2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Kahvaltıda çikolata yiyorum ben de normalde almak çocuklar yemesin diye, gizli gizli yiyorum
Gebeliğimi öğrendiğim gün, öğrenmeden hemen önce alışverişten gelmiştim yok yulaflar yok çavdar unları, sağlıklı beslenmeyi bi tık ileri almanın ilk adımını atmıştım güya. Hey gidi

Kızlar merhaba. Bizde 5 haftalığız henüz. Ankara'da Çiğdem Güler'e gidiyorum. Doğum için 3 hastane seçeneği sundular ve Koru'yu seçtik. Çok fazla araştırma fırsatı da bulamamıştım o an. Doktorumdan çok memnunum ama internetten baktığımda doğum konusunda çok fazla şikayet var. İlgisizlik ve temizlik açısından. Bu sorunları yaşayan, duyan oldu mu?

Ee ne yiyorsunuz bugün

Ekmek

Bildiğin halk ekmek ten alınan ufak kare ekmeklerden yiyorum. Akdeniz ekmeği diye geçiyor.
Sabah bir kare ekmek ve peynir midemi yatıştırdı. Öğlen acıkmaya başlayınca bulanmaya başladı. Yemeğin yanında yine akdeniz ekmeğini gömdüm. İyi geldi diye öğleden sonrası için de depoladım.

Mide bulantım geçene kadar sadece ekmek yersem yandım ben. Çubuk kraker kesmedi bu gebelikte beni...

Dolu dolu su içmek istiyorum

Ne kadar sürüyor bu bulantılar

Soğuk su yazın bile içen biri değilim. Ben de kana kaNa şu içmek istediğim için
Soğuk suda buldum çareyi.
Biraz hararetimi alsın
Gerisi umurumda değil artık

Soğuk dene canım

Doktor haftada 1 balık ye dedi, midem düzelince inşallah

Ceviz badem her gün ye dedi. Daha beslenmemi düzenleyecek durumda değilim maalesef
Aynen işte nasıl düzeltelim bu mideyi kendine gelsin ki doğru düzgün bişiler yiyelim bizde biliyozda olmuyo doktorum

Anladım canım yani şey gibi düşündüm özeldeki farklı bi tahlil ister devletteki istemezse falan diye kurdum kafamda ama muhtemelen hepsi aynılarını ister dimi

Balık bizde haftanın 1 günü mevsiminde yenir.
Genelde levrek yeriz.
Büyük balık olduğu için kokusu pek dokunmuyor bana
Bugün de balık günü mesela, her çarşamba balık yeriz.

Dışarda da balık pişiriyorlar balıkçılar
O şekilde de yaptırıp evde yıyebılırsınız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…