2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Bilmiyorum ama vardir herseyde bir hayır. Umarım ccoook sever okulu ve 1.sinifi anaokulu ne güzel ya keşke devam etseler uzun yıllar hem tüm gün eğleniyor hem ödev yok hem yoruluyor.

İnşallah iyi bir öğretmene denk gelirler diyorum ben de kendi ilkokul zamanımı düşününce..

Hava sıcakken bebekle çıkmak kolay. Soğudukça üşütme korkusu olacak sabah akşam okul peşinde. Anaokulu zamanı güzel tabi. Ödev, devamlılık derdi yok..

Gel bi sarilak hele

Evet konunun üstüne denk geldi. Geçen hafta öğrendim hamile olduğumu. Ara ara bakıyordum size. Pazartesi de iznim bitti ve işe başladım. İznimin bittiği sırada öğrenmiş oldum. Tahminen 4.5 ay daha çalışıp yine izne çıkacağım Tabi kimseye söylemedim şuanki durumumu. İşe yaramaz gözüyle bakmasınlar bana Ben de kendimi öyle yatıştırmaya çalışıyorum ikisi bir arada büyüyecek birlikte oynayacak uykusuzlukları peşpeşe geçip gidecek. İnşallah ilk çocuğumun aksine daha sakin bir bebeğim olur. Sağlıklı olsunlar da inşallah.

Haha konuya ben de benzer bir mesajla girişmiştim

Benim kizim 1.5 yasinda olmasina ragmen ayni duygulari yasadim agladim üzüldüm ona haksizlik gibi hissettim ama veren allahiminda bi bildigi bo gordugu vardir be dedim kabullendim kesesini gordum kalbini duydum artik oda ben ne hissedersem hisseder diye kendimi hep motive ediyorum sende modunu düşürme nolur vardir bunda bi hâyırr canım benim

Şöyle söyleyeyim canim senin için çok zor bir süreç, ama evdeki bebek icin arkadaş geliyor ona . Bulunmaz bir nimet

Benim 3. Bi de Ben de okulda kimseye söylemedim ne bu 2-3 yıla bir hamile kalıyorsun diyecekler diye
Bende yıl bile domuyor
Rabbim vermiş diyorum ben de. Oğlumun belki ihtiyacı vardı sakinlemesi için inşallah onun için daha güzel olacak biliyorum. Ama işte içimden de bazı düşünceleri atamıyorum. Sütten kesilecek diye çok korkuyorum. İlgim mecburen azalacak diye çok korkuyorum. İşe de başladım ya yetemezsem diyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…