2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Kızlar ben ilk gittiğimde aile hekimi artık hamile olduğun için randevu almana gerek yok istediğin zaman gelebilirsin dedi aradan alıyoruz gebeleri dedi sonrasında tabi ben orda bekleyen teyzelerin gazabından korktugumdan yine randevu aldım gittim. Covid sebebiyle içeri almıyorlar sırası gelenı cagırıyorlar dısardan bizimkinde neyse ben yine sıramı bekledim hemşire kız azarladı abla sen niye bekliyosun iki saattir sokakta girseydın ya die ay ne biliyim tırstım teyzelerden dedim ebe kayıt açtı bana bir hafta sorada telefon açtı nasılsın diye bende iyiyim siz nasılsınız dedim muhabbet bu kadar kontrol amaclı arıyomus istediğin zaman gidebilme iyi bir kolaylık olmuş bilmeyen varsa mutlaka sorun

Çok güzel plan
Ya olan anneye oluyor erkek niye istemez ki

Ben eşime hala tripliyim. Hayatımı kaydırdın diye
Bizde maddi problem olmamasına rağmen
nasıl büyütecekmısız bu ekonomıde değişik bir cıns yani. Anlatılmaz yaşanır

Anası ölünce daha da zengin olacak
Tövbe tövbe şeytan cık aklımdan

Maddiyat endişe ettiriyor şu anki durumdan ötürü ama benim esas derdim manevi anlamda yıpranmak ve diğer çocukları yıptatmak. Küçük 3 yaşında olacak temmuzda ve bana aşırı bağlı. Etkilenecek o etkilenince ben de çökeceğim biliyorum. Büyük oğlumda yaşadım bunda da aynısını yaşamak istemiyorum

Ben de o yaşlı teyze bakışları arasında içeri süzülemem ama karnımız büyüse zaten anlaşılır

Küçük cocuk olunca kötü oluyor kesinlikle. Ben o yuzden bekledim kızımın büyümesini. 6 yaşında çok şükür

Evet biz istedik yaptık
Ama her şeyin zamanı var ve o zaman gelince saniye şaşmaz. Bu olacağı vardı biz aracıyız sadece

Esım güya istemedi bebek
Tabiri caizse ibret-i aleme duyurdu

Bir de isteseydin ne olurdu dedim.

Tuzak kurdum ben ona bebek konusunda
Sanki kendi doğuracak koca kafa

Benimki de beni kekledi galiba. Ne zaman ikinci konusu açılsa gerek yok boşver zor büyüyor dedi durdu. Sanki ben bilmiyorum.
Bu yaz ben ikinciyi yapacakmıyız deyince hadi yapalım dedi.

Bu dördüncü denemede oldu adam ilk denemede bebiş bebiş demeye başladı.
Benim inadımı bana karşı mı kullandı acaba?

Kim demiş onu gelsin yüzüme söylesin

Valla 2 yudum fazla içsem dalgalanmalar başlıyor..

Kızlar selam ben gttim kontrolüme bugün çok şükür bir sorun görünmedi idrar da lokosit 22 di geçen hafta günde 3 lt su içip bugün tekrar verdim 29 olmuş doktora sonucu p.tesi gosterebilcegim, henüz tüm sonuçlar çıkmamış.ilac kullanmam gerekicek sanırım sizlerde var mı böyle bir durum olanlar varsa doktor ne dedi acaba.

Eklentiler

• IMG-20211201-WA0009.jpeg
    61,3 KB · Görüntüleme: 36
Bak seninki tam şener şen ayakları

: gelmiyorum aramayın beni, karımı bırakıp
Bu saate toplantı yapamam

Karisi -aa hayatım cok sert konuştun git lütfen
Şener şen - olmazsa gitmem, istemiyorum
( karısı şüphelenmesin diye istemem ayakları yapıyor )

Büyük kaç doğumlu? Ben de gönderebilirim ama zor olur diye göndermeyeceğim seneye
Mayis 2016 doğumlu o ilkokul olacak küçükte şubat 2018 li anaokuluna gidecek. Okulları geziyorum şimdiden bakalim ne olacak. İmkanım olsa geç yollardım ama yaşı tam tutuyor.

Mayis 2016 doğumlu o ilkokul olacak küçükte şubat 2018 li anaokuluna gidecek. Okulları geziyorum şimdiden bakalim ne olacak. İmkanım olsa geç yollardım ama yaşı tam tutuyor.
Evet tam zamanı sizin. Benim büyük 2016 ekim doğumlu. Erteleme hakkımız oluyor. Küçük Haziran 2019. Evde olur seneye Allah kısmet ederse. Yaşlar baya yakın

Ben de onu doğuma sokayım da görsün gününü züğürt ağa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…