2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Ben de o zamanlar çok kafaya takmıştim. Yine ilk tahlilde çıkmıştı. Ama sıkıntı olmaz içini ferah tut. Dün de yazdım ben 2 hafta önce 1 kutu amoklavin kullanmak zorunda kaldım. Şaseler daha masum
çok doğru ilk tecrübede olunca hiç bişeyde bilmiyorsun ister istemez kafaya bir takılıyor.geçen hafta 22 di değer doktor su içeceksen ilacı içme dedi purinol diye bir antiseptik verdi ben su içtim 3 lt günde bugün tekrar verdim 29 olmuş p.tesi görebilceğim doktoru bakalım hayırlısı.sizede geçmiş olsun düzelmiştir inşallah sorun.

Boğaz enfeksiyonuydu bu hafta yine ağrıyor, ☺Teşekkür ederim . Size de geçmiş olsun

Ben de bugun gözlerim yarı kapalı gezdim
Adeti 2.Gün gecikmesinde beta 170 değeri nasıl acaba yumurtlamayı takip ediyordum adet günümden eminim
Benim de beklediğim tarihlerde 195 di. Normal bence
kimsede lokösit çıkmadı mı kızlar ben tekmiyim yok mu hiç başına gelen
Bende de çıktı. Ben bir kutu largopen bitirdim. Doktor enfeksiyonun daha çok zararı var sakın içmemezlik yapma dedi , gebelikte kullanılıyormuş largopen

Anladım canım sağolasın bana purinol vermişti su içersen ilacı içme dedi su içtim ama faydası olmadı 1 hafta sonra bugün tekrarladım düşmemiş değer p.tesi doktor ne derse onu yapacağım artık bakalım

Canım benim doktorum gebelerde lökosit çıkar ilk idrarla test vermeyin demişti. İlk birazcık yapıp sonra kalanı kaba yapmak gerekiyormuş Ama doktorun ilaç da verebilir sıkıntı yoktur
Yaaa bana bugün özellikle ilk idrarı buna ortasını buna diye ayrı ayrı aldırttılar o nedenki acaba o zaman dur bakalım belli olcak p.tesi hayırlısı inşallah

Ben ilk gebeligimde yaşamıştım. Valla ne kullandım hatirlamiyorum. Bol su icmem gerektiği kalmış bir tek aklımda. Purinol kullanmos olabilirim.

Ben ilk gebeligimde yaşamıştım. Valla ne kullandım hatirlamiyorum. Bol su icmem gerektiği kalmış bir tek aklımda. Purinol kullanmos olabilirim.
Doğru canım su çok önemliymiş bende içiyorum idrar kültürü yapdi bugün o daha detaylı bişey sanırım bunda çıkan sonuç daha önemliymiş ona göre verir artık gerekliyse bakalım

Benim ilk hamileliğimde dansite çıktı. Antibiyotik ve purinol verdi..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…