2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Ben şimdi benim oğlanları çekip atmak isterdim, saçmasapan oynuyorlar ama çok eğleniyorlar 🙏🤣
Benim kızım yıllarca kendine yetti ve tek başına oyunlar oynadı😂
Bir yandan da ağladı " kardeş istiyorum " diye.

Tamam kendi kendıne oynaması süper
Ama yalniz kaldı cocuk hep.
Bebek doğduğu zaman yere yatırıp ağzını burnunu yeriz diyorum
" olmaz cok küçük daha " diyor.
Sen yeme ben yerim dedım😂

Benim bi cocuk sevme şeklim var allah korusun o çocuğu. Atıcam size bulursam 😂

Benim kızım yıllarca kendine yetti ve tek başına oyunlar oynadı😂
Bir yandan da ağladı " kardeş istiyorum " diye.

Tamam kendi kendıne oynaması süper
Ama yalniz kaldı cocuk hep.
Bebek doğduğu zaman yere yatırıp ağzını burnunu yeriz diyorum
" olmaz cok küçük daha " diyor.
Sen yeme ben yerim dedım😂

Benim bi cocuk sevme şeklim var allah korusun o çocuğu. Atıcam size bulursam 😂
Evet beraber oynamaları açısından çok iyi oluyor. İlk bir yılı atlatınca gerisi güzel. Olan anneye oluyor. 5 yıldır kesintisiz uyumuyorum. Bi 5 yıl daha ekle gitti gençliğim 🤣🤣🤣

Ben devlete randevu aldım ilk defa doktora gidiyormuş hamileliğimi yeni öğrenmiş gibi, testleri yapmayacakmısınız diye sorduğumda bana o kadar itici bi tavırla bi dur bakalım bebek canlansın diyip kovaladı ki beni sinirlendim hepsini gittiğim hastanede yaptım 😒 ama sonra öğrendim ki sağlık ocağında hepsi oluyormus, hatta burdan arkadaşlar dedi. Bazıları b12 ve toxoplazma yapmıyormus galiba
Bu arada ben hepsini tok yaptırdım yani karnım açtı ama aksam 6 olmustu ben kan verdiğimde
Genelde toxoplazma fln olmuyo hatta ben ilçede yaşıyorum hastane de yapmıyor. Allahtan doktorumda istemiyo 🤣
Normalde hamile olduğunu öğrenir öğrnemez arıyorlarmıs güya, ben ilk betamı orda baktırdım. Kimse beni umursamadı. Ne arayan var ne soran :KK53:
Doktor sisteme girmemiştir kuzum ondan i
dofh dofh :KK50: nerelerdesin bugün
Bugün bir uyudum bir uyudum sormaa. Yarın dönüyoruz eve son kez dinleneyim dedim 🥺 ondan da giremedim hiç
Benimde tam tersi 6 haftalikken batmalar agrilar oluyordu bu hafta hic birsey yok o tarfta ne aci ne batma hic bisey yok bebek yok gibi sanki tövbeee😁
Aynı ben inanki 🤭 ama ilkinde de böyleydi şaşırmıyorum

Arkadaşlar ultrason goruntum böyle herkes ikiz mi diye soruyor iki bebek var gibi duruyor diyorlar bu ultrason görüntüsü normal mi sizce biri bebekse diğeri ne acaba

Eklentiler

• 20211201_125146.jpg
    20211201_125146.jpg
    119,4 KB · Görüntüleme: 66
Yemekler yendi
Mutfak savaş alanı
Yoğurdumu da mayaladım.

Şua kattan alttan sızan mide bulantısı hic geçmeyecekmiş gibi..

Adeti 2.Gün gecikmesinde beta 170 değeri nasıl acaba yumurtlamayı takip ediyordum adet günümden eminim

Kızlar selam ben gttim kontrolüme bugün çok şükür bir sorun görünmedi 🥰 idrar da lokosit 22 di geçen hafta günde 3 lt su içip bugün tekrar verdim 29 olmuş 🤦 doktora sonucu p.tesi gosterebilcegim, henüz tüm sonuçlar çıkmamış.ilac kullanmam gerekicek sanırım 🙄sizlerde var mı böyle bir durum olanlar varsa doktor ne dedi acaba.
kimsede lokösit çıkmadı mı kızlar ben tekmiyim :110:yok mu hiç başına gelen

Önceki gebelikte olmuştı. Tek kullanımlık şase verdi. 2 kere falan kullandım sanırım
başka zaman olsa takılmazdım da daha çok küçük ya ilaç zararı olur mu diye bir çekiniyor insan.bakalım bana ne diyecek doktor çok teşekkür ederim :KK66:

başka zaman olsa takılmazdım da daha çok küçük ya ilaç zararı olur mu diye bir çekiniyor insan.bakalım bana ne diyecek doktor çok teşekkür ederim :KK66:
Ben de o zamanlar çok kafaya takmıştim. Yine ilk tahlilde çıkmıştı. Ama sıkıntı olmaz içini ferah tut. Dün de yazdım ben 2 hafta önce 1 kutu amoklavin kullanmak zorunda kaldım. Şaseler daha masum

X