2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Çok geçmiş olsun. Arkadaşım gebelik boyu serum aldı sağlıkla doğdu oğlu. Umarım bu kadar sürmez kolay atlatırsın.
Çok sağol canım bebeğim iyi çok şükür ama doktor yatış verdi bi kaç gün takviye almam gerekiyormuş umarım en hafif şekilde atlatırsınız hepiniz çok zor çünkü

Canım fotoyu tıkla ve yakınlaştır
Hemoglobin sınırda çıkmış canım bol kuru yemiş kuru üzüm pekmez tüket. Aç karnına versin galiba testi karaciğer enzim değerin biraz yüksek. Onun içinde biraz yemene dikkat çok önemli bir değerde değil ama sebze ağırlıklı beslen

Vitamin kullanıyor musun benimde pazartesi günü randevum var merak ediyorum bebeğimi gidince danış doktoruna belki vitamin eksikliği vardır

Canım covid li hastalara bile 12 lik oksapar yapmıyoruz biz yani senin o hekimindeki doz miktarını hiç anlamadım

Evet canım aç karnına verdım. Aslında hergun sebze tüketiyorum.

Canım covid li hastalara bile 12 lik oksapar yapmıyoruz biz yani senin o hekimindeki doz miktarını hiç anlamadım
Ahhh sorma kendine birde riskli gebelik uzmanı yazmış o kadar pismanimki kullandıktan iki gün sonra kanamam oldu düştü bir hafta sonra bu gebelikte kendi kararimla coraspin kullanıyorum şuan ne kanamam var ne ağrım hayırlısı olsun artık doktorlarada güvenim kalmadı
Homozigot kesinlikle kullansın diyor kimisi kimisi gerek yok diyor napacamizi şaşırdık ucunde kullandimda ne oldu bari bunda kullanmayım vicdanim rahat

Merhaba az önce doktordan geldim, stresten dayanamadım gittim

Eklentiler

• 5936EE79-085C-46E1-95F4-19F987AFB2D5.jpeg
    123,9 KB · Görüntüleme: 85
Hepsindemi kullandınız iğne yoksa sadece 4. Gebeliktemi yazınızdan anlaşılmadi da bende kendimce bilgi toplamaya çalışıyorum
3. Kayıptan sonra pıhtı testi yaptırdım, 2 değer heterezigot çıkınca doktor 4. Gebeliğin olursa kan sulandırıcı ipne başlayalım demişti. Bende 4. Gebeliğimde kullandım ama maalesef sonuç alamadım.

Anladım teşekkür ederim cevabınız için inşallah kucağınıza almak nasip olur

Benimde bugün kan testlerim normal çıktı fakat doktora sol kasığımda ağrı oluyo dedi oda ultrosonla baktı kesede kayma yok ama sana iğne yazıyım dedi 1 tane iğne yazdı bide hap verdi progesteron herşey yolunda dedi ama neden bu ilaçları verdi anlamadim

Valla bende anlamadim kanama yok tehlike yok kaymada yokmuş ben olsam kullanmazdim galiba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…