2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Kızlar merhaba. Bizde 5 haftalığız henüz. Ankara'da Çiğdem Güler'e gidiyorum. Doğum için 3 hastane seçeneği sundular ve Koru'yu seçtik. Çok fazla araştırma fırsatı da bulamamıştım o an. Doktorumdan çok memnunum ama internetten baktığımda doğum konusunda çok fazla şikayet var. İlgisizlik ve temizlik açısından. Bu sorunları yaşayan, duyan oldu mu?
Bende Ankaradayım ve aklınızı karıştırmak istemem ama koru için olumsuz yorumlar çok fazla. Arkadaşım yeni doğum yaptı çok yoğun olduğu için sezeryan olmasına rağmen 1 günde çıkardılar oda kalmak istedi sıkıntı oldu. Ben tercih etmezdim. Memoriala kefil olabilirim ama iki kez doğum yaptım çok çok memnunum.

Levrek
Yanına bebiş patates
Bol salata

Dünden de tarhana yapmıştım kemik suyundan
😀

Bu arada ben ekmeği sadece sabahları yiyorum. Sonraki öğünlerde ekmek yemiyorum. Size de tavsiye ederım :KK8:
Bugün balık günü galiba :KK47: :KK53:
Afiyet olsun

Ben de senelerdir öyle yerim, es kaza aksam yesem midem çatlar 😑

Bende Ankaradayım ve aklınızı karıştırmak istemem ama koru için olumsuz yorumlar çok fazla. Arkadaşım yeni doğum yaptı çok yoğun olduğu için sezeryan olmasına rağmen 1 günde çıkardılar oda kalmak istedi sıkıntı oldu. Ben tercih etmezdim. Memoriala kefil olabilirim ama iki kez doğum yaptım çok çok memnunum.
Olumsuz yorumlar haddinden fazla bir şikayet sitesinde. İster istemez aklımı kurcalıyor bu mesele. İlk gebeliğim ve insan ister istemez tereddüt ediyor. Çok teşekkür ederim

Levrek
Yanına bebiş patates
Bol salata

Dünden de tarhana yapmıştım kemik suyundan
😀

Bu arada ben ekmeği sadece sabahları yiyorum. Sonraki öğünlerde ekmek yemiyorum. Size de tavsiye ederım :KK8:
Benim menüm 😀 haftada bir firinda kaya levrek bebe patates salata. Bazen aksıyor ama genelde böyle devam ediyorum.

Koru için 10 bin memorial 12 bin tobb 14 bin canım
Cok teşekkür ederim ❤️
ben çigdem hocayı inanılmaz sevdim cok sempatik cok cana yakın hemen ulaşabiliyorsun telefonla yani benim için istedigim tüm kriterler mevcuttu kendisinde
Ya evet instagramda takip ediyorum kendisini çok beğeniyorum özel muayenehanesi var sanırım.

Saglık ocağına ayağımı sürttüm,
Hemen telefon ettiler
Yarın sabah gelin tahliller ve takip yapılsın, başka şeylere de bakılacak diye.
😂
Gelicem merak etmeyin dedım :KK53: :KK8:
Normalde hamile olduğunu öğrenir öğrnemez arıyorlarmıs güya, ben ilk betamı orda baktırdım. Kimse beni umursamadı. Ne arayan var ne soran :KK53:

Dün gece randevu yakaladım ve bugün hastaneye gittim çok şükür. Son kontrolden sonra bebeğimin boyu 3 katı artmış artık normal ultrasonda da görünüyor çok şükür :halay:herşey normal dedi. Sağlıkla hayırlısıyla kucağımıza da alırız inşallah 😊😊 ayda bir gelirsin dedi artık doktorum bakalım zaman nasıl geçecek :KK12:

X