2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Tebriklerrrrr ah ne güzel valla cidden bende dikkat edeyim diyorum
Canım aslında dikkat etmiyorum. Cunku midem sürekli bısıler yemek istiyor
Bir tek yerken midem bulanmıyor düşün yani

Bulantı olmasa dikkat edicem aslında
Ama imkanı yok
Almadığına sevindim valla
Yoksa tartı mi bozuldu

İlk doktor muayenesinde de haftası uyumlu muydu ? Ben 6+4 de gittiğimde 6+2 dediler haftaya randevum var çok merak ediyorum, Şuan 8+4 deyim
İki haftadır böyle dedi canım ama değişebilir bı hafta da olur fark dedi haftaya bak kuzum öne geçer belki değişiyor sanırım

Yaaa bana bugün özellikle ilk idrarı buna ortasını buna diye ayrı ayrı aldırttılar o nedenki acaba o zaman dur bakalım belli olcak p.tesi hayırlısı inşallah
Şimdi hatırladım akıntımız çok olduğu için hormonlardan dolayı idrara karışıyormuş. Muhtemelen ondan demişlerdir. Önemli olan orta idrar işte

Bir de ona sarmak istemiyorum. Dişlerimi hergün fırcalayamıyorum zaten. Mahfolur dişlerim bu sefer

Öyle orası pek yararlı bişey olduğu soylememez arada deneyebilirsin çok kotu olunca günde. 1falan iyi gelirse rahatlatır belki az da olsa.

Kızlar benim göbeğim kaşınıyor ya sizde de var mı böyle birşey çatlamasını istemiyorum ama galiba kaşınmasına bakarsak çatlayacak. Bebek yağı ve hindistan cevizi yağı önerildi sizler birşey kullanıyor musunuz ya da kullanacak mısınız ?

Bana doktor badem yağı onermisdi ama daha almadım.yedire yedide masaj yaparak sür demisdi.

Ben ilk hamileliğimde güzel bir markanın baya tuzluya çatlak kremini kullamistim. Yine de çatladı. Hemde içerden canavar pençe atmış gibi mor bir şekilde. Bu sefer kullanmadan mi diyor bı yanım. Bir arkadsim aktardan kakao sabunu aldı. Kiloluk satıyorlardı. Onda çatlak olmadı. Ama ne bileyim bünyeden mi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…