı çok kötü kokuyor. Evde de bazı seyler öyle. Dün pişmiş yemeği bugun yiyemiyorum midemi bulandırıyor kokusu :/ allahtan sürekli devam eden bi bulantım yok ama kokular kötü.

Ben de senin gibiyim. Bugün arkadaşımla pazara gittik, her şey kokuyodu sanki. Bayadır evden çıkmamıştım dışarısı çok kötü kokuyor. Evde de bazı seyler öyle. Dün pişmiş yemeği bugun yiyemiyorum midemi bulandırıyor kokusu :/ allahtan sürekli devam eden bi bulantım yok ama kokular kötü.
Napsak pamukmu tepsekki :confused: koku almak istemiyorum resmen allah yardimcimiz olsun valla zor bir an evvel geçer insallah🤷‍♀️

X